DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 09:58
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,36
6.240
1,857
3,36
3,38
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Meni je to libling dionica i definitivno smatram da vrijedi vise od sadasnje cijene. Medjutim odurno mi je da HAAB daje oznaku kupiti a iskrcavali je mjesecima i mozda je i dalje iskrcavaju. Bah, Stojic i ekipa, nes ti analiticara. [lol] [lol] [lol] [lol]

Vidim kolega i vas su smekšali, čim post počinjete s mišlju kako ona vrijedi više od sadašnje cijene.
Al dobro,malo taktičnosti ne škodi, ak ništa da izbjegnete paljbu koja se stvori ako na bilo kojoj temi foruma zucnete koju lošu vijest.
I da Stojić i ekipa-majko mila!

Kad se sretnu osoba s novcem i osoba s iskustvom: Osoba s iskustvom ode sa novcem, a osoba s novcem ode sa ...

ivek123:

Meni je to libling dionica i definitivno smatram da vrijedi vise od sadasnje cijene. Medjutim odurno mi je da HAAB daje oznaku kupiti a iskrcavali je mjesecima i mozda je i dalje iskrcavaju. Bah, Stojic i ekipa, nes ti analiticara. [lol] [lol] [lol] [lol]

Vidim kolega i vas su smekšali, čim post počinjete s mišlju kako ona vrijedi više od sadašnje cijene.
Al dobro,malo taktičnosti ne škodi, ak ništa da izbjegnete paljbu koja se stvori ako na bilo kojoj temi foruma zucnete koju lošu vijest.
I da Stojić i ekipa-majko mila!

Gruba su vremena treba biti njezan i obziran. Ja sam sebi vec ugradio brisace na monitor koliko me ispljuvase do sada…. [embarass][embarass]

skype - ivek1234

A ja mislio kako ovaj zadnji avatar nagovještava oštrinu. Ma možda i bolje tako.

Kad se sretnu osoba s novcem i osoba s iskustvom: Osoba s iskustvom ode sa novcem, a osoba s novcem ode sa ...

ma jeste vi normalni, nekome opasno treba para i prodaje na silu placuci, a trziste ga definra, treba se postavit dovoljno nisko i isisat mu sve, ko mu je kriv sto je ulazio


@ tenkista

Ah ti si stvarno nepopravljiv optimist. Moram ti priznat jednu stvar, nakon ovog fijaska sa HT-om strah me ući u dionicu za koju ti vjeruješ da mora gore[thumbsup].

Problem ovog tvog navođenja kako si do sada ulagao, a kažeš da si na tržištu 5 godina negdje, je u tom štoj e do sada crobex samo rastao uz manje povremene stagnacije ili minimalne padove i nakon toga je nastavljao rasti.
Ako si na tržištuu “samo” 5 godina onda ovakvu situaciju nisi do sada osjetio na svojoj koži, a mislim da ovdje vrijede malo drugačija pravila ulaganja nego ova kad sve samo raste.
I sam si rekao onda si prodavao pa si poslije požalio, a sad je situacija bila upravo takva kad je trebalo prodavati, ali poučen prijašnjim iskustvom sad nisi prodavao.

Uvijek kad misliš da znaš burza te za@be.[wink]


Zrelo i ako niste trgovali(općenito), moj osjećaj govori da bi se tu mogli uspješno okušati za razliku od mnogih na ovom forumu koji sa kratkoročnim gubitkom od 30-tak posto naprosto nemogu spavati pa vrište,stenju,proklinju sve koji iole drugačije misle od njih samih.Kolega imajte svoj stav i u koleraciji sa drugim neprekidno ga dorađujte.[thumbsup]

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...


Prema primijenjenoj analizi odnosa trenutne cijene dionice i knjigovodstvene vrijednosti koja polazi od pretpostavke dugoročne stope rasta od 8,8 posto, održive stope povrata na kapital od 17,8 posto i troška kapitala od 9,3 posto, Hypovi analitičari ocjenjuju da je ciljana cijena te dionice 3854 kune. Takva kalkulacija daje primjerenu vrijednost te dionice u idućih 12 mjeseci od 1689 kuna, čime zaslužuje rejting ‘kupiti’.

više;

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=40e2cd81-1394-4ccd-b557-9d0e24b05fd2&open=sec

[thumbsup]


Kolega naveli ste tiskovinu a i analitičare koji su sve a samo ne objektivni.Za informaciju postoje i dezinformacije i to su plutajuće ješke namjerno bačene među nas zato valja uzimati sve vjesti sa dozom opreza i logike………[undecid]

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

Prije sedam osam dana sam vam rekao da očekivana cjena je 950-1000 mislim da i kolega Saladin tada nije baš u to povjerovao.Imamo iskrcaj iz drugog plana plus kriza i zato HDEL i DLKV ovako pada.Poslije kiše dolazi sunce i zato nebudite tužni……[thumbsup]

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

E kad bi ovako potrajalo[thumbsup]

DLKV-R-A
1.225,00
+7,50%[thumbsup]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Držim vam fige! … [thumbsup]

Cookie Monster

pa kaj je ovo bilo po 200 komada

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


Meni je to libling dionica i definitivno smatram da vrijedi vise od sadasnje cijene. Medjutim odurno mi je da HAAB daje oznaku kupiti a iskrcavali je mjesecima i mozda je i dalje iskrcavaju. Bah, Stojic i ekipa, nes ti analiticara. [lol] [lol] [lol] [lol]

ivek, slažem se za te analitičare, ali posljednjih dana su ogromni prometi na DLKV što mi je vrlo indikativno, danas također, tako da mi se čini da netko ozbiljan i ulazi. Ovo su vrlo prihvatljive cijene, pa mi se čini zaista bagatela kad bi bilo i još jeftinije nego jučer, kad sam ponovno i ja kupio ovo “liebling” (piše se sa “ie”, a ne samo “i” btw.[proud] Ako padne još, dokupit ćemo.

New Report

Close