DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 03:54
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,72
129.876
34,890
3,74
3,76
2,17%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Očito da se iskrcava netko sa insajderskim informacijama a da ima veze sa štrajkom ima.
Uprava nema sluha za dogovor, pogoni stoje već tjedan dana i stajat će kako stvari stoje.
Uskoro bi se moglo i ovdje bježati glavom bez obzira.

ja bi rekao baš obratno. iskrcava se netko tko raspolaže sa tuđim dionicama gdje se milja,dvije kuna bačena u vjetar neće primjetiti bez ozbiljnije analize. ukrcavaju se oni koje su prvi pozvali jerbo ovdje mali lukavi investitori ne dežuraju sa 50-100 milja kn čekajući nečiji kiks. sve se radi na dojavu. naravno da tu ne postoji institucija koja će analizirati transakcije i pitati bilo koga zašto je baš sad prodao. ovo sam ja odgledao već mnogo puta. na kraju krajeva u ovakvoj državi ništa ne znači milja, dvije kn. za pojedince znači i te kako. 2x tako godišnje i može se na more pa i na skijanje.

who dares, wins

sumnjam da je to, ista stvar se dogadja na skoro svim dionicama s tim da su ovdje jos fundamenti znacajno drugaciji nego npr. podr, vlen ili cak ingr.
zato je uprava i krenula u restrukturiranje jer brojke, cinjenica je, nemaju dobar trend.
s druge strane dlkv ima dosta potencijala, tako da sam ipak nesto vrlo malo kupio danas da imam uvid u situaciju.



Očito da se iskrcava netko sa insajderskim informacijama a da ima veze sa štrajkom ima.
Uprava nema sluha za dogovor, pogoni stoje već tjedan dana i stajat će kako stvari stoje.
Uskoro bi se moglo i ovdje bježati glavom bez obzira.

ja bi rekao baš obratno. iskrcava se netko tko raspolaže sa tuđim dionicama gdje se milja,dvije kuna bačena u vjetar neće primjetiti bez ozbiljnije analize. ukrcavaju se oni koje su prvi pozvali jerbo ovdje mali lukavi investitori ne dežuraju sa 50-100 milja kn čekajući nečiji kiks. sve se radi na dojavu. naravno da tu ne postoji institucija koja će analizirati transakcije i pitati bilo koga zašto je baš sad prodao. ovo sam ja odgledao već mnogo puta. na kraju krajeva u ovakvoj državi ništa ne znači milja, dvije kn. za pojedince znači i te kako. 2x tako godišnje i može se na more pa i na skijanje.
[/quote]

Potpisujem, mozda ista ekipa koja je kupovala na 240 kao super ulaz 🙂

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/GlpQdv3dwAMQZjjuDIdmwA==.pdf

Sve po PS-u dakle 🙂 !
Dok prodavač prodaje čak 11 kn jeftinije nego prije godinu dana??? 🙂

Danas sam nadokupio i micem se s kupnje. Sljedeci dokup ce bit na 14 kn (ako padne). Uopce mi nije ugodno gledat kako mi se broj dionica povecava, a udio DLKV-a u portfelju smanjuje.
Nakon skroz dobrog izvjesca nevjerojatno je da cijena ovako pada.
Zlatno pravilo je ne nadokupljuj padajuci noz, a ovo je upravo to.
Strah mi je usao medju kosti…cekam i kukam.
Sretno svim suvlasnicima.

Rastimo zajedno...

@bugs taj će i sutra možda prodavati po 15 i prekosutra po 14 pa će onda opet kupovati po 25. šta je njemu 10tak kn gore dole kad nije njegova lova.

who dares, wins

Zapravo je potpuno suprotno od toga svaki put, kad se najviše lupa po bidu cijena nakon toga značajno ode gore.
Vidjeli smo to zadnjih dana na npr. Adrisu, Atgr, Mais …
Najprije netko prodaje kao da nema sutra a onda se odjednom počne lupati po asku i cijena ode iznad one s koje je počela padati.
Upravo to čekamo i tu, sad je štrajk vjerojatno u zadnjoj fazi i više nikome ne odgovara da traje dalje, a niti nema ni potrebe jer dogovor sad mora pasti.

Pogon pun robe, a zbog štrajka stoji već šesti radni dan. Lud čovjek bi već do sada popustio, ali uprava neće. E pa nećemo ni mi.

Meni izgleda da je štrajk izgovor da se dionica sruši jer on u stvari ne može značajno narušiti poslovanje. U najgorem slučaju uprava će udovoljiti sindikatu. Uredno i na vrijeme vraćaju sve obveze iz PSN i neće dozvoliti da ih sada 20% radnika izbaci iz posla.
Ali, isto tako uprava ne želi dozvoliti da sindikat upravlja tako da će se naći negdje između punude i potražnje.

Koristi se jedna negativna situacija i preuveličava se, a možda se dionice prekrcavaju iz zajedničkog džepa u pojedinačne.
Možda sam i subjektivna.


Meni izgleda da je štrajk izgovor da se dionica sruši jer on u stvari ne može značajno narušiti poslovanje. U najgorem slučaju uprava će udovoljiti sindikatu. Uredno i na vrijeme vraćaju sve obveze iz PSN i neće dozvoliti da ih sada 20% radnika izbaci iz posla.
Ali, isto tako uprava ne želi dozvoliti da sindikat upravlja tako da će se naći negdje između punude i potražnje.

Koristi se jedna negativna situacija i preuveličava se, a možda se dionice prekrcavaju iz zajedničkog džepa u pojedinačne.
Možda sam i subjektivna.

naravno da jesi. štrajk i te kako narušava najprije proftabilnost, a onda i dovršenje već ugovorenih poslova što prijeti naplatom penala. posljedice mogu biti nesagledive

Španac, slažem se s tobom, ali mislim da niti sindikat niti uprava to neće dozvoliti, već će se dogovoriti.

Bome su radnici zajedno sa sindikatom hrabri ako ne i nešto više od toga da nakon tjedan dana štrajka ipak malo ne olabave svoje zahtjeve jer proizvodnja trpi sa neradom. Šta je radnicima baš sve jedno koliko dugo će štrajk trajati pa i po cijenu da nakon završetka štrajka dobe otkaz?

New Report

Close