DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.09.2024. u 00:07
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,12
25.467
8,175
3,08
3,12
-1,90%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

i zse i hanfa se bave rubnim bedastoćama da bi nas zaštitili od nas samih gdje je šteta mjerljiva u par kn. a tamo gdje su milijarde u pitanju tipa izvješća, agrokor, ovo i ono nema ih ni u tragovima.

who dares, wins


Kolege,
vidim sve crnjaci i beznadje….
sto ono knjige kazu kada je beznadje i malodusje….treba li kupovati ili prodavati?
Decki i dame, knjige u ruke i citati.
DLKV je kolateralna zrtva trakavice oko agrokora, uostalom kao i mnoge kvalitetne dionice, ali i tome se polako nazire kraj.
Ja ovdje vjerujem u nagli okret i to kada mu se malo tko bude nadao.
Ja osobno cu prekrsiti pravilo i ovdje uci s preostalih 17% casha a i vec sam poceo laganini ispod 18.
Ja ovu agoniju na burzi vidim kao izvrsnu priliku za laganu akumulaciju jer iskreno, nisam mislio da ce vise ikad biti po 17 ali cesto sam znao pogrijesiti pa eto..i sada mozda grijesim ali me strpljenje ne napusta a to je ovdje najvaznije.
lp

Evo ti ga sad skoro ispod 16 pa kupuj sa svim šta imaš. Založi kuću. Sigurno će ti se isplatiti…

Čudne stvari se ovdje odvijaju. Netko mete bid kao da je smak svijeta!


i zse i hanfa se bave rubnim bedastoćama da bi nas zaštitili od nas samih gdje je šteta mjerljiva u par kn. a tamo gdje su milijarde u pitanju tipa izvješća, agrokor, ovo i ono nema ih ni u tragovima.

nisu oni tu da nas zaštite
da im je to cilj kako bi netko zaradio ako nitko ne gubi



Kolege,
vidim sve crnjaci i beznadje….
sto ono knjige kazu kada je beznadje i malodusje….treba li kupovati ili prodavati?
Decki i dame, knjige u ruke i citati.
DLKV je kolateralna zrtva trakavice oko agrokora, uostalom kao i mnoge kvalitetne dionice, ali i tome se polako nazire kraj.
Ja ovdje vjerujem u nagli okret i to kada mu se malo tko bude nadao.
Ja osobno cu prekrsiti pravilo i ovdje uci s preostalih 17% casha a i vec sam poceo laganini ispod 18.
Ja ovu agoniju na burzi vidim kao izvrsnu priliku za laganu akumulaciju jer iskreno, nisam mislio da ce vise ikad biti po 17 ali cesto sam znao pogrijesiti pa eto..i sada mozda grijesim ali me strpljenje ne napusta a to je ovdje najvaznije.
lp

Evo ti ga sad skoro ispod 16 pa kupuj sa svim šta imaš. Založi kuću. Sigurno će ti se isplatiti…
[/quote]

KUCU NE DAM,,
ALI me poklapaju posteno moram priznati….neka i ne zalim se.
Bumo vidjeli na kraju tko je bio u pravu.

Vjerojatno je dogovor uprave i radnika blizu pa se ruši da se skupi što više dionica jer kad se štrajk prekine ode cijena opet prema 20, jer nije bilo nekog fundamentalnog razloga u poslovanju za pad već isključivo ovo sa štrajkom!

je li štrajk u opće u toku ili je po starom domaćem običaju sve bila prazna priča? naše radnike organizirati u štrajk dok ima posla je nauka. sve je puno štrajkbrehera. nije to moćni igm sindikat pa da paralizira najbolju industriju na svijetu. gospoda dok rade, gospoda dok štrajkaju.

who dares, wins

“Prodavač je bar točan….svakih 15 min. mete bid:))

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Žestoki igraci ovi radnici ( ne popuštaju ni mm u svojim zahttjevima


"Prodavač je bar točan….svakih 15 min. mete bid:))

da nije već krenula rob-otizacija

zubinjo,
znaju ljudi da nema više tko raditi u RH
sve prešlo na stranu uhljeba




Kolege,
vidim sve crnjaci i beznadje….
sto ono knjige kazu kada je beznadje i malodusje….treba li kupovati ili prodavati?
Decki i dame, knjige u ruke i citati.
DLKV je kolateralna zrtva trakavice oko agrokora, uostalom kao i mnoge kvalitetne dionice, ali i tome se polako nazire kraj.
Ja ovdje vjerujem u nagli okret i to kada mu se malo tko bude nadao.
Ja osobno cu prekrsiti pravilo i ovdje uci s preostalih 17% casha a i vec sam poceo laganini ispod 18.
Ja ovu agoniju na burzi vidim kao izvrsnu priliku za laganu akumulaciju jer iskreno, nisam mislio da ce vise ikad biti po 17 ali cesto sam znao pogrijesiti pa eto..i sada mozda grijesim ali me strpljenje ne napusta a to je ovdje najvaznije.
lp

Evo ti ga sad skoro ispod 16 pa kupuj sa svim šta imaš. Založi kuću. Sigurno će ti se isplatiti…
[/quote]

KUCU NE DAM,,
ALI me poklapaju posteno moram priznati….neka i ne zalim se.
Bumo vidjeli na kraju tko je bio u pravu.
[/quote]
obzirom na vaš staž
ukoliko ste kvalitetno ulagali na ZSE
trebali bi imati barem jednu kuću koju bi rizikovali
neki već imaju nekoliko kuća stanova aparmana hotela automobila
ma jednostavno imaju sve i svašta ili je to samo mašta

Forumas je mozda upravu!
Uprava došla na sastanak kod štrajkaša

New Report

Close