DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.10.2024. u 23:54
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,78
221.704
58,714
3,72
3,76
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Sutra očekujem u novinama kontru od uprave.

kako netko može podržavati smanjenje plaća radnicima pa očekivati da će firmi zbog toga krenuti na bolje?!? to je put u propast, rezanje grane na kojoj sjediš jer ako radnici odu, ide i firma do vraga!

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

http://hr.seebiz.eu/moguci-kineski-ulazak-u-projekt-rekonstrukcije-pruge-zagreb-beograd/ar-172140/

Ja vjerujem da ovdje ima posla, tko god bio u igri, DLKV je glavni izvodjac visoko naponske instalacije i kompletne infastrukture…Amen!

I meni su srezali 20000 tisuca prije par godina, firma nikad bolje nije stajala nego sada, da mi nije bilo drago to stoji, ali se ta grana lagano i grana.
U buducnosti mozda bude i za mene bolje.

auuuu, gadno! teška sramota za upravu

Štrajk u Dalekovodu, radnici ne pristaju na 580 otkaza

Razlozi su neuspjeli pregovori o novom Kolektivnom ugovoru i prijedlog odnedavnog predsjednika uprave Gordana Kolaka da svih 580 radnika dobije otkaz ugovora o radu kako bi im bio ponuđen novi sa znatno smanjenim pravima. Među njima je i smanjenje plaće za 20 posto

FOTO: Štrajk u Dalekovod proizvodnji, radnici ne pristaju na 580 otkaza

i onda se neki čude zašto dionica ne raste, nego je ulagači rasprodaju!?!

Ma ništa od toga, dogovor uprave i radnika samo što nije jer zastoj ne odgovara ni jednima ni drugima.

Uozbiljite se. Štrajka Dalekovod proizvodnja koja sudjeluje ispod 20% u ukupnim prihodima i ne štrajka zbog neisplata plaća već smanjenja, odnosno drugačijeg načina obračuna prema Upravi.
U najgorem slučaju uprava će udovoljiti sindikatu i gotovo.

Onaj tko je dao podatak da Dalekovod Proizvodnja sudjeluje sa samo 20 posto prihoda – laže, i na to može nasjesti samo netko tko nema pojma kako ova firma funkcionira. To je stvar samo knjigovodstva koji prikazuje podatke kako njima odgovora.


Štrajka Dalekovod proizvodnja koja sudjeluje ispod 20% u ukupnim prihodima

Ne možeš to gledati izdvojeno jer ako stane proizvodnja, staje i isporuka opreme za ugradnju, a onda de facto staje cijela firma pa to onda nije više 20% nego raste prema 100%

Ignore: KressoM, delux

4200 kuna za radnika majstora? Nemam komentara, mogu samo opsovati…



Štrajka Dalekovod proizvodnja koja sudjeluje ispod 20% u ukupnim prihodima

Ne možeš to gledati izdvojeno jer ako stane proizvodnja, staje i isporuka opreme za ugradnju, a onda de facto staje cijela firma pa to onda nije više 20% nego raste prema 100%
[/quote]

Kolega Avaksic,
jeste li se postavili na bid pa drukate ili mi se samo to samo cini…a vrlo rijetko mi se nesto pricinjava 🙂 😉

podrška radnicima za poštene plaće za pošten rad, a ako žele smanjivati plaće, neka smanje upravi i administraciji!

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

New Report

Close