DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.10.2024. u 19:23
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,78
221.704
58,714
3,72
3,76
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Znam juka da bi to bila plaća u naravi, a šta fali čisto da radnici osjete da imaju dio kompanije i osjete kako je to biti dio necega gdje radis, ne mislim samo na konkretno dlkv vec opcenito.

Da općenito radnici imaju tako dio kampanije bili bi upoznati sa nacinom funkcioniranja gospodarstva, pa ako imas koju dionicu zagrebacke pivovare, podravke, vira, leda, mozda ce kupovati vise proizvode te kompanije koje imaju i tako jacati te svoje pozicije (ok Ledo bas sad i nije bio dobar primjer i hR nacin upravljanja fimrmama hahhahah) al mislim da kuzis sta sam mislio

Da pa , nek naprave nešto kao u adplastiku, naprave esop.
I uprava da uzme nešto bi bio dobar znak.

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI


Svako se bori za svoju poziciju pa tako i radnici Dalekovoda,samo ne znam zašto je to problematično za cijenu dionice.Dobit je ostvarena i sa ovom cijenom rada a kad bi se smanjila cijena rada dobit bi bila još i veća .

Tocno kolega, potpuno se slazem s vama.
Stvara se fama nepotrebna o nezadovoljstvu radnika. Njihovo je pravo da zastite svoje interese.
No naci ce oni obostrani interes i biti ce to opet rijeseno.
Sada slijede vrlo izgledno vrlo depresivni postovi ovdje kako sve ode kvragu a svi ti crnjaci su zapravo dirigirani s ciljem da se ukrcaju sto jeftinije…no nema ozbiljne prodaje osim malih sladoledara i burekdjija….
Ovdje samo cekati….hmm da i skupljati sve do 2020…tada ide bal.

E moj kolega,
ste prodali sve pa bi sada nazad na 16-17 ili 15 ak se moze, no i “tata bi sine”…ne bu islo.
A o kakvom vi to stecaju govorite, ak se sme znati.
Pitati cu ja vas opet gdje je cijena dionice na godinu u ovo vrijeme.


Svako se bori za svoju poziciju pa tako i radnici Dalekovoda,samo ne znam zašto je to problematično za cijenu dionice.Dobit je ostvarena i sa ovom cijenom rada a kad bi se smanjila cijena rada dobit bi bila još i veća .

a kolika bi bila “dobit” da radnici krenu u štrajk i štrajkaju 1-2 mjeseca?

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Nisam prodao…drzim se te dionice ko pijanac plota…ali me napusta ootimizam…

ex maratonac, ex neumoran (05.10.2007.)

Pa zar ne vidite sto se dogadja,
katastrofa od letargije ma burzi, i ova ljepotica je okrznuta time.
Samo cekati i dokupljivati ako se ima s cim-naravno.



Svako se bori za svoju poziciju pa tako i radnici Dalekovoda,samo ne znam zašto je to problematično za cijenu dionice.Dobit je ostvarena i sa ovom cijenom rada a kad bi se smanjila cijena rada dobit bi bila još i veća .

a kolika bi bila "dobit" da radnici krenu u štrajk i štrajkaju 1-2 mjeseca?
[/quote]
Čini mi se da se povećavaju kvote uvoza radnika u RH a oni radnici koji nisu zadovoljni otvoreno im je tržište EU. Kolektivni ugovori nisu potpisani pa tako ni Dalekovod nema obaveze prema radnicima a obaveza nastupa kad se ugovori potpišu.Siguran sam da će se dogovor postići. Kažu da u Njemačkoj ima 1200 000 slobodnih radnih mjesta


Pa zar ne vidite sto se dogadja,
katastrofa od letargije na burz.

Bit će da se ljudima više sviđa (kamatna) letargija na štednim računima.

nisam vidio jer sam na putu…kako su prosle ove tri transakcije po 1000…nije mi bas jasno?
Hvala!


nisam vidio jer sam na putu…kako su prosle ove tri transakcije po 1000…nije mi bas jasno?
Hvala!

Nekako su prošle…

ex maratonac, ex neumoran (05.10.2007.)

Danas objavljeno na stranici eu tenderi, ugovor sa HEP-om cca 46 mil kn:

http://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:101736-2018:TEXT:DE:HTML&src=0

i nešto ranije ove godine Slovenija i Poljska 6.214.427,26 EUR-a:

http://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:44790-2018:TEXT:DE:HTML&src=0

http://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:7831-2018:TEXT:DE:HTML&src=0

sa nekim još manjim natječajima od početka godine cca 100 mil. kuna samo što se može
vidjeti na ovj stranici.

New Report

Close