DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,34
3.931
1,177
3,32
3,34
1,82%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Nisam pratio stanje zar se hypo iskrcava

Pojačava se kupnja!
Možda bi se nogli i zazeleniti danas[pray]
Top bid
CIJENA KOLIČINA
1.121,00 13
1.120,10 20
1.120,00 12
1.112,01 10
1.111,11 17
1.111,00 104
1.110,01 30
1.110,00 593
1.102,00 4
1.100,00 27

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Hypo za dlkv kaže kupi, Hypo za ingru na 55-60 kaže kupiti, Erste kaže HT vrijedi 400, pametan i učen svijet kaže jedno a burza drugo, pa vjerujte vi analitičarima i tješite se

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/haab-dalekovodu-oznaka-kupiti,8275.html
[pray]

Prvo su otvoreni inv. fondovi zeznuli mirovinske fondove (prodajući im muda za bubrege), a sada mirovinski fondovi, koji trenutno jedini imaju novca, doslovno metu otvorene invest. fondove spuštajući cijene dionica i teraju ulagače iz njih, a s njima i keš. Zbog izlaska ulagača OIF-i moraju sve jeftinije prodavati portfelj.
Mene samo žulja gdje je ovdje uopće kraj. To se pitaju i oni koji su se povukli iz OIF-ova, te se ne usude bilo što kupovati, jer svaki dan je novi minus. Gdje li je kraj ovom kolu vilenjačkom?
[undecid]

mozda josh ovaj tjedan..ali i ranije

jel to dlkv tolko bio precjenjen ili nam kuna tolko ojacala od proslog leta?

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/haab-dalekovodu-oznaka-kupiti,8275.html
[pray]

Je,je sad im je podcijenjeno a nedavno se se trgali nebi li prodali.Dodoše čini mi se da je bio skrbnički račun ali mislim da su oni bili iza toga. Naime prodavali su cijelo vrijeme na 1250 a kad bi palo ispod onda bi stali.
Bit će da im je ostalo još pa bi htjeli malo skuplje prodavati.
Kakve su promjene inače bile zadnje vrijeme u poslovanju=nikakve!

Kad se sretnu osoba s novcem i osoba s iskustvom: Osoba s iskustvom ode sa novcem, a osoba s novcem ode sa ...

Vendetta, cemu tolika briga oko dionicara DLKV?

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Za dioničare DLKV koliko i za sve druge. Mislim da pričama samo o rastu ne pomažemo nikome.
Ima tu i onih koji ne prate tržište baš dugo vremena pa zašeo i oni nebi čuli neke stvari.

Nego imate li prigovor na neki dio moga posta?
Možda nešto nije istina?

Kad se sretnu osoba s novcem i osoba s iskustvom: Osoba s iskustvom ode sa novcem, a osoba s novcem ode sa ...


http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/haab-dalekovodu-oznaka-kupiti,8275.html
[pray]

Meni je to libling dionica i definitivno smatram da vrijedi vise od sadasnje cijene. Medjutim odurno mi je da HAAB daje oznaku kupiti a iskrcavali je mjesecima i mozda je i dalje iskrcavaju. Bah, Stojic i ekipa, nes ti analiticara. [lol] [lol] [lol] [lol]

skype - ivek1234

du du du nema nam pomoci du du du du du du. ljudi sta se tresete samo nadjite neku zanimaciju osim gledanja burze i bit ce bolje, meni je danas bio jedan jako ljep dan mada sam u gubitku ovdje 300kn po dionici i portfelj mi je u minusu nekih 10 do 15 % ali boli me neka stvar jer jer suround all around when it hits the ground. IZIDJITE SUTRA I UZIVAJTE U SUNCU

New Report

Close