DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.10.2024. u 14:18
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,78
221.704
58,714
3,72
3,76
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

dobro izvješće koje najavljuje realna očekivanja još boljih.
prvi građevinar koji je prošao PSN i pokazalo se krenuo boljim putem.
čekamo i ostale da “prorade” jer ako neće sada sa novom građevinkom konjukturom ,neće nikad.
okretanje stranim tržištima je jedini pravi put,da su i ostali tako nebi zabili marže sami sebi u podrum i danas bi bili u bitno boljoj situaciji.
škola je plačena idemo dalje.posla više nego operative baze su niske a rizici se smanjuju i s,manjivat će se pa će biti i prilike da svatko sam sebi dozira risk reward ratio,razine na kojima će razmatrati….

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

kojih 18.90 ovo nema šta tražiti ispod 20 kn ali šta je psihologija nego čudo neviđeno. Nitko iz TOP 10 tjednima ništa ne prodaje… pad je zbog malih plašljivaca i ništa više.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Uvijek je lakše rušiti nego graditi, pad je bio zbog ostavke Ramljaka (riješeno-imamo novog povjerenika) i zbog amerike, (riješeno, amerika danima opet raste) I sad još imamo odlično izvješće a cijena i dalje miljama daleko od ovog ranije nabrojanog. Šta reći… ZSE

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Šta ste se uskokodakali, sta svi ovdje trejdate da gledate u koji mjesec di će, ja vjerujem da ce za 2-3 godine bit barem 100% od sada i to mi je dovoljno da mirno spavam sa diverzifikacijom ovdje kao sta je to bilo na atpl pred 2 godine… vrag odnio prešu… što duže ostane ovako nisko to bolje, kao i kad je opći pesimizam, tad se stvaraju dobri temelji 🙂

@Bugs
Slažem se. Razmišljanja tipa “danas ću kupiti, sutra ću prodati za kunu više i kupiti si burek” zadnjih mjeseci nisu polučila željene rezultate tako da su burekdžije “zabrinuti” oko poslovanja.

Ako rade rošade unutar proizvodnje, to rade zato- jer koriste pogodnosti zapošljavnja mladih do30 godina,
zatim pogpodnosti stručnog besplatnog usavršavanja i sl…
Oni moraju otpustiti radnike, i uzeti iz sa HZZ -a , inače ništa …..nema poticaja…

Ovo što si napisao da ne režu administraciju , ako je ima previše ……ne valja.
O tome moraju odlučivati dioničari i Uprava….. svojim novim internim Pravilnicima.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Nakon ovoga sa HR građevinarima malo sam se pribojavao FI, ali sad sam miran. Jako dobar rezultat, a u budućnosti će rezultati biti sve bolji i bolji. Uskoro će otplatiti i PSN. Već sad ima jako dobrih sklopljenih ugovora, a novi još dolaze. 75% prihoda dolazi iz inozemstva. Izgradili su odličnu reputaciju vani i samo tako trebaju nastaviti.

Prihodi Dalekovoda lani porasli 33 posto, neto dobit pala


Stave sliku Viadukta a pišu o Dalekovodu. I novinarstvo je kao i burza ošlo k vragu!

Strpljen spašen je bio 2 godime na rivp pa nakon toga katapult za godinu dana od 100%,identičan razvoj događanja očekujem na dlkv nakon zadnje rate. ☺️

Što kolege mislite vrijedi li Dalekovod 10xEBITDA, uz dug 6xEBITDA ?


Što kolege mislite vrijedi li Dalekovod 10xEBITDA, uz dug 6xEBITDA ?

Hoćeš reći da bi cijena dionice trebala biti dupla nego je sada?

La vita e bella!



Što kolege mislite vrijedi li Dalekovod 10xEBITDA, uz dug 6xEBITDA ?

Hoćeš reći da bi cijena dionice trebala biti dupla nego je sada?
[/quote]

Tako nekako

New Report

Close