DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.10.2024. u 12:36
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,78
221.704
58,714
3,72
3,76
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ja bih čak rekao fantastično izvješće, da nije bilo utjecaja jednokratnih stavki bilo bi to bomba. Sad ipak imam vjere da još uvijek ima dragulja na ZSE i da se isplati jednim okom uvijek škicati šta se ovdje događa jer DLKV će kad tad ako ovako nastavi donijeti 100 % rast.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

drukeri po običaju mlate praznu slamu glorificirajući prosječno FI.
ako je FI tako dobro kako vi tvrdite, onda će cijena DLKV danas probiti barem 20 kn, moguće i 21 kn, zar ne?

Pa zar doista mislis da je bitno kaj ce bit danas?!
Bitnije je kaj ce bit sutra, a jos bitnije kaj ce bit preksutra, al nemoj to doslovno shvatit. Dok god tvrtka zakljucuje znacajne inozemne ugovore, probija se na nova trzista, isplacuje obveze iz PSN-a, meni je to dovoljno da mirno spavam i da uzivam u pogledu u svjetlu perspektivu…

ex maratonac, ex neumoran (05.10.2007.)

nemojte zaboraviti da su ovdje isključeni dugovi iz bilance!!!, a CF i RDG i dalje se dodaju vjetroelektrane, i da plaćaju penale za to

to daje puno drugačiju sliku, bez vjetroelektrana osnovni biznis je u banani

S obzirom na mentalno stanje investitora u HR očekujem do kraja dana cijenu negdje oko 18 kn.
No, možda me stvarnost opovrgne.

Pa da vidimo…

La vita e bella!

To je nama naš Todex dao. Kladim se da nije bilo bagrokora da bi Crobex sada bio na 2800 bodova a DLKV npr. barem na 40 kn.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Upravo tako kolega PoAskuBidu

A kakvih sve pacijenata ovdje ima vidi se na ovom primjeru.. lik kupi 110 kom po asku da bi namjerno prodao par sekundi poslije po bidu 109 komada. Odi liječniku hitno.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Ostavio si je jednu rezervu, baš da vidimo hoće li je šutnut na bid.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Ne zaboravimo, DLKV još uvijek u minusu u ovoj godini.
Cijena na 31.12.2017. je bila 18,90 kn…
Tako da je ovo sve kozmetika, a ne rast….

ex maratonac, ex neumoran (05.10.2007.)


nemojte zaboraviti da su ovdje isključeni dugovi iz bilance!!!, a CF i RDG i dalje se dodaju vjetroelektrane, i da plaćaju penale za to

to daje puno drugačiju sliku, bez vjetroelektrana osnovni biznis je u banani

Kolega, onda vjetroelektrane neće ni prodati, dok god daju puno veću dobit od penala. Prodaja je predviđena predstečajnom, ali ih nitko neće siliti ako to firmi daje tako veliku dobit.

Bila je 21 kn pred niti 2 tjedna. Jer je svijet propao i išla je nova recesija koja još traje jer je DJIA povukao 7% u plus od sloma svijeta.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

New Report

Close