DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.10.2024. u 01:32
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,78
221.704
58,714
3,72
3,76
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ne žele radnici dio mesa nego se ne žele odreći svojih postojećih prava. Ne žele sudjelovati u restrukturiranju. A vođe su nepametni pa sada dižu bunu umjesto da dogovore povratak na staro za 1-2 godine kad rezultat opravda.

Pa ne bi se ni ja sad odrekao nikakvih prava koje imam kad drustvo znatno bolje posluje nego npr. prije 5 godina (a tad sam imao postojeca prava).
Pa to je suludo trazit.
Ali, dogovorit ce se, alternative nema…

Rastimo zajedno...


Pa ne bi se ni ja sad odrekao nikakvih prava koje imam kad drustvo znatno bolje posluje nego npr. prije 5 godina (a tad sam imao postojeca prava).
Pa to je suludo trazit.
Ali, dogovorit ce se, alternative nema…

Plafon sposobnosti svakog domaćeg menadžera je taj da prvo radnicima skreše prava i naknade da bi ih sebi povećao i prikazao se kao uspješan menadžer. Tako je poslovao i Agrokor, uprava i rukovodeći kadar isplaćivali sebi basnoslovne plaće, otpremnine, naknade, nagradne dionice a radnike držali na minimalcu. Ma nek se svi sposobni za rad isele iz HR pa nek onda menadžeri sami sebi menadžiraju i sole pamet. Za to što oni predlažu nije potrebno nikakvo posebno znanje to bi napravio i srednjoškolac. Dajte se potrudite pa nađite za Dalekovod profitabilnije poslove, stvorite novu vrijednost pa ću onda skinuti kapu i nikoga neću pitati kolika mu je plaća i bonus. Za to su potpuno nesposobni a i ne zanima ih jer treba uložiti trud i znanje a očito da ni jedno ne posjeduju.



Pa ne bi se ni ja sad odrekao nikakvih prava koje imam kad drustvo znatno bolje posluje nego npr. prije 5 godina (a tad sam imao postojeca prava).
Pa to je suludo trazit.
Ali, dogovorit ce se, alternative nema…

Plafon sposobnosti svakog domaćeg menadžera je taj da prvo radnicima skreše prava i naknade da bi ih sebi povećao i prikazao se kao uspješan menadžer. Tako je poslovao i Agrokor, uprava i rukovodeći kadar isplaćivali sebi basnoslovne plaće, otpremnine, naknade, nagradne dionice a radnike držali na minimalcu. Ma nek se svi sposobni za rad isele iz HR pa nek onda menadžeri sami sebi menadžiraju i sole pamet. Za to što oni predlažu nije potrebno nikakvo posebno znanje to bi napravio i srednjoškolac. Dajte se potrudite pa nađite za Dalekovod profitabilnije poslove, stvorite novu vrijednost pa ću onda skinuti kapu i nikoga neću pitati kolika mu je plaća i bonus. Za to su potpuno nesposobni a i ne zanima ih jer treba uložiti trud i znanje a očito da ni jedno ne posjeduju.
[/quote]

I ja lijepim like.
Firma radi s NPM od 0.5%, a radi po Norveskoj i gdje vec.
To je za otkaz u upravi svima redom.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Čini mi se da je Dalekovod proizvodnja doo u grupi Dalekovod dd slična priča kao Đuro Đaković Industrijska rješenja u Grupi Đuro Đaković. Ne vidim problem ako postoji previše zaposlenih da se broj istih smanji ili da se primanja smanje, a pogotovo ako se ista počinju vezati uz učinak! Vrijeme je da se stane na kraj socijalizmu kako u privatnom tako i u javnom sektoru!

Zdravoseljacki razum mi govori da su problemi (uprava/radnici) eskalirali ponajvise zbog nekompetentnosti PU. Jednostavno, radnici ne daju da im netko tko nema veze s poslovanjem i sektorom odlucuje o njihovim sudbinama. Siguran sam, da je PU netko tko se dokazao u poslu i sektoru da bi radnici znatno lakse prihvatili promijene.
I znate sto, u potpunosti ih razumijem. Pa jeli moguce da se od svih tih politicara nepostoji netko tko zna znanje. Znao sam da su u DLKV politicki kadrovira, ali ne i da je politicka prcija.
Jbt, koja drzava…
P.s. samo da se zna imam DLKV i druga mi je pozicija u portfelju

Rastimo zajedno...

Ne moze tvrtka koja je u psn poslovati kao prvoklasna profitabilna. Ima uteg psn, dugova iz proslosti koje treba servisirati sto direktno utjece na CF. I to uredno izvrsavaju sto je uspjeh. Bitno je da osvajaju stara a i nova trzista, profit ce se ovecavati.

Kakva dividenda te spopala?

Pa još nemamo niti FI za 2017.
Što se mene kao dioničara tiče neka svu dobit(nadam se da će je biti) usjmjere na tekuću likvidnost da mogu normalno poslovati.

I nek pod hitno ugovore neki novi posao!

La vita e bella!

I nek pod hitno ugovore neki novi posao!

kakav kolega neki novi posao ???
jeste li zbrojili koje sve poslove Dalekovod ima ugovorene i koje tek treba odraditi ?

Malo nervoze na DLKV , ima jedan koji kupi sve preko 19 al nena ko da mu se pridruzi, ja sam bio na 21-22 ganjao sam i par puta izgrizao onog s 20.000 kom i nitko mi se nije pridruzio, tako da cekamo kritcnu masu za gore

….ovdje izlazi netko s većom količinom i vidljivo je da je to na razinama od 17,5-19,5…pitanje je koliku količinu još ima…tek kad sve rasproda moguć je daljnji rast ukoliko izvješće bude ok a trebalo bi biti…

Nema tu rasta sve mi se čini pa čak da je i FI briljantan i da ugovore još 1 milijardu kuna poslova….

ex maratonac, ex neumoran (05.10.2007.)

New Report

Close