DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 13:20
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,78
213.180
56,447
3,72
3,76
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

kakvo istrasanje, kakav majstor!
potrga bid samo tako

bit će neka dogovorena transakcija na 17.50

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Tko se to iskipava?

Ignore: KressoM, delux

Poklopi me junački na 17.50

Da gotovo 50.000 komada … od toga mojih 2.500 za sada 🙂

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


Tko se to iskipava?
vjerojatno netko tko prodaje onom tko kupuje.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

‘čovjek’ je prebacio dogovorom nekom drugom čovjeku i to je to. Nema više.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

sta ekipa misli, je li tih 50.000 sve sto je imao za prodat, ili ce toga biti jos? jer vidim da na 16 kn ceka preko 18.000 komada

Nemam pojma tko je prodavac, ali najbolji (i realan) scenarij je da je prodala THNK. Zasto?
Zato jer se nedavno rijesila dionica INGRE pa je logicno da prodaje i DLKV. U tom scenariju imali bi prodavaca koji prodaje zato jer “mora”, a ne zato sto misli da dionica ne vrijedi, a s druge strane imamo kupca kojem dionica vrijedi 17.50kn. Ako su ova naklapanja tocna imaju jos oko 50k dionica i moze se ocekivat jos jedan udar do 17.50.
Osobno ne bi volio da izlazi N.B. ponajvise iz psiholoskih razloga.
Ako prodavac nije iz top 10 onda je radprodaja najvjerojatnije zavrsila.
Danas nazalost nisam bio na kupnji, ali sam odmah kasnije postavio nalog na 17.60.
Neka likvidnosti, lijepo za vidit.
P.s. imam DLKV i od jucer ponovno THNK.

Rastimo zajedno...


Nemam pojma tko je prodavac, ali najbolji (i realan) scenarij je da je prodala THNK. Zasto?
Zato jer se nedavno rijesila dionica INGRE pa je logicno da prodaje i DLKV. U tom scenariju imali bi prodavaca koji prodaje zato jer "mora", a ne zato sto misli da dionica ne vrijedi, a s druge strane imamo kupca kojem dionica vrijedi 17.50kn. Ako su ova naklapanja tocna imaju jos oko 50k dionica i moze se ocekivat jos jedan udar do 17.50.
Osobno ne bi volio da izlazi N.B. ponajvise iz psiholoskih razloga.
Ako prodavac nije iz top 10 onda je radprodaja najvjerojatnije zavrsila.
Danas nazalost nisam bio na kupnji, ali sam odmah kasnije postavio nalog na 17.60.
Neka likvidnosti, lijepo za vidit.
P.s. imam DLKV i od jucer ponovno THNK.

Moguce ali s obzirom da su ingru prodavali van burze dogovoreno pretpostavljam da bi isto pokusali i s dalekovodom, ne sumnjam da ne bi bilo zainteresiranih tako da sam tu malo skeptican da se radi o njima.

Ignore : renči


Nemam pojma tko je prodavac, ali najbolji (i realan) scenarij je da je prodala THNK. Zasto?
Zato jer se nedavno rijesila dionica INGRE pa je logicno da prodaje i DLKV. U tom scenariju imali bi prodavaca koji prodaje zato jer "mora", a ne zato sto misli da dionica ne vrijedi, a s druge strane imamo kupca kojem dionica vrijedi 17.50kn. Ako su ova naklapanja tocna imaju jos oko 50k dionica i moze se ocekivat jos jedan udar do 17.50.
Osobno ne bi volio da izlazi N.B. ponajvise iz psiholoskih razloga.
Ako prodavac nije iz top 10 onda je radprodaja najvjerojatnije zavrsila.
Danas nazalost nisam bio na kupnji, ali sam odmah kasnije postavio nalog na 17.60.
Neka likvidnosti, lijepo za vidit.
P.s. imam DLKV i od jucer ponovno THNK.

Mislim da ti je dobra pretpostavka da je Tehnika prodala.
Na tvoju žalost (jer kažeš da od jučer imaš Tehniku), učinila je to jer joj je od 06.02. račun u blokadi,

cca 7000 komada na prodaji na 18 kn…izgleda da onaj od jučer ima još podosta municije

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

New Report

Close