DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 11:29
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,78
189.989
50,234
3,74
3,78
0,53%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

možemo mi očekivati šta god hoćemo kad dežurni policajac koji tu visi sa 100 000kn pomakne cijenu 10% plus ili minus. i sad mi samo čekamo kad će mu šef reći ajd malo to mrdni. i onda smo njemu na milost i nemilost. jedina šansa je dočekati proljeće, ugasiti ovo i vidjeti na jesen šta se dešava. lijepo je kolega rekao netko kupi po 20,20 ni minuta ne prođe on to obori za kunu i još nam se tamo negdje cereka. šesto razredni učenik koji je jedva došao do egzikutora za tipkovnicom. da je treće razredni radio bi to za sebe, a ne za plaćicu.

who dares, wins



1. Ocekujem rast prihoda (na godisnjoj razini) od oko 25%-30% pa suladno tome i rast dobiti
2. Nexus je izgubio (ili ce tek izgubit, ali sigurno gubi) licencu, pa postoji objektivna sansa da netko drugi preuzme upravljanje Konsolidatora sto je odlicna vijest
3. Dogadjaju se i promjene u Upravi
4. Podmiruju se obveze iz PSN
5. Drustva kceri se prodaju (nadam se vj. el. do kraja godine)
6. Izvoz ima sve veci udio u prihodima
Meni je navedeno dovoljno da imam dionicu, postoji puno okidaca za rast, kako god, godina bi trebala biti vesela…za sad cekamo q4…

iste priče već 4 godine, a i cijena je ista tj. na 19 kuna, +/- 2 kn
[/quote]

Cini mi se da je lani isla do 27
Vjetroelektrane trenutno donose dobiti, više nego što se placaju penali, pa dok HEP ubire za za OIE je ok.

Spread je u ovom trenutku 3,34 %.
Dal je moguće da to ne vrijedi 20 kn?!?

ex maratonac, ex neumoran (05.10.2007.)


Dal je moguće da to ne vrijedi 20 kn?!?
Ne znam u čemu je problem. Vrijedi onoliko koliko su sudionici tržišta spremni platiti tj. prodati. Ako smatraš ili znaš da vrijedi puno više, to će se prije ili kasnije pokazati.


Dal je moguće da to ne vrijedi 20 kn?!?
Ne znam u čemu je problem. Vrijedi onoliko koliko su sudionici tržišta spremni platiti tj. prodati. Ako smatraš ili znaš da vrijedi puno više, to će se prije ili kasnije pokazati.

Izgradnja pruge Dugo Selo Križevci se nastavlja bez Hidre. Ulazi srpska firma Integral inženjering iza koje navodno stoji Dodik.
Rokovi izgradnje i financiranje nije ugroženo.
Direktno.hr

S trenutnim fundamentima sam zadovoljan i smatram da trenutno dionica DLKV vrijedi koliko i cijena dionice.
Medutim, trend poboljsanja i rasta poslovanja je ocit i ocekujem da se nastavi i dalje a kao godinu punog razvoja potencijala vidim 2018.
Svakim sljedecim danom rizici su manji a izvjesnost pozitivnog razvoja raste.
Meni dovoljno za pratit razvoj iz suvlasnicke pozicije…

Rastimo zajedno...


S trenutnim fundamentima sam zadovoljan i smatram da trenutno dionica DLKV vrijedi koliko i cijena dionice.
Medutim, trend poboljsanja i rasta poslovanja je ocit i ocekujem da se nastavi i dalje a kao godinu punog razvoja potencijala vidim 2018.
Svakim sljedecim danom rizici su manji a izvjesnost pozitivnog razvoja raste.
Meni dovoljno za pratit razvoj iz suvlasnicke pozicije…

Drago mi je da se necija procjena poklapa 100% s mojom

Ova godina bi trebala donjeti relaksaciju od 50 milijuna kuna, nakon 31.3 i isplate zadnje rate prema dobavljačima, a ako prodaju biznis s VE za nominalnih 62 mil to je 112 milijuna, to bi trebalo rezultirat i povečanjem EBITDA, odnosno dodatnim povečanjem kapitala i podizanjem BVPS

Premužak je nekidan rekao da je zadnja rata prema dobavljačima plaćena.

Možda trenutno ali očekujem pomak cijene prema gornjoj granici 28-29 kn. Kada? Nemam pojma ali bit će ove godine.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

S obzirom da Skandinaviju i šire nije pogodio razoran potres koji bi uništio sve dalekovode koje gradi Dalekovod, zavidim svima koji imaju oveću količinu keša.

(…) Kakva je firma Dalekovod Mostar najbolje svjedoči da nikada nisu radili ništa za druge kompanije, poput Elektroprivredu BiH , već isključivo za Elektroprivredu HZHB.

Dalekovod Mostar je u zadnjih nekoliko godina, Čovićeve apsolutne vlasti, dobio 149 tendera. Svih 149 dobio je od dvije firme Elektroprivreda HZHB i Elektroprenos BiH na čijem su čelu provjereni Žarić i Gilja. (…)

http://istokrs.com/covicevo-milionsko-strujno-kolo-jedna-firma-dobila-149-tendera-od-elektroprivrede-hzhb/

New Report

Close