DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 08:51
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,79
74.756
19,737
3,78
3,80
1,06%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Pa muka mu je kad vidi da ništa ne reagira na tu vijest. Muka je i meni ali bit će bolje 🙂

使用を信頼し、あなた自身の能力の

bit će ovdje držite lopova

Da objave da su zaključili još 500 milijuna kuna poslova, vjerojatno bi tržište to “nagradilo” rastom od cca 1-2 kn.
Iako vjerujem da će se mnogi za 3-5 godina sa sjetom sjećati ovih današnjih cijena i prilike koja im se pružila, ali nisu to vidjeli i iskoristili….

ex maratonac, ex neumoran (05.10.2007.)


Da objave da su zaključili još 500 milijuna kuna poslova, vjerojatno bi tržište to "nagradilo" rastom od cca 1-2 kn.
Iako vjerujem da će se mnogi za 3-5 godina sa sjetom sjećati ovih današnjih cijena i prilike koja im se pružila, ali nisu to vidjeli i iskoristili….

Da potpuno si u pravu.
Usudim se reći dionica s najvećim potencijalom na zse.
Ali dok se likvidnost, sentiment ne popravi tapkat ćemo u mjestu.

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


Da objave da su zaključili još 500 milijuna kuna poslova, vjerojatno bi tržište to "nagradilo" rastom od cca 1-2 kn.
Iako vjerujem da će se mnogi za 3-5 godina sa sjetom sjećati ovih današnjih cijena i prilike koja im se pružila, ali nisu to vidjeli i iskoristili….

možda i ne….cijena DLKV u 5 mjesecu 2014 bila je – 20 kn, a toliko je i danas….pa moguće da će i za 3-4 godine i dalje biti-20 kn

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Prosjek cijene u 2017 je bio 21,07 kn, a od tada nema loših vijesti, samo dobre.
Svi čekamo pravo vrednovanje, odnosno rast, ali baš s obzirom na trenutnu nelikvidnost mislim da će rast biti strelovit. Zato bolje biti u dionici pa i ako je netko 10-15% u minusu.

Netko kupi 200 kom po 20.20 i pa minutu poslije netko sruši cijenu za skoro čitavu kunu? Slučajno? NE.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Da bi ovdje rast bio konkretan potrebno je da uprava ugovara poslove koje donose dobit i iz koje se moze platit posteno radnika, tvrtka ima mogucnosti jako velike ali ih ne moze iskoristit jer oni koji trebaju to odradit ne mogu nac, dijelom zbog starih navika uhljebljena podobnih, a dijelom kao sta smo gore naveli sta ne cijenis one koji valjaju i da ih posteno platis zato sta nihova placa ide na ne radnike i zato sta ne ugovaras poslove s dobrom marzom da bi kvalitetno platio ljude koji su ti bitni nadam se da ce svatit prije nego bude kasno.

S druge strane drustvo je sada na 500 mil kapitalizacije s obzirom na duplo manji kapital, te na stanje bilance u odnosu na kapital tu su jos prisutni veliki rizici da bi netko placao skuplju premiju za dalekovod, jedino sta moze opravdat tu premiju su prihodi i zarada koji moraju drasticno rast medjutim kao sta sam naveo na pocetku postoje ocite zapreke da bi te stavke poboljsali.

Ignore : renči


Netko kupi 200 kom po 20.20 i pa minutu poslije netko sruši cijenu za skoro čitavu kunu? Slučajno? NE.

o tome i pričam. ne da mi se sad širiti temu. dok ne dođu neki strani fondovi ovdje nema pomaka bez obzira na neke mjerljive i dokazive parametre. domaći finacijaši imaju štogod manje novaca od njih ali to nije presudno. talenta nemaju ni malo.

who dares, wins

1. Ocekujem rast prihoda (na godisnjoj razini) od oko 25%-30% pa suladno tome i rast dobiti
2. Nexus je izgubio (ili ce tek izgubit, ali sigurno gubi) licencu, pa postoji objektivna sansa da netko drugi preuzme upravljanje Konsolidatora sto je odlicna vijest
3. Dogadjaju se i promjene u Upravi
4. Podmiruju se obveze iz PSN
5. Drustva kceri se prodaju (nadam se vj. el. do kraja godine)
6. Izvoz ima sve veci udio u prihodima
Meni je navedeno dovoljno da imam dionicu, postoji puno okidaca za rast, kako god, godina bi trebala biti vesela…za sad cekamo q4…

Rastimo zajedno...


1. Ocekujem rast prihoda (na godisnjoj razini) od oko 25%-30% pa suladno tome i rast dobiti
2. Nexus je izgubio (ili ce tek izgubit, ali sigurno gubi) licencu, pa postoji objektivna sansa da netko drugi preuzme upravljanje Konsolidatora sto je odlicna vijest
3. Dogadjaju se i promjene u Upravi
4. Podmiruju se obveze iz PSN
5. Drustva kceri se prodaju (nadam se vj. el. do kraja godine)
6. Izvoz ima sve veci udio u prihodima
Meni je navedeno dovoljno da imam dionicu, postoji puno okidaca za rast, kako god, godina bi trebala biti vesela…za sad cekamo q4…

iste priče već 4 godine, a i cijena je ista tj. na 19 kuna, +/- 2 kn

Slazem se, zato i ocekujem rast. Sve je manje neizvjesnosti i razloga za pad.

Rastimo zajedno...

New Report

Close