DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.09.2024. u 00:29
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,12
25.467
8,175
3,08
3,12
-1,90%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

danas ipak nešto ozbiljnije trgovanje, nagovještaj skorašnje promjene, uskoro će i izvješće, pa ćemo opet više znati


cijena dlkv je oko 1% od nekadašnje cijene a firma uredno posluje i ugovara nove poslove. po meni to nema nikakve logike.da je u stečaju trebala bi više vrijedit. na ovoj burzi nema ništa veze s vezom niti cijene dionice ovise o poslovanju firmi,samo špekulacije.npr. ht i ina su najjače firme i najuspješnije i trebale bi jednako rasti,međutim ina je porasla za 300% od početne cijene a ht pao za 40%.kako je to moguće?mnoge dionice rastu bez veze dok druge kao dlkv padaju bez razloga.

Ja nemogu vjerovat šta ste ovo ovdje sve napisali pa ovo nema veze s vezom.

i te kako ima veze. ona cijena nije bila realna ali ova danas je još manje. ako pogledamo top 10 i način trgovanja na zse (duvanje i pražnjenje balona do krajnosti bez ikakvih fundamentalnih postavki) zse ako misli krenuti naprijed dlkv je jedan od špekulativnih pokretača. kad na njemu budu prometi milionski (što je nekad bila normala) očekujem bar 100kn. tko ne vjeruje možemo se opet dopisivati za dvije godine. ako ne i prije.

who dares, wins


i te kako ima veze. ona cijena nije bila realna ali ova danas je još manje. ako pogledamo top 10 i način trgovanja na zse (duvanje i pražnjenje balona do krajnosti bez ikakvih fundamentalnih postavki) zse ako misli krenuti naprijed dlkv je jedan od špekulativnih pokretača. kad na njemu budu prometi milionski (što je nekad bila normala) očekujem bar 100kn. tko ne vjeruje možemo se opet dopisivati za dvije godine. ako ne i prije.

Vrlo optimistično rekao bih… :-)))

ex maratonac, ex neumoran (05.10.2007.)

znaš i sam šta ova dionica znači za zse. gledao sam ju na 2000 pa onda na 1700 zaigrao prvi put između 700-800. dugo se je tu vrtjelo. izašao ne okrznut. između 300 i 400 napravio samo jedan mali krivi korak. onda dokap onih nesretnika po nekih 240, opet na 100 nešto i batalio do dokapa. čekao da se uvjerim da neće u bankrot. i sad ide spirala prema gore. blok transakcija od blogera vam može nešto reći. on sam može držati sve oif- ove na uzdi (ne trebam pričati šta bi bilo da pozove još nekoga u pomoć),a ni oni neće do besvijesti iracionalno gubiti tuđe novce.
znači ne govorim o fundamentima, roe, ebita i sl. beda.toće već o samo načinu trgovine na zse.

who dares, wins


dlkv je jedan od špekulativnih pokretača. kad na njemu budu prometi milijunski (što je nekad bila normala) očekujem bar 100kn.

Što želiš reći? Da će ekipa “umjetno” napucati cijenu na 100 kn isto kao što su ju prethodno srušili?

u jednom periodu sigurno da hoće. sad da li je 100 umjetno ili nije to ti ja ne bi znao reći jer se ne bavim proučavanjima, roe, ebita marže i td. za to ima tu i većih stručnjaka od mene samo što ti parametri na zse ama baš ništa ne znače.

who dares, wins



dlkv je jedan od špekulativnih pokretača. kad na njemu budu prometi milijunski (što je nekad bila normala) očekujem bar 100kn.

Što želiš reći? Da će ekipa "umjetno" napucati cijenu na 100 kn isto kao što su ju prethodno srušili?
[/quote]

pa nije to RIZ, da ga za 4-5 dana napucaju na 100, ima tu dionica, kojih bi se svi rado rješavali već na 30-40, mislim da bi i Konsolidator odstupio na 50

kolega ja sam rekao za dvije godine. nemojte izmisliti tezu pa ju onda braniti. šta bi konsolidator napravio pojma nemam ali da će se olako riješiti plijena to sigurno neće. opet cijena nije padala na konsolidatorovih 60% dionica nego na nekom mizernom postotku. isto tako može narasti na nekom malom postotku do neslućenih visina. konsolidator je tzv. čvrste ruke i njega ne tangira da li je to trenutno na zse 10 ili 100.

who dares, wins

prošlogodišnji siječanjski scenarij dokazuje da nema tog izdanja koje može nahraniti gladne kupce.
nije mogao ni dlkv pa…
a tko će dočekatati taj potencijalni scenarij
time will tell
p.s.
nikad ne reci nikad se previše puta ponovilo do bi bilo mudro…
više na temi the best of (ne)prežaljeno….
bilo bi mudrije se fokusirati na temelje i dali oni postoje a cijena će se sama korigirati u budućnosti po rezultatima i sentimentu na marketu koji će se poboljšavati,ako neće domaća pamet uzet će strana.
dali bi to bilo nešto novo?

p.p.s.
DA tu su i rizici i treba ćekati da dođe “taj dan”
a kome nije do rizika i ćekanja može i u kladionicu,tamo ima prilika za zaradu iz sata u sat.

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...



i te kako ima veze. ona cijena nije bila realna ali ova danas je još manje. ako pogledamo top 10 i način trgovanja na zse (duvanje i pražnjenje balona do krajnosti bez ikakvih fundamentalnih postavki) zse ako misli krenuti naprijed dlkv je jedan od špekulativnih pokretača. kad na njemu budu prometi milionski (što je nekad bila normala) očekujem bar 100kn. tko ne vjeruje možemo se opet dopisivati za dvije godine. ako ne i prije.

Vrlo optimistično rekao bih… :-)))
[/quote]

Meni bi i 75kn po dionici bilo OK za izaći van. 🙂
Ako treba, čekam još i 3 godine. Jednom će doći netko s parama i kupiti većinski udio…

Mic po mic pa se opraštamo od predznaka 1.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

New Report

Close