DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 11:32
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,36
7.875
2,341
3,36
3,38
0,60%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


ma bash me zanima oce li dlkvd pasti na 900 kuma?? ak sutra ode ispod soma,bit ce ludnica

jedino ako padne atomska bomba

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

Vidjet ćemo. Pozitivno je što je g. Miličić dosad govorio istinu. Prije 3q je rekao da je biti loš, ali da će FI biti
na nivou od prošle godine.

Baš i mene zvao jučer prijatelj i pitao me šta mislim o tome bilo bilo pametno kupovati sada dionice. Do sada je kupio samo HT i bio je totalno protiv ulaganja u dionice. Ja sam mu rekao, ja da imam još para da bih sigurno uložio. Preporučio sam mu HT, DLKV,…

Prije nego potrošim i 1 lipu pogledam da li je proizvod hrvatski ili uvozni, i kupim hrvatski!

vipy:

Saladin: ” da nebi bilo nesporazuma, ja sam samo govorio o “trenutno” realnoj vrijednosti dlkv-a , a to je 800-900 kn trenutno, ” Ajde Saladine reci kojom metodom je realna vrijednost DLKV 800 – 900?

vrijednost firme = cijena dionice * broj dionica …. vijednost dalekvoda je x, aj mi reci koliki ja taj x ?

o poslovanju firme znam više od tebe, znam točno koliko dalkeovod ima od kojeg posla profita … znam koliko …
slažem se da nakon preuzimanja aluminija i šibenskih nekretnina, zgrade na ljubljaskoj dionica će vrijedit više ali trenutno to nije tako


Nikad nisam rekao da ne znas vise o DKLV od mene, kazem samo da ne znas procijeniti vrijednost firme. Mislim da nikad neces cuti od mene drukanje a u ovom slucaju sam reagirao na pausalne procjene vrijednosti. Imas na forumu cijeli dio – fundamentalna analiza (koji je prakticno mrtav) gde mozes saznati o procijenama vrijednosti.
Samo ukratko
Procijene vrijednosti (koje se danas najcesce koriste) mozes podijeliti na
– DCF (sve dvrste ove metodologije)
– Multiple
Cinjenica je da ti u svom postu nisi spomenuo nijednu metodu, a spominjes realnu vrijednost je jedini razlog mog reagiranja

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


Otkud ti znaš je li seljakanje ili friški kapital. Ja znam ljude koji su ovih dana prvi puta ulagali u dionice i to skoro svi u DLKV. Očito imaju informacije, pa sam i ja dokupio.

O tome upravo i govorim. Takvi mogu i pogurati burzu, jedino ako ih bude što više. Jer tko god sada kupi npr. DLKV, već samom kupnjom 30% je ispred nas.[undecid]


joda: ” ma bash me zanima oce li dlkvd pasti na 900 kuma?? ak sutra ode ispod soma,bit ce ludnica ” jedino ako padne atomska bomba

Donja blokada 1060,xx (zse). Ako probije…


Saladin: ” vipy: ” Saladin: ” da nebi bilo nesporazuma, ja sam samo govorio o “trenutno” realnoj vrijednosti dlkv-a , a to je 800-900 kn trenutno, ” Ajde Saladine reci kojom metodom je realna vrijednost DLKV 800 – 900? ” vrijednost firme = cijena dionice * broj dionica …. vijednost dalekvoda je x, aj mi reci koliki ja taj x ? o poslovanju firme znam više od tebe, znam točno koliko dalkeovod ima od kojeg posla profita … znam koliko … slažem se da nakon preuzimanja aluminija i šibenskih nekretnina, zgrade na ljubljaskoj dionica će vrijedit više ali trenutno to nije tako ” Nikad nisam rekao da ne znas vise o DKLV od mene, kazem samo da ne znas procijeniti vrijednost firme. Mislim da nikad neces cuti od mene drukanje a u ovom slucaju sam reagirao na pausalne procjene vrijednosti. Imas na forumu cijeli dio – fundamentalna analiza (koji je prakticno mrtav) gde mozes saznati o procijenama vrijednosti. Samo ukratko Procijene vrijednosti (koje se danas najcesce koriste) mozes podijeliti na – DCF (sve dvrste ove metodologije) – Multiple Cinjenica je da ti u svom postu nisi spomenuo nijednu metodu, a spominjes realnu vrijednost je jedini razlog mog reagiranja

bez obzira na to koja je realna cijena dlkv-a, naj realnija je ona koju tržište može platit, …. realna cijena nije bitna …. mene su smetali postovi o tome kako je sve jeftino, … naravno da je jeftino jer je bila tarapana na tržišu i ako tako nastavi bit će još jefitnije … , a kad te drhtave ručice prodaju to što imaju nama koji želim kupovati kad oni bježe e onda će dionice bit skupe, tako da cijena dlkva nije bitna , bitno je da one nisu u rukama paničara.

Cookie Monster


Saladin: ” da nebi bilo nesporazuma, ja sam samo govorio o “trenutno” realnoj vrijednosti dlkv-a , a to je 800-900 kn trenutno, ” Ajde Saladine reci kojom metodom je realna vrijednost DLKV 800 – 900?

ajde SALDINI kazi kakve veze imam realna cijena sa cijenom trgovanja.[lol]

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.

Probit će kogel vjerujte VI meni. Slaba obrana a panika i margina je sve više. Ja bum se još strpil i to dosta

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Saldin

“bez obzira na to koja je realna cijena dlkv-a, naj realnija je ona koju tržište može platit, …. realna cijena nije bitna …. mene su smetali postovi o tome kako je sve jeftino, … naravno da je jeftino jer je bila tarapana na tržišu i ako tako nastavi bit će još jefitnije … , a kad te drhtave ručice prodaju to što imaju nama koji želim kupovati kad oni bježe e onda će dionice bit skupe, tako da cijena dlkva nije bitna , bitno je da one nisu u rukama paničara”

Za tebe je onda i za HT realna cijena 290 kn jer ju tržište toliko plaća? E vidiš tu si stvarno u krivu. Cijene su niske jer je takva situacija a realne sigurno nisu.
Čitaj si Buffeta.

Samo molim boga da mi danas bude margin spreman,cijena dlkv je trenutno neodoljiva….

krepat ma ne molat-tako je tele i postupalo.da san bar bio paničar....

Ljudi , šta god vi pričali o nekom dnu i o pravoj vrijednosti firme, činjenica je da ovo nije lokalna nego globalna kriza. Kraj joj se ne nazire, a napominjem da nitko “JOŠ” javno nije objavio da je SAD u recesiji nego samo da postoje naznake usporavanja. Kad se to objavi jer je neminovno da hoće – mi odosmo dobro ispod 800 kn, koliko god to glupo zvučalo. DLKV, vrijedi ali samo onoliko koliko je netko spreman za njega platiti.
Danas se opet crvenimo…sretno svima

New Report

Close