DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 26.10.2024. u 10:20
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,72
33.800
9,074
3,70
3,76
0,53%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Vidim da bi svi kupovali ali jeftino!
Sad su i “vijci” postali jako bitni.
A firma otplatila sve rate iz PSN i raste u inozemstvu po dvoznamekastim stopama!
Nekome nije dosta što je pala s 27 početkom 2017. na sadašnjih 17 ??
Radije kupovati dok se nudi po ovoliko.


Vidim da bi svi kupovali ali jeftino!

u pravu si, sada kad je skupo po 17-18 kn ne želi nitko, ali kad bude jeftino po 13-15 kn onda ćemo kupovati



Vidim da bi svi kupovali ali jeftino!

u pravu si, sada kad je skupo po 17-18 kn ne želi nitko, ali kad bude jeftino po 13-15 kn onda ćemo kupovati
[/quote]

a zašto po 13-15?? imao si koliko želiš po 10?
zašto nisi iskoristio priliku kao drugi kad je trebalo imati jaka M…. za investirati 🙂




Vidim da bi svi kupovali ali jeftino!

u pravu si, sada kad je skupo po 17-18 kn ne želi nitko, ali kad bude jeftino po 13-15 kn onda ćemo kupovati
[/quote]

a zašto po 13-15?? imao si koliko želiš po 10?
[/quote]

imaš pravo, sačekat ću onda 10 kn, to će biti prava prilika 🙂


Dosta kvalitetnih ljudi je otislo ja osobno znam dvoje inzinjera koji su otisli u zadnjih par godina, uglavnom stvar place i sta su se postavljali ljudi prema podobnosti pa je onda dolazilo do konflikata.To s vijcima sam i ja cuo te to moze bit problem jer vrlo vjerovatno ce to morat ispravljat u garantnom roku.Isto sam cuo da za zadnji ovi dobiveni natjecaj nije jasno kako su mogli ic s takvom cijenom tj da nema racunice s obzirom da se radi o kompliciranijem terenu nego na slicnom natjecaju gdje je cijena bila veca.

Sigurno su otišli za onog Kanađanina radit, al kad potrose 5 mil € i nebu para kljuc u bravu!

Vaš link …

Nexus izgubio licencu?! Hmm…


Vaš link …

Nexus izgubio licencu?! Hmm…

I sta sada?stecaj? 😛


Vaš link …

Nexus izgubio licencu?! Hmm…

što će sad biti s njihovim dionicama u DLKV? rasprodaja?

Upravo tako, ali ne preko burze. 😎
Ocekujem stranca (amerikanca) na mjestu NEXUS-a.

Rastimo zajedno...

Iako sam dioničar DLKV kojeg sam poprilično uzeo u drugom krugu dokapitalizacije u srpnju 2014. po cijeni od 10,00 kn, uopće nisam optimista po pitanju nekakvog rasta u 2018. godini.
Razlozi toga mi nisu baš jasni jer to je jedina “građevinska” tvrtka na ZSE koja zaključuje ozbiljne ugovore u inozemstvu, uredno rješava svoje obveze iz uspješno provedene PSN, prihodi nisu mali; ne znam s kakvim maržama rade, potencijal tvrtke s obzirom na poslove kojima se bavi mi se čini neupitnim, ali ništa, apsolutno ništa ne može potaknuti cjenovni rast ove dionice.
U ovoj godini smo na -7,41%.
Prodavatelja kao u priči i bojim se da tu nema kruha, osim ako nisi spreman biti izrazito dugoročni investitor…
Uopće mi nije jasan razlog pada sa 27,5 kn na 17,5 kn (pa to je ekstreman pad ničim racionalnim izazvan….to je pad više od 36%)….doista nerazumljivo….

ex maratonac, ex neumoran (05.10.2007.)

Maratonac
e baš se bu nas pitalo dali će Dlkv rasti ili padadati.Po mojem mišljenju ako će tržište rasti nema brige za naš Dlkv sigurno neće ostati imun na rastući trend.


Upravo tako, ali ne preko burze. 😎
Ocekujem stranca (amerikanca) na mjestu NEXUS-a.

ne znam baš, već neko vrijeme netko veći rasprodaje i nastoji izaći iz pozicije

New Report

Close