DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 26.10.2024. u 04:26
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,72
33.800
9,074
3,70
3,76
0,53%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ma kako možete protiv direktora vizionara, zar ne vidite čak 3 zlatne kune iza? 🤣

...''I try to buy stock in businesses that are so wonderful that an idiot can run them. Because sooner or later, one will.''



Zoki,
napiši molim te zašto bi Dlkv trebao pasti na 14-15 kn. U proteklom vremenu su uredno platili sve obveze iz PSN. U 1.Q 2018 dospijeva zadnja rata prema dobavljačima, potpisali su novi veliki ugovor u Norveškoj, zapošljevaju nove djelatnike.

Placaju kaznu 3,7 mil i u isto vrijeme ostvaruju dobit od 7 mil kn

Objasniti ću ti ja….zato što mu je CF jako upitan za naredno razdoblje….zato što i dalje ne rade ništa sa VE, a za to plaćaju penale, zato što ima problema na poslu u Dugom Selu, zato što CEO ne donosi nove poslove u ostalim tržištima osim Norveškoj…..
[/quote]

pa jel” moguće da luka nema para i da mu tajana mora otimati dionice?

who dares, wins

Hmm, ova istresanja po bidu sve su češća, a cijena ide sve niže….

Ignore: KressoM, delux

Uzalud vam trud svirači!

Na žalost, ponavljam, na žalost, kretanje cijena dionica na Zagrebačkoj burzi NIJE determinirano fundamentalnim pokazateljima kompanija. Barem ne na rok od 2 – 3 godine. O tome sam objavio i neke radove, ali ljudi uglavnom ne čitaju.
Kuda će cijena ovisi o nekim sasvim drugim parametrima.

P.S.
Hvala dragom Svevišnjem pa sam uspio pričepiti Zorangutana dovoljno jako da me maknuo sa liste prijatelja tako da ne vidim što piše. Ali je sigurno nešto jako pametno…. 🙂

La vita e bella!

@posejdon

Daj pošaljite na pm nešto od tih radova, hvala! 🙂

...''I try to buy stock in businesses that are so wonderful that an idiot can run them. Because sooner or later, one will.''



@posejdon

Daj pošaljite na pm nešto od tih radova, hvala! 🙂


Ako su javni neki link?
Hvala!

Odobrite zahtjev za prijateljstvom, da Vas možemo čitati prije odobrenja administratora! Hvala!

Sve je javno dostupno.
Imate ih na portalu znanstvenih časopisa HRČAK.

Inače, ako se realizira scenarij koji je moguć (ako ne i izvjestan) da se povoljno razriješi vjerovnički dogovor na Agrokoru, te uz povečanje kreditnog rejtinga RH, investicijskog paketa potpomognut EU fondovima kao i barem simboličnog prelijevanja novca iz štednje građana – dobivamo “oluju svoh oluja” koja bi mogla zadesiti ZSE.
Neki nisu niti svjesni, ali je ta oluja već bila krenula u veljači ove godine pa je sa Agrokorom naprasno prekinuta.

Ako se ovo dogodi, rast ZSE će biti neselektivan, baš kao što je i ovo tavorenje po dnu zadnjih 5-6 godina. Nažalost, opet će se potvrditi moja teza da fundamenti (na kraći rok!) nemaju veze sa cijenama dionica, ali ovoga puta u suprotnom smjeru. Dugoročno je ipak druga priča, to isto trebate znati.

Ne znam da li znate, (to se lako izračuna) da se CROBEX, kakakv god da je, od svog minimuma 2009. do danas pomaknuo za nekih 30% . Jel vam trebam reći kako su do sada prošli gotovo svi svjetski indexi?
Npr. Atenski burzovni index je samo ove godine narasao za 23% (rastao je i znatno više, ali je opet pao).

Očekujem (a možda i griješim) da nas na ZSE od srpnja pa nadalje očekuju bolji dani.
Zato imam jaki dionički portfelj.
I nemojte poslje reći da vam nisam rekao na vrijeme! 🙂

La vita e bella!

Na hrčku ima svega, dajte ključne riječi barem ako nećete pravo ime 🙂

...''I try to buy stock in businesses that are so wonderful that an idiot can run them. Because sooner or later, one will.''

I danas iskrcavanje po bidu…je li to neki fond ili?

Ignore: KressoM, delux

Za promućurane Vaš link …

Je li iz top10 vidljivo tko rasprodaje? Jer i jučer je prodano skoro 12.000 dionica, a to nisu količine kakve imaju mali dioničari.

Ignore: KressoM, delux

New Report

Close