DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 26.10.2024. u 02:27
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,72
33.800
9,074
3,70
3,76
0,53%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

01-09/2017 prema 2016. > Prihodi 45% viši, Ebitda 53% viša, Bruto dobit 55% viša.
To su stvarni rezultati kad se izuzme iskazani izvanredni jednokratni prihod iz 2016. od 50 mil kn koji nije ni imao nikakve veze s poslovanjem firme.
S obzirom na cijenu od preko 25 kn koja je bila prošle godine, svatko neka odluči je li mu sadašnjih 20 kn nakon rezultata 2017. (koji su mislim tek uvod u pravu eksploziju rasta rezultata sljedećih godina) puno ili malo!!

Ma sve ok, samo nek ugovaraju i rade nove poslove, sve ostalo je samo pitanje vremena i strpljenja,,,, u svakom slučaju kad se otključa vrijednost pobrat će se vrhnje 🙂

Danas sam se malo pocastio, mislim da je to ok i da tu lezi budućnost dalekovidnosti.

dali su pripreme završene za pelješki most i dali ima dovoljno radne snage za pokrenut apokalipsu u koju niko nevjeruje pozz

Malo podebljao na okrugli broj kada se već nudi po sniženju. 🙂

La vita e bella!

Zoki,
napiši molim te zašto bi Dlkv trebao pasti na 14-15 kn. U proteklom vremenu su uredno platili sve obveze iz PSN. U 1.Q 2018 dospijeva zadnja rata prema dobavljačima, potpisali su novi veliki ugovor u Norveškoj, zapošljevaju nove djelatnike.

Pa ovih dana svi građevinci dobivaju po piksici onak extra udarac… pa mora i ovdje izgleda…. jos uvijek je kod nas onak kud svi tuda i mali mujo….

pepe7


Zoki,
napiši molim te zašto bi Dlkv trebao pasti na 14-15 kn. U proteklom vremenu su uredno platili sve obveze iz PSN. U 1.Q 2018 dospijeva zadnja rata prema dobavljačima, potpisali su novi veliki ugovor u Norveškoj, zapošljevaju nove djelatnike.

Objasniti ću ti ja….zato što mu je CF jako upitan za naredno razdoblje….zato što i dalje ne rade ništa sa VE, a za to plaćaju penale, zato što ima problema na poslu u Dugom Selu, zato što CEO ne donosi nove poslove u ostalim tržištima osim Norveškoj…..

Kada im CF ne bi bio upitan za naredno razdoblje, da nešto rade na VE te da ne plaćaju penale za to, da nemaju problema na poslu u Dugom Selu te da im CEO donosi nove poslove i drugdje osim u Norveškoj, onda cijena ne bi bila tu gdje danas je.

La vita e bella!

@Posejdon
jako puno sam vremena potrošio i dalje trošim na ovu tvrtku, tj. na detaljno izučavanje i proučavanje svega, trenutno nije BUY, može HOLD, al cijena ce skliznuti, gotovo sigurno….jer ono najbitnije za PSN ekipu, CF postaje nedovoljan samo za obveze koje imaju

Od Nove godine nema više “liparenja”, brokeri zgroženi

...moj je traktor najjjveči i najjjljepši u selu...

Ma jelda?

I onda će zbog toga Konsolidator početi prodavati svoju poziciju?
OMF-ovi to već postepeno i onako rade, tako da će kretanje cijene ovisiti o njihovoj vrlo često neracionalnoj strategiji prodaje dionica, a ne fundamentalnoj analizi koju nastojiš napraviti.

A o tome da na ZSE postoji išta sigurno ili “gotovo sigurno” bi se isto dalo pisati postove bez kraja i konca.

La vita e bella!

New Report

Close