DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 26.10.2024. u 02:28
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,72
33.800
9,074
3,70
3,76
0,53%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

E, dragi moj DLKV.
I ti si opako krenuo stazama oporavka.

Baš mi je drago.

Moja druga najveća pozicija u portfelju radi ko urica!

La vita e bella!

@ PilaPila

🙂 Ajde bar on ne stvara šokove kao neke druge pozicije.

Ali, sve će mo mi te neprospavane noći naplatiti.
Višestruko! 🙂

La vita e bella!

Da nije bilo otvorenog kriminala ovdje, i nabijanja izmišljenih potraživanja u PSN s ciljem ovladavanja postupkom nagodbe, nebi mi bili na dokapitalizaciji po 10 kn, a i Sky Office bi bio naš.
Ali, što je tu je.

Kompanija praktički nema konkurencije u bližoj okolini, i jedini ozbiljni problem bi joj bio stvaranje bežišnog prijenosa električne energije.
To će se sigurno dogoditi, ali će do onda još puno Save proći ispod Savskog mosta.

La vita e bella!

Mislim kompanija je ove kroz samo ova ugovora vani osigurala preko 800 milijuna novih prihoda… Još kada završe obveze iz nagodbe valjda će i zarada po dionici reflektirati to. Uglavnom ja sam nadokupio.

Posla neće falit samo da sve dođe na svoje mjesto i mi koji smo unutra možemo se nečem nadati


Da nije bilo otvorenog kriminala ovdje, i nabijanja izmišljenih potraživanja u PSN s ciljem ovladavanja postupkom nagodbe, nebi mi bili na dokapitalizaciji po 10 kn, a i Sky Office bi bio naš.
Ali, što je tu je.

Kompanija praktički nema konkurencije u bližoj okolini, i jedini ozbiljni problem bi joj bio stvaranje bežišnog prijenosa električne energije.
To će se sigurno dogoditi, ali će do onda još puno Save proći ispod Savskog mosta.

Profesore ,ovo je za strpljive!!!

Mislim da bi se već dogodine moglo osjetiti povećanje EPS.

Uf koje istresanje po kupnji….

Ignore: KressoM, delux

…sjajni rezultati…naravno, da imam ove dionice!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Nema veze neka se istresa, sasvim legitiman i vjerojatno profitabilan potez onih koji su i jeftinije kupovali pa sada izlaze zarad nekih drugih prilika. To ne znači da neće ponovno kupovati po većim cijenama. Vrijeme će pokazati. U svakom slučaju bitno je da ide firma ide u dobrom smjeru.

Sjećam se kad su mene tako poklapali na 13;-)

Ovo je nešto novo ili stara vijest?

Dalekovodu posao u Norveškoj vrijedan više od 50 milijuna eura

neće uvijek biti ovako.

New Report

Close