DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 16:27
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,36
14.004
4,173
3,34
3,36
-0,60%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Nemam građevinare ali me zanima da li ovi padovi na istima imaju veze s onom nekom viješću da će izaslani radnici iz HR morati imati iste plaće kao npr. Šveđani, Norvežani?

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Netko namjerno hoće sniziti cijenu, ali tko će dati ovo ispod 20 ??

@zorangutan
Ne znam gdje ti gledas, ali u mene iznad 10 Kn samo 10.310 komada

Sentiment tržišta, dionica Dalekovoda je poprilično volatilna, malo gore malo dolje


Netko namjerno hoće sniziti cijenu, ali tko će dati ovo ispod 20 ??

onaj tko ima insajd info jer ne prodaju se tolike količine, uz takav pad, na blef….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Ja sam dao na 20.5 – 21. Bilo je preocito da ce dole kad je izvjesce banilo. Bolje Mali pusing nego Veliki. Prosjek mi se popeo sa 12 na 21.6 kad sam dokupljivao koda sutra ne postoji.
Ovo mi je bila najrizicnija dionica u portfelju vidimo se opet ali ne zasada

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI


još je samo 507 komada na kupnji iznad 10 kn?!? …što se ovdje događa??
Što li će HANFA reći na ovakav dezinformativni post?

@persjesus
moj post je 100% istinit i točan, u trenutku kad sam ga napisao, a nakon što se netko iskrcao do 18 kn, na kupnji iznad 10 kn ostalo je točno 507 komada!….nakon toga je došlo još naloga pa se kupnja popunila…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Na milijardu i 400 milja prihoda oni imaju EBIT od 32 milijuna kuna i turbo zaduženost i onda se postavlja pitanje zašto pada dionica.

Pravo je pitanje zašto je uopće rasla.

Psn otplaćena, prihodi rastu žestoko, dobit raste!!
I netko bi da ovo pada??
Da fond još uvijek ne prodaje, bila bi barem na 30.
A prava dobit se tu tek očekuje, tržišta su već osvojena, sad ide dizanje marže.
A na velikim prihodima, čal mali rast marže će rezultirat ogromnim rastom dobiti!
Pa ćemo vidjeti koliki će biti P/E onda?!
I netko gore reče da mu je ovo bila rizična dionica?? Pa ima li koja manje rizična prije bi se reklo?!
Uživajte u jeftinoj kupnji dok ima takvih prodavača!!


Psn otplaćena, prihodi rastu žestoko, dobit raste!!
I netko bi da ovo pada??
Da fond još uvijek ne prodaje, bila bi barem na 30.
A prava dobit se tu tek očekuje, tržišta su već osvojena, sad ide dizanje marže.
A na velikim prihodima, čal mali rast marže će rezultirat ogromnim rastom dobiti!
Pa ćemo vidjeti koliki će biti P/E onda?!
I netko gore reče da mu je ovo bila rizična dionica?? Pa ima li koja manje rizična prije bi se reklo?!
Uživajte u jeftinoj kupnji dok ima takvih prodavača!!

Iz top 10 nitko nije prodao dionicu vec tri mjeseca, svi drže pozicije zakovane, čak i Erste plavi 🙂

Koja smijurija, netko jučer rasipavao sve do 18, a i danas po 18,xx ??! Znamo da to može samo fond.
Stvarno treba biti takav “znalac” !!
A sad nazad preko 20!

New Report

Close