DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.07.2024. u 12:46
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,70
1.204
446
2,70
2,76
-2,17%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Jasno je da ce cijena rasti, koliko to nitko ne zna, nakon sljedeceg izvjesca opet i tako dalje…
prihodi rastu rapidno, obaveze iz predstecajne po malo isticu a firma osvaja nova trzista a do kraja godine i u HR se ocekuje par ogromnih natjecaja…

moj e subjektivno mišljenje upupup

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/



Potpisujem sve šta kažete i žalim što nisam pred par dana podneblja poziciju pred izvješće (a razmišljao sam)

Nemaš za čim žalit.
Misliš da će cijena gore? Onda nisi dugo u Dalekovodu… S obzirom na rezultate, ja ću u pon. ili uto. isto u dokup i očekujem da cijena neće skočit. Preko 23 nema šanse.

[/quote]
kolega, pristizanje izvještaja se pomalo bliži kraju, nakon toga mislim da će krenuti lagano prestrojavanje prema onima koji su iskazali bolji rezultat, možda ja lošije od vas sondiram tržište, ali za sada se tvrtke s dobrim izvještajima drže na okidaču, a na lošijim se podupire bid, dok se lagano ne izađe iz njih, DLKV je sigurno na okidaču mnogih, a poznato je da imamo tu i jednog dugoročnog skupljača pucača




Potpisujem sve šta kažete i žalim što nisam pred par dana podneblja poziciju pred izvješće (a razmišljao sam)

Nemaš za čim žalit.
Misliš da će cijena gore? Onda nisi dugo u Dalekovodu… S obzirom na rezultate, ja ću u pon. ili uto. isto u dokup i očekujem da cijena neće skočit. Preko 23 nema šanse.

[/quote]
kolega, pristizanje izvještaja se pomalo bliži kraju, nakon toga mislim da će krenuti lagano prestrojavanje prema onima koji su iskazali bolji rezultat, možda ja lošije od vas sondiram tržište, ali za sada se tvrtke s dobrim izvještajima drže na okidaču, a na lošijim se podupire bid, dok se lagano ne izađe iz njih, DLKV je sigurno na okidaču mnogih, a poznato je da imamo tu i jednog dugoročnog skupljača pucača
[/quote]

Poslije debakla s Agrokorom i svim onim što se posljedično dogodilo na TK, jedine dionice koje mislim držati su DLKV i RIVP. A i tog ću se riješiti kad procijenim da je došlo vrijeme i odoh sa burze.

Što hoću reći? Mislim da je ovo firma koja ima potencijala i očekujem finu zaradu na dionicama Dalekovoda. Ono ranije sam rekao jer sam bio uvjeren da naše tromo tržište neće nagraditi rezultate iz FI. Al eto, prevario sam se. Očito ću dokupljivati po višim cijenama, ali to me uopće ne brine. Odavno ne liparim na bidu.

Samo nek cijena ide gore, ja sam presretan.

Oni koji se ne sjećaju prošlosti, osuđeni su da je ponavljaju.

@sonda
e sada je već puno jasniji onaj vaš post uz ovaj drugi dodatak, kažem ja da su mnogi na okidaču, doduše ima i druga strana streljiva




Potpisujem sve šta kažete i žalim što nisam pred par dana podneblja poziciju pred izvješće (a razmišljao sam)

Nemaš za čim žalit.
Misliš da će cijena gore? Onda nisi dugo u Dalekovodu… S obzirom na rezultate, ja ću u pon. ili uto. isto u dokup i očekujem da cijena neće skočit. Preko 23 nema šanse.

[/quote]

Uvijek postoje šanse za skok iznad 23 kume…
K tome potpisani prije koji tjedan ugovori od 42 milijuna ojra … može biti dodatni implus
[/quote]

Proročanstvo se ostvarilo i to vrlo brzo…. 🙂

Svakako ću poslati u ERSTE MIR.FOND upit zašto i na temelju čega je odlučeno da oni kao jedan veći dioničar izlaze iz DALEKOVODA!!!

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Kako misliš zašto ?!?!?

Pa kao kad su kupovali po cca 240,, onda su prodavali sa svojih, tj. Računa kumova i obitelji,,, sad je obratno 🙂 moraju prebaciti i tako nema nikakve kontrole,a i da ima, u HR je sve po zakonu :)))

tko se to iskipava na 23 kn?

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Još jedan mali osvrt na izvjeće,
osim onih standardnih 12. mil. kn koje Dalekovod mora plaćati kvartalno dobavljačima prema
predstečajnoj nagodbi, jeste li primjetili da su i prema bankama unutar godinu dana (a mislim da to
nisu morali), smanjili dug za 26.131.771,00 kn. Kratkoročni dug prema bankama u odnosu na
isto razdoblje prošle godine je manji za 21.824.403,00 kn a dugoročni manji za 4.307.368,00
Ako se zbroji plaćeni dug prema dobavljačima i bankama unutar godinu dana su im isplatili cca
10 mil eur-a. Prihodi od prodaje se povećavaju, a dug smanjuje. Imati ćemo jednog dana dobru udavaču.

Čisto da Vas podsjetim…str. 4
http://www.zse.hr/userdocsimages/financ/DLKV-fin2016-3Q-NotREV-K-HR.pdf
i
str. 4
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/LNjbDd5DSdN4Pd1PaF284g==.pdf

Toliko o obećanjima i onome što si uprava postavi za cilj

a onda si još uzmite za vježbu FCF i gledajte gdje će biti točka približavanja gdje će NT opet otići u minus ako ovako nastave…

na žalost, da je ostao prijašnji CEO mislim da bi ovo bilo puno, puno bolje….

Daj malo mi pojasni jer sam na mobu i ne mogu sad to detaljno čitati

Ivane,
znam da su se rješavanjem SKY OFFICE smanjili dug za cca 357 mil. kn i to su prikazali u tom kvartalnom izvješću. Međutim ovo što sam napisao za smanjenje duga desilo se nakon toga i vidi se u ovom izvješću. Da li bi bilo bolje da je ostao prijašnji CEO ili sadašnji to nikad nećemo saznati. Osobno i meni se sviđalo kojim je putem krenuo bio gosp. Vela, međutim činjenica je da su tek sada pod Premužakom došli u pozitivu iz redovnog (tekućeg) poslovanja. Do sada je + bio posljedica nekih prodanih prava, naplate spora u Albaniji, itd. Sada prvi put nakon niza godina imamo + iz redovnog poslovanja i mislim da to nije zanemariv podatak. Kad smo već kod kadrova došao je i gosp. Račić.
Tko nije neka pročita njegov životopis, kakve su to reference stečene vani. Osim njega ima tu još i
drugih, npr. https://hr.linkedin.com/in/tiborjerger
Slučajno ili ne ali dolaskom ovog čovjeka za područje Švedske Dalekovod se tamo vratio na tržište nakon
niza godina. Mogli bi smo tako u nedogled, ali uvijek se na kraju vratimo na onu početnu da svatko ima pravo na svoj izbor.

New Report

Close