DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 26.06.2024. u 09:49
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,70
2.025
750
2,68
2,72
0,75%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

ajde dobro je ipak +0,90

Zaista zanimljivo da su u zadnjih 7 dana potpisana dva ugovora u vrijednosti preko 42 miliona EUR a cijena ne mrda.
E moji majstori…samo bumo vidjeli koliko mislite stiskati prema dolje ali vulkan i erupcija su ovdje vrlo blizu..samo treba jos malo strpljenja.
Sigurno napotentnija dionica na ZSE i najveći talac krize BAGROKORA a nikave veze s tim.
LP


sad se čeka udaja.

Može li malo više pojašnjenja o ovome? Kako, s kime i po koliko?


Zaista zanimljivo da su u zadnjih 7 dana potpisana dva ugovora u vrijednosti preko 42 miliona EUR a cijena ne mrda.
E moji majstori…samo bumo vidjeli koliko mislite stiskati prema dolje ali vulkan i erupcija su ovdje vrlo blizu..samo treba jos malo strpljenja.
Sigurno napotentnija dionica na ZSE i najveći talac krize BAGROKORA a nikave veze s tim.
LP

Izgleda da svi čekaju izvješće. To je najbitnije. I Vijadukt je sklapao silu poslova i odrađivao a vidi cijene koliko se stropoštala. Jedno je sklopiti posao a sasvim drugo sklopiti profitabilan posao.



Zaista zanimljivo da su u zadnjih 7 dana potpisana dva ugovora u vrijednosti preko 42 miliona EUR a cijena ne mrda.
E moji majstori…samo bumo vidjeli koliko mislite stiskati prema dolje ali vulkan i erupcija su ovdje vrlo blizu..samo treba jos malo strpljenja.
Sigurno napotentnija dionica na ZSE i najveći talac krize BAGROKORA a nikave veze s tim.
LP

Izgleda da svi čekaju izvješće. To je najbitnije. I Vijadukt je sklapao silu poslova i odrađivao a vidi cijene koliko se stropoštala. Jedno je sklopiti posao a sasvim drugo sklopiti profitabilan posao.

[/quote]

Točno



sad se čeka udaja.

Može li malo više pojašnjenja o ovome? Kako, s kime i po koliko?
[/quote]3 eur je ponuda bila zasad

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial


3 eur je ponuda bila zasad

Nikada ne bih prodao poduzeće koje ima prostora za rast. Prodaje se na vrhuncu ili oko vrhunca.

U petak je bila GS, koliko vidim nitko nije ništa komentirao u vezi toga?! Ima li nekog da je bio na istoj? Postavio neka pitanja upravi?

Uskoro bi trebali biti potpisani i ugovori za ova dva zadna dobivena natječaja!?

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.

Potpisan je Ugovor prije 10 dana za posao od 35 milijuna E.
Taj dan cijena je pala 0,6 %

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Zapošljavaju visoko obrazovane kadrove:

https://www.moj-posao.net/Posao/334314/Projektant-diplomirani-inzenjer-geodezije-mz/

https://www.moj-posao.net/Posao/334315/Projektant-diplomirani-inzenjer-arhitekture-mz/

http://www.seebiz.eu/drzavni-novac-bez-njenog-znanja-zavrsio-u-agrokoru/ar-159980/
Po ovome ispadne da Agrokor ima udio preko Konsolidatora i u Dalekovodu. Pa jel ima i jedna firma u RH gdje Gazda nije pusti svoje pohlepne pipke?

New Report

Close