DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 16:17
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,45
14.864
4,311
3,46
3,48
-0,58%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Diplomirani inženjer elektotehnike – pripravnik (m/ž)
Zagreb Rok prijave: 20.05.2017.
Dalekovod-Projekt d.o.o.
Adresa: Marijana Čavića 4, 10000 Zagreb

Dalekovod-Projekt d.o.o. Zagreb radi povećanog opsega poslova raspisuje natječaj za slijedeće radno mjesto:
DIPLOMIRANI INŽENJER ELEKTOTEHNIKE – PRIPRAVNIK (M/Ž) (VIŠE OSOBA)

VSS elektrotehničkog usmjerenja
poznavanje rada na računalu kao i osnovnih programskih alata AutoCad i MS Office
aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu (poželjno je i znanje njemačkog jezika)
vozačka dozvola B kategorije

Koje Vas odgovornosti očekuju:

suradnja s manjim timom glavnih projektanata na projektiranju VN transformatorskih stanica za domaće i strano tržište
priprema nacrta, tekstova i proračuna
kompletiranje i dorada tehničke dokumentacije
kreiranje drugih dokumenata i dopisa

https://www.moj-posao.net/Posao/326874/Diplomirani-inzenjer-elektotehnike-pripravnik-mz/



Osobno sam imao daleko veća očekivanja od rezultata…. svako će prosuditi jel cijena opravdava rezultate i potencijal…

Pogledaj svoj post prije (neću reći navlakački) gdje si samouvjereno napisao da slijede fenomenalni rezultati. Nije ti neugodno ponovno pisati?
[/quote]

Samo ću napisati da posjedujem 4.000 dionica DLKV, dokupio u očekivanju boljih rezultata, prosjek kupnje 22,04

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Posjeduješ ili ne, mi to ne znamo niti nas je briga.
Samo komentiram ono što pišeš, a prvi od drugog posta se razlikuju kao atmosfera od stratosfere.

Koliko je menadzment potpisao ugovora od 3.6.2016. do 18.5.2017?, molim Vas u eurima

i ukljucite gubitak od 100 mil € iz Ukrajne

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/LNjbDd5DSdN4Pd1PaF284g==.pdf

Vaš link …

who dares, wins

interesantna je ova kazna za dalekovod professio. hoće li oni to i dalje plaćati ili će naći kupca? da li se svjesno odgađa prodaja ili… ?

who dares, wins


interesantna je ova kazna za dalekovod professio. hoće li oni to i dalje plaćati ili će naći kupca? da li se svjesno odgađa prodaja ili… ?

Cini se da je svjesno jer dobit profesia za proslu godinu je 4.179.615 mil, te im se po tome ne zuri platit, jer je kazna manja od dobiti jedino ne znam koliko moraju vracat duga na ime tog profesija i kamata pa bi onda bila druga racunica.

Ignore : renči

Nema likvidnosti na zse pa niti ovdje
Ali čeka se triger, koji vraća ovu dionicu na razine prije krize izazvane nesretnim Agrokorom … valja biti strpljiv te izvuci Cash ako se ima pa pomalo grickati, bez žurbe .

Hrvatska i Slovenija “pametnom mrežom” u elektrodistribuciji do 40,5 milijuna eura od EU-a

Distributeri električne energije iz Slovenije i Hrvatske potpisali su u ponedjeljak u Bruxellesu zajednički transgranični projekt “pametnog” povezivanja elektrodistributivnih sustava u vrijednosti 88,6 milijuna eura koji dobrim dijelom sufinancira Europska unija.


Nema likvidnosti na zse pa niti ovdje
Ali čeka se triger, koji vraća ovu dionicu na razine prije krize izazvane nesretnim Agrokorom … valja biti strpljiv te izvuci Cash ako se ima pa pomalo grickati, bez žurbe .

Hvala na savjetu.
No, kad mi netko kaže da lagano grickam, da ne žurim, i da će uskoro biti sve u redu uništi mi i zadnji optimizam (kojeg ionako više nemam).

New Report

Close