DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 22:38
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,45
14.864
4,311
3,46
3,48
-0,58%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Danas sam več napisao:

– ukupni prihodi veći za 38 milijuna (ovaj puta bez ostalih prihoda koji su iznosili 68 milijuna u prošlom FI što znači da su prihodi realno rasli 99 milijuna)
– ukupni rashodi veći za 87 milijuna


ima previše imatelja ove dionice
samo je ovo bitno .

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

iz svega je očito da oni idu s nižim cijenama da dobiju poslove, a to onda rezultira lošim konačnim rezultatom, tj. oko nule ili minus. tako i THNK radi godinama i tu kruha za dioničare nema, doduše radnici dobijaju plaće i firma posluje, ali slaba je to utjeha dioničarima

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Nema to više smisla.


iz svega je očito da oni idu s nižim cijenama da dobiju poslove, a to onda rezultira lošim konačnim rezultatom, tj. oko nule ili minus. tako i THNK radi godinama i tu kruha za dioničare nema, doduše radnici dobijaju plaće i firma posluje, ali slaba je to utjeha dioničarima

Bilo bi dobro da dionicari brane svoje ulaganje, a predsjednik uprave kaze da se profitabilnost povečava, a i dug se smanjuje. Lijep pozdrav

Mislim da su jos ostale 3 rate po 12,7 mil HRK za ispaltu dobavljača prema predstečajnoj nagodbi, znači još 38,1 mil HRK, a od tada 30.03.2018. 12,7 mil HRK x 4 = 50,8 mil HRK bi trebala biti ćista dobit.
Pozdrav



iz svega je očito da oni idu s nižim cijenama da dobiju poslove, a to onda rezultira lošim konačnim rezultatom, tj. oko nule ili minus. tako i THNK radi godinama i tu kruha za dioničare nema, doduše radnici dobijaju plaće i firma posluje, ali slaba je to utjeha dioničarima

Bilo bi dobro da dionicari brane svoje ulaganje, a predsjednik uprave kaze da se profitabilnost povečava, a i dug se smanjuje. Lijep pozdrav
[/quote]

Zašto bi tko branio cijenu.
Treba se postaviti što niže 17-18 kuna i eventualno nešto kupiti…



ima previše imatelja ove dionice
samo je ovo bitno .
[/quote]
pa nije moguće da je na cijeloj burzi previše imatelja na svim dionicama, ja se ovdje ne smatram suvišnim imateljem, ali da sam prodao na 27-25 bio bih suvišno pametan

haha

postave nalog na kupnji i odmah se izvrši – preko 4000 komada

ili manipulacija ili tobože dogovor

Ako pogledate detaljnije poslovne rashode u Q1 možete vidjeti da su se povećali „Materijalni troškovi“ za duplo tj. 80M, pa molim da me netko ispravi, ako sam u zabludi, dal to ne bi trebalo značiti da više rade i da će se naplatiti u budućnosti?


haha

postave nalog na kupnji i odmah se izvrši – preko 4000 komada

ili manipulacija ili tobože dogovor

nije odmah, bio je neko vrijeme na 19,18 kn ali čim ga je digao gore odmah su ga natrpali

Ignore: KressoM, delux

Rezultat svega je katastrofa.
Nažalost.
Umjesto dobre priče mi imamo pad od 20%.
Gdje je neumorni?
Rekao je da će na 27 kuna…

New Report

Close