DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 07.10.2024. u 00:32
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,45
14.864
4,311
3,46
3,48
-0,58%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Krušaka uvijek ima…pitanje je samo cijene…

Još i blokada…negativna…

oćito mora dole kako god… predobro se drži naspram ostalih, ako ništa da panika se posije…. a ovo na 15 ako bas bude – onda žali bože i onda kupovat jer onda cijenu od ovih dana nebumo ponovo tako brzo vidli

pepe7

ide dan kraju, valja danas još u šoping

Samo pomalo i bez panike. Firma imala nego. Kvartal. BiH fking deal…Ko da je Lehman propao svi pišu…


oćito mora dole kako god… predobro se drži naspram ostalih, ako ništa da panika se posije…. a ovo na 15 ako bas bude – onda žali bože i onda kupovat jer onda cijenu od ovih dana nebumo ponovo tako brzo vidli
18

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Postaviti se što niže, jer ovakvo trgovanje ni ne zaslužuje bolje.

Ja ne znam čemu panika brate mili. Pa gubitak od 5 miljuna kuna za jedan kvartal. Nije to tako strašno, zašto samo ponor vidite pred sobom ja ne znam.

Kolega Skaro slazem se s tobom.. nema mjesta panici pa znamo koje su temperature bile u sjecnju pa i veljaci.. koji gradjevinar je imao pozitivno f.i.? Skoro dva mjeseca se nije moglo radit… ovo dizu paniku oni koji jeftino dokupljuju a drhtave rucice panicno prodaju… dalekovod je bar po mome misljenju najsigurnija firma od svih ovih u procesu predstecajne… a onda ove sadasnje cijene ce biti smijesne….samo malo strpljenja…. ljudi nedajte kokosarima jeftino dionice… a nakon par dana vam se hvale na forumu kako su zaradili na vama…

Smiriti strasti…čekati sljedeći FI…trend je trenutačno takav da ni dobar Fi nebih popravio trenutnu cijenu…


A kad su građevinci i turisti imali dobar 1Q??

Osim Ingre (+ 10 mil.)

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

Malo pretjerujete sa panikom.

Ja na izvještaju vidim rast prihoda od plus +30.000.000 kn u 1 kvartalu.

Zanimljivo je da su radili kao s gubitkom , a toliko povećanje prometa

Ja mislim da je FI solidan, cak i vrlo dobar jer prohodi rastu. Dakle, firma raste.


prohodi rastu. Dakle, firma raste.

Bitna stavka koja govori da svi oni koji su pisali da nema posla nisu bili u pravu. Inače, pretpostavljam da ima previše imatelja ove dionice koji ne znaju razlikovati prihode od dobiti. To znači da tvoja pojašnjenja mali utječu na trgovanje.

New Report

Close