DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 07.10.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,45
14.864
4,311
3,46
3,48
-0,58%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Dalekovod će dobiti opomenu zbog nepravodobnog dostavljanja kvartalnog izvješća, zbog čega je knjigovođa zapeo u rokovima, samo valjda on zna i možda Uprava, a mi ulagači opet neka odgonetavamo

ma katastrofa totalna. ako se hoćemo tješiti ima još i gorih dilkana koji su juče slali izvješće. je li to neka nauka dati izvješće u zakonskom roku? ako su nepismeni lijepo to priznaju i ćao. mogu razumjeti da vrijeme gazi svakoga ali brate oslobodiš svoje radno mjesto nekome mlađem ili bar robotu. mi ulažemo suve pare u to i čekamo neku kumu kad će izbaciti izvješće !? ako joj ne paše taj posao mogla bi pustiti mozak na pašu i plest priglavke.

who dares, wins

Možda dorađuju izvješće kako bi izgledalo bolje.

Koriste recimo razne boje koje je bilo potrebno uvesti iz inozemstva (Kine).

Čekanje…

Na stranici 108 piše sljedeće
Transakcije s ključnim managementom
Ključni management čine članovi Uprave i izvršni direktori. Naknade ključnom managementu na razini
Grupe iznosile su 21.114 tisuća kuna (2015.: 18.018 tisuće kuna), dok su naknade na razini Društva
iznosile 16.831 tisuća kuna (2015.: 14.255 tisuće kuna).

Dake ključni management je digao 21 milijun kuna u prošloj godini što je gotovo 50% ostvarene dobiti, da li netko ima saznanja koliko je to ljudi ukupno.
Odmah da se izjasnim nemam ništa protiv da management bude dobro plaćen, dapače… ali većinom kroz bonuse a ne osnovnu plaću… po sistemu kakav rezultat takva plaća

di je izvještaj za 1 kvartal?

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

e to se i ja pitam….di je izvještaj…slijedi li kazna…ili može i bez kazne…

vidim veliku nervozu zbog FI…..
Kao sto Reiner kaže…”pa to nije presudno u ovom trenutku”..i vidi vraga u pravu je.
Dakle,
DLKV još ima izazov 2 godine da vrati dug..a nakon toga slijedi epski ili mitski uragan..
Zar mogu osobno biti pošteniji i korektniji?

Fi -će nas ostaviti bez texta…nadiće naša očekivanja, dakako pozitivna!!!!!

koliko ja vidim i prošle godine je FI za Q1 objavljen sa zakašnjenjem (6.5.2016)

Ide im nekako to kašnjenje za Q1 🙂

Možda opet bude u petak u 15:23


Fi -će nas ostaviti bez texta…nadiće naša očekivanja, dakako pozitivna!!!!!

i da bude ne znam kako pozitivno, na ovoj burzi će to vrijediti samo prvih 15 minuta po objavi, a onda će se opet sve vratiti na staro. dosta je pogledati npr. IGH koji je prije 2 dana izbacio vrlo dobro FI, a danas je dionica na -8,47% !

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....


e to se i ja pitam….di je izvještaj…slijedi li kazna…ili može i bez kazne…

https://lider.media/aktualno/financijski-izvjestaj-predajte-sto-prije-kazne-sezu-100-tisuca-kuna/



e to se i ja pitam….di je izvještaj…slijedi li kazna…ili može i bez kazne…

https://lider.media/aktualno/financijski-izvjestaj-predajte-sto-prije-kazne-sezu-100-tisuca-kuna/
[/quote]
Kada ste vidjeli da je netko kod nas (osim onih velikih i društveno opasnih prijestupnika koji u blagajni imaju jednu kunu viška) kažnjen?

Mislim da će DALEKOVOD iskazati vrlo veliku dobit i velik rast ….

Ne vjerujem da su neki renomirani investitori ušli u dionicu špekulativno…

Isto tako nije loše znati da je ne tako davno čišćeno sve do 27_27,5 kn..

Pričekajmo koji dan

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

New Report

Close