DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 07.10.2024. u 08:27
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,46
692
200
3,44
3,46
0,58%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

kad izlazi izvješće od dlkv???

Bio je pokušaj provokacije.

Godišnji izvještaj…

u nedelju navečer. svašta u boga.

who dares, wins

dobro plivaju novcano prema izvjescu..a jedino mi je zapelo za oko ..pojacavanje pozicije fizicke osobe a svi ostali krate pozicije..to ne doprinosi rastu cijene dionice. vec suprotno,,tj zasad distribucija.

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Dalekovod d.d. Zagreb radi povećanog opsega posla raspisuje natječaj za radno mjesto

http://www.moj-posao.net/Posao/325102/Referent-za-uvozizvoz-mz/?utm_source=lider.media&utm_medium=combo&utm_campaign=Lider

odlično izvješće…..


odlično izvješće…..

O čemu Vi? Pa to Vam je već poznato to je revizorsko izvješće za 2016 a ne kvartalno za 2017. Kvartalno na sunce pa će mo onda pričati je li dobro ili ne!

Čitao sam revidirano izvješće….
Trenutno kompanije ne može vrijediti kao npr ADPL ili AUHR, jednostavno ne može….
Ima potencijala, drže i dalje NT dobar, iako sam osobno mislio da će u Q4_2016 to zaroniti zato sam i izašao, i zbog još par stvari(ne ugovoranje novih poslova, gubitak poslova, itd)
Sa guštom ću pratiti ovdje situaciju, a možda i ponovno uđem, al trenutno je ovo pre, pre skupo za mene

U očekivanju Q1_2017

Kad gledam dalekovod meni je najveci problem sta tu i dalje nema dobiti iz osnovnog poslovanja, 2015 i 2016 su bili u plusu samo iz razloga jednokratnih stavaka pod ostalim prihodima, a kao sta kolega gore kaze Adpl ima slicnu razinu bilance i prihoda cak i bolju ne nabrajajucu ostale prednosti, dok trziste vrednuje dalekovod 10 tak posto jeftinije od Adpl sta nije realno. S obzirom da dobit vucu iz tih jednokratnih stavaka pitanje je da li mogu i ove godine nastimat da imaju nekakve jednokratne prihode inace ne vidim jos da ce iz osnovnog poslovanja imat dobit, sta se tice adpl prije mislim da ce adpl narast i na taj nacin se korigirat ta razlika u cijeni nego da ce eventulano dlkv puno past mozda oko 20 ako 1Q bude losiji.

Ignore : renči

http://www.zse.hr/UserDocsImages/financ/DLKV-fin2016-1Y-REV-K-HR.pdf

Dalekovod će dobiti opomenu zbog nepravodobnog dostavljanja kvartalnog izvješća, zbog čega je knjigovođa zapeo u rokovima, samo valjda on zna i možda Uprava, a mi ulagači opet neka odgonetavamo

New Report

Close