DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 07.10.2024. u 12:26
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,46
16.626
4,807
3,44
3,46
0,58%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



ovo se zaglavilo. prevelik nalog na bidu i rušenje se ne isplati, a nema tko da malo ošine po asku. da nije ovakvo vrijeme najbolje bi bilo otići vanka i prošetati.

ako skinete naočale vidjet ćete da sija sunce
[/quote]
jesam li ja rekao da ne sija? em je zubato em kako gdje. znate li vi kolega da npr. u francuskoj sunce nikad ne zalazi? ali baš nikad.

who dares, wins




ovo se zaglavilo. prevelik nalog na bidu i rušenje se ne isplati, a nema tko da malo ošine po asku. da nije ovakvo vrijeme najbolje bi bilo otići vanka i prošetati.

ako skinete naočale vidjet ćete da sija sunce
[/quote]
jesam li ja rekao da ne sija? em je zubato em kako gdje. znate li vi kolega da npr. u francuskoj sunce nikad ne zalazi? ali baš nikad.
[/quote]
a na ZSE rijetko kada izlazi, ove godine čim je malo izvirilo, Gazda ga zamračio svojim crnim oblacima poslovanja

sad kad su neki potrošili municiju za rušenje sad hoću druge navući za prodaju pa da opet skupljaju po 21,po mom mišlenju kupac je ozbiljan i ima se čim izlagati i šepuriti i rabiti metlu

@boss011
kupac se za sada koliko ja vidim, odlučio za korištenje usisavača, metla bi mogla doći u upotrebu tek kada kapacitet usisavača ne bude više mogao primiti nove količine ovoga “smeća”

http://www.mvep.hr/hr/mediji/priopcenja/ministri-stier-i-linkevicius-o-odnosima-hrvatske-i-litve,27153.html

Na presici za medije, održanoj nakon sastanka sa litavskim kolegom, ministar Stier je kazao kako je jedna od tema sastanka bila i zainteresiranost hrvatskih firmi u procesu elektrifikacije litavskim zeljeznica.




ovo se zaglavilo. prevelik nalog na bidu i rušenje se ne isplati, a nema tko da malo ošine po asku. da nije ovakvo vrijeme najbolje bi bilo otići vanka i prošetati.

ako skinete naočale vidjet ćete da sija sunce
[/quote]
jesam li ja rekao da ne sija? em je zubato em kako gdje. znate li vi kolega da npr. u francuskoj sunce nikad ne zalazi? ali baš nikad.
[/quote]
onda bolje ne idite tamo, jer bi se mogli GADNO OPEĆI

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/





ovo se zaglavilo. prevelik nalog na bidu i rušenje se ne isplati, a nema tko da malo ošine po asku. da nije ovakvo vrijeme najbolje bi bilo otići vanka i prošetati.

ako skinete naočale vidjet ćete da sija sunce
[/quote]
jesam li ja rekao da ne sija? em je zubato em kako gdje. znate li vi kolega da npr. u francuskoj sunce nikad ne zalazi? ali baš nikad.
[/quote]
onda bolje ne idite tamo, jer bi se mogli GADNO OPEĆI
[/quote]
multi nicku ignoreeeeee.

who dares, wins

Preopasna si…

Na zahtjev Ramljaka, sud pod izvanrednu upravu stavio još 14 tvrtki u kojima Agrokor ima najmanje 25% udjela


Došao nam ramljaku u suvlasništvo, dobro da je to samo trećina konsolidatora inače bi bilo ZLA

http://www.vecernji.hr/hrvatska-kakvu-trebamo/svecano-otvorene-rekonstruirane-dionice-dalekovoda-u-podvelebitskom-primorju-1165586

Glavni izvođač radova na rekonstrukciji dalekovoda u podvelebitskom primorju, ukupne duljine 36 km, bila je tvrtka Dalekovod d.o.o. Ukupna vrijednost obje investicije je oko 50 milijuna kuna.

http://www.24sata.hr/news/hep-ulaze-1-45-milijardi-kuna-u-distribucijsku-mrezu-2017-521899

TS Turnić dio je velikih ulaganja HEP grupe u elektroenergetsku mrežu, koja su samo u 2017. godini vrijedna 1,45 miljardi kuna ( oko 1 miljardu kuna u distribucijsku mrežu – HEP ODS i oko 450 miljuna kuna u prijenosnu mrežu – HOPS) i obuhvaćaju izgradnju, rekonstrukciju, revitalizaciju i sanaciju gotovo 300 trafostanica različitih naponskih razina, izgradnju, zamjenu i rekonstrukciju oko 3000 km elektroenergetske mreže ( dalekovoda, podzemnih i podvodnih kabela te mreže niskog napšona ) u svim krajevima Hrvatske, uključujući i zahtjevna planinska područja, dalmatinsko i primorsko zaleđe, Slavoniju i otoke.

Jeli dalekovod u svih 1, 45 milijardi od Hepa za 2017?

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI


Jeli dalekovod u svih 1, 45 milijardi od Hepa za 2017?

trafostanice mislim da neće imati veze s Dalekovodom, ali 3000 km elektroenergetske mreže ( dalekovoda, podzemnih i podvodnih kabela te mreže niskog napona ) u svim krajevima Hrvatske, uključujući i zahtjevna planinska područja, dalmatinsko i primorsko zaleđe, Slavoniju i otoke, bi svakako trebao odraditi, a to nije malo

New Report

Close