DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 07.10.2024. u 16:27
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,41
50.379
14,768
3,36
3,40
-1,74%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



http://www.jutarnji.hr/globus/Globus-biznis/alen-premuzak-uhvatio-dobar-ritam-novih-poslova-od-bosne-do-norveske/5911088/

Ovakve samohvale po novinama obično nisu dobar znak
[/quote]
ali nije loš znak da netko ne da u provaliju,
i dok se smiri ova situacija s Todexom, stići će i 1Q pa ćemo vidjeti kako se razvija situacija




http://www.jutarnji.hr/globus/Globus-biznis/alen-premuzak-uhvatio-dobar-ritam-novih-poslova-od-bosne-do-norveske/5911088/

Ovakve samohvale po novinama obično nisu dobar znak
[/quote]
ali nije loš znak da netko ne da u provaliju,
i dok se smiri ova situacija s Todexom, stići će i 1Q pa ćemo vidjeti kako se razvija situacija
[/quote]

Čini se da neki znaju kakvi će biti rezultati DALEKOVODA, pa se gura na kupnji sa 10.000 komada

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE





http://www.jutarnji.hr/globus/Globus-biznis/alen-premuzak-uhvatio-dobar-ritam-novih-poslova-od-bosne-do-norveske/5911088/

Ovakve samohvale po novinama obično nisu dobar znak
[/quote]
ali nije loš znak da netko ne da u provaliju,
i dok se smiri ova situacija s Todexom, stići će i 1Q pa ćemo vidjeti kako se razvija situacija
[/quote]

Čini se da neki znaju kakvi će biti rezultati DALEKOVODA, pa se gura na kupnji sa 10.000 komada
[/quote]
ako znaju ? ili nisu dobri rezultati ili nemaju novce, a možda su tek umjereni da pokupe što više, u suprotnom bi već bio milijunski promet, što se ovdje u stvari samo i čeka

Firma još dugo vremena ima teret iz psn-a, dugovi i dalje veliki.

Fundamenti i perspektiva?

ste vidli metlu po asku ?


Firma još dugo vremena ima teret iz psn-a, dugovi i dalje veliki.

Fundamenti i perspektiva?


Nema perspektive, nema budućnosti.
Ne kupovati sada, nego kad bude iznad 50 kn. Tada će FI biti bolji i bit će manji dugovi.

ex. maratonac (05.10.2007.)... :-)))


Molim te prestani čekati i kupovati.
Kad to čujem znam da cijena će dolje.

jel’ ? ja sam kupio kada je išla dolje, sada samo malo pojačavam

nemoj reći tigrus da si to bio ti

sindrom todex jenjava

ako bi nešto trebalo neimati veze s Todexom, onda je to sigurno ova dionica, ali se spretno iskoristila situacija za dokup, sada to valjda shvaćaju i oni što su poklanjali na 21,5- 22

zašto je poništena jedna transakcija? o kakvoj manipulaciji se radi? namjerno rušenje ili

kako nema veze?, jeste izracunali koliko todex dionice daju drzavi, tj.koliko su trebale davati?, kroz razne namete i obveze?

a na cemu Premuzek sam sebi bilda optimizam?, na JAVNOJ potrosnji, a ona dolazi od kuda???

nemojte pricat g…..mi imamo 4 mil ljudi, a 10% je povezano sa TODEX-om, najmanje toliko

gospon ioresković,
prema vašoj reakciji, imate vi izgleda tih Todexa, više nogo ja Dalekovodexa, moram žuriti, eno opet idu u proboj
u principu se trudim da ne pišem gluposti, osim na nekim temama, možda ponekad ne uspijevam ili to drugačije vidite, u tom slučaju moje isprike

New Report

Close