DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 07.10.2024. u 20:23
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,41
50.379
14,768
3,36
3,40
-1,74%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Što ovdje valja osim cijeđenja firme na ugovorenim poslovima za vraćanje dugova iz psn-a.

Pogledajte malo fundamente firme, loše, dugovi i dalje veliki koliki je bpvs.

Doći će jednog dana kraj PSN, a onda ćemo vidjeti… 😉

DLKV-R-A 8. BAKIĆ NENAD +5.000 +0,02% +0,12M 154.462 23,30 31.03.17 3,60 0,62%

Prosječna cijena taj dan 22,62kn, najniža 21,11kn!

Izgleda da se cijena od 21kn formira kao crta obrane.

Novi ugovor od 20+ milijuna eura! Nije loš dan, nimalo!!

ajmo mi ljudi svojim poslom, nije ni Jamnica pala na 10000 kada je DLKV išao u dokap u PSN, malo može utjecati, ali ne previše


ajmo mi ljudi svojim poslom, nije ni Jamnica pala na 10000 kada je DLKV išao u dokap u PSN, malo može utjecati, ali ne previše

DLKV je bez ikave sumnje, trenutno, financijski najkorektniji ili najstabilniji građevinar, iako po svojoj temeljnoj djelatnosti baš i nije klasični bauštelac po kvadratu.
G. Bakić je dokazano korektan investitor i ako on cijeni da 22,60 nije puno ja ga pratim i slažem se s njim…laganini po 200-300 kom grickam.,
i da…ostajem ovdje barem 3 godine s jasnim očekivanjima..nemam niti trunke dvojbe oko toga.Pogotovo u svjetlu činjenice da uredno plačamo sve prispjele obveze te jos 7 rata i nema više PSN.
Tada ću vas pitati koliko će biti Netto dobit…samo laganini i hrabro…a TODEX..mene uopće ne zabrinjava jer ovaj cirkus vidim kao veliku priliku da si presložim portfelj…i da, nisam uopće zagovornik disperzije portfelja..sve u jednu ili max. dvije košare o čekaj..kao što kaže jedan veliki investitor iz USA.
lp

Kako su pojeli ovog pacijenta s 5000 komada ili koliko vec koji je krenuo rusiti cijenu na 21kn hahaha, pa tko normalan tako prodaje?! A cijena jucer 23kn, amaterski je blaga riječ za ovo!

samo neka daje, ima se s čim dočekati, puno je ovih dana izašlo iz perjanica hrvatskog gospodarstva, pa ne znam imaju li hrabrosti vraćati se ili će mijenjati strategiju, uglavnom, što je je, naš 20milonski€ ugovor su poništili za 2 dana na burzi, nadam se da će nešto ipak ostvariti obzirom da je trogodišnji, do tada ćemo ili progledati ili propasti


i da…ostajem ovdje barem 3 godine s jasnim očekivanjima..nemam niti trunke dvojbe oko toga. Pogotovo u svjetlu činjenice da uredno plaćamo sve prispjele obveze te još 7 rata i nema više PSN.
Tada ću vas pitati koliko će biti netto dobit…

Slažem se. Mislim da je ovo ispravna filozofija i gledanje u budućnost.

izgleda da su OMF-ovi opet počeli prodavati DLKV na burzi…

Ignore: KressoM, delux

ovo se još i vrhunski drži kakva je situacija. svi znamo i zašto.

who dares, wins

mirovinci izgleda ništa više ne kalkuliraju, tuku po kupnji samo da dođu do keša!

Ignore: KressoM, delux

Hoće li do 21,00 kn?

New Report

Close