DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.10.2024. u 00:33
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,41
50.379
14,768
3,36
3,40
-1,74%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


DLKV mi je jako mutan…iako ima dosta domaćih poslova, i dalje ovaj totalno ne fundametnalni rast, koji nije pokrepljeni niti jednim novim ugovorom, već samo otkazivanjem jednog velikog….
mmmmmmmm

čekat i biti strplji, uskoro će to na stare razine, a do tada gledati CF

iVANE , IZDRŽI !!

VDKT je do sada potpisivao gotovo sve na domaćem tržištu , međutim sada im situacija nije bajna, kako je DLKV već dobio poslove na izgradnji pruge, kako će netko morati nastaviti ako VDKT ne bude mogao postojeće poslove, smatram da je DLKV logično rješenje, a i ovako već dobro posluje, samim time ponovno sam unutra.

Kolega Viadukt i Dalekovod ne rade iste radove. Naucite osnove pa onda ulazite logika vam ne stima.


Kolega Viadukt i Dalekovod ne rade iste radove. Naucite osnove pa onda ulazite logika vam ne stima.

Nije radio do sada niti na pruzi, osim toga postoje konzorciji, a hvala bogu i podizvođači.



Kolega Viadukt i Dalekovod ne rade iste radove. Naucite osnove pa onda ulazite logika vam ne stima.

Nije radio do sada niti na pruzi, osim toga postoje konzorciji, a hvala bogu i podizvođači.
[/quote]
Isuse kolega Fedor,
Prestanite lupetati jer DLKV je ozbiljna stručna firma da bi bili čista baustela tako da most nije naša opcija ali pruga apsolutno ,
DLKV je uz IGH čista intelekt. struka


DLKV je uz IGH čista intelekt. struka

dooooooooobar hahaaaa




Kolega Viadukt i Dalekovod ne rade iste radove. Naucite osnove pa onda ulazite logika vam ne stima.

Nije radio do sada niti na pruzi, osim toga postoje konzorciji, a hvala bogu i podizvođači.
[/quote]
Isuse kolega Fedor,
Prestanite lupetati jer DLKV je ozbiljna stručna firma da bi bili čista baustela tako da most nije naša opcija ali pruga apsolutno ,
DLKV je uz IGH čista intelekt. struka
[/quote]
Vaš link …

Rekao sam konzorcij baš kao što je bio na pruzi, evo vam mostova ko u priči

Dalekovod na prugi radi opremanje, kao i na autocestama kojeg tamo doduše ima znatno manje (osim na tunelima), a sa građevinskim dijelom nema doticaja. Eto toliko da naučite.

Ali bar je cijena danas fino narasla pa tko zna možda ste ipak vi u pravu 🙂
IGH s druge strane radi skroz drugi posao (nadzor i projektiranje) i među građevinskim tvrtkama izlistanim na burzi nema “konkurenta”.



DLKV je uz IGH čista intelekt. struka

dooooooooobar hahaaaa

[/quote]

Najbolje se to vidi na primjeru Masleničkog mosta…

BN je nešto sitno dokupio

DLKV-R-A 8. BAKIĆ NENAD +6.750 +0,03% +0,14M 149.462 21,00 30.03.17 3,14 0,60%

Prosječna cijena na dan kupovine je bila 21,30kn što je 5kn skuplje od njegove zadnje “javne” kupovine na 16,40kn¨.

Bilo bi mi jako zanimljivo da dođe na sljedeću skupštinu! Na zadnjoj nije bio.

Imam dionicu i nije nagovor na ništa!

New Report

Close