DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.10.2024. u 12:32
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,38
51.055
15,095
3,34
3,44
0,59%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

tko je rekao da nema todora u DLKV

https://sudreg.pravosudje.hr/registar/f?p=150:28:0::NO:28:P28_SBT_MBS:100002895

pa pogledajte kako ga nema 🙂

dlkv se fino drzi za razliku od ostatka iz sektora.

ajde barem nečemu služe fundamenti na zse…

uuuuf, netko se gadno iskipao po kupnji! valjda nisu opet fondovi počeli svoje igre rušenja cijena?!?

Ignore: KressoM, delux

je li dno? meni nalog prođe pa sad bumo vidli rekli su slepci…

who dares, wins

banana, sentiment je takav da sada pada sve…ili misliš da ako sve nastavi padati da će tvoja ingra i dalje biti iznad 4 kn? možeš misliti…

Ignore: KressoM, delux

Koja su ovo navlačenja to nije normalno?
Rušiti cijenu sada kad je situacija s Agrokorom gotova??

Šef Sberbanka: Spremni smo u Agrokor ubaciti još novca


nadam se samo da nitko nije dizao margin kredite i davao dionice kao zalog jer će tek onda biti belaja

ma kakav belaj, to je najljepše. moje idu na prodaju tek za 2 godine. porez i one peripetije s njim…

who dares, wins

Danas sve pada a nitko ne zna zašto, niti ima razloga za to???
Ajde da je tako bilo prvi dan viijesti o Agrokoru, ali sada kad se sve već stabiliziralo da se ruši, to je van svake pameti.

nekako se nam prodaja prorijedila 😉

Čelnike 11 naših tvrtki očekuje 30 švedskih gospodarstvenika

Ne bavim se dugo dionicama jedno pol godine…može li mi netko objasniti zašto DLKV pada više nego Agrokor? Izgleda mi kao da netko namjerno ruši…


Ne bavim se dugo dionicama jedno pol godine…može li mi netko objasniti zašto DLKV pada više nego Agrokor? Izgleda mi kao da netko namjerno ruši…

Onda ćeš ubrzo naučiti iz vlastitog iskustva da dionica koja za par mjeseci naraste 100% mora i padati. Još uvijek je cijena 50% veća nego prije 2 mjeseca. A da bi skužio zašto pada prvo se moraš pitati zašto je toliko narasla.

New Report

Close