DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 09.10.2024. u 00:35
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,39
56.516
16,695
3,40
3,46
0,59%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

rekoh vam već, mi zarađujemo tek kada dođu pravi vlasnici (pa makar i po 2,5 €) i maknu se smiješni tipovi poput poštara i drugih uhljeba.

ovdje sam bio dugoročni i prema dolje, dokapitalizirao, ne vidim razloga da ne budem još dugoročniji prema gore, ovo treba sačekati 3-4 godine, da se sve vrati na svoje mjesto,
ovi koji su prespavali 12, 16,24, prespavati će i 28, ne vrijedi njima objašnjavati, ajmo mi ljudi u šoping dalje

Naravno da mirovinci prodaju svo ovo vrijeme jer tko bi uopće bio na strani prodaje s obzirom na protrgovane količine. Da nema mirovinaca na asku, DLKV bi već bio nadomak 40 kn…

ex. maratonac (05.10.2007.)... :-)))

Kratko se ulogirao, vidim da je tema u plamenu…

Osobni pogled što se događa s dionicom DLKV, za one s manje iskustva ili dvojbi

– Do jučer nije bilo na 10 kn – kupnje 20.000 komada, danas je
– Kad pogledam XXL kupovnih naloga (s malim količinama proporcionalno raspoređeno 15_ 26 kn) uključujući i ove skrivene skakače, rekao bi čovjek kupnja strašna, međutim….zaključite sami

Zamislite JAMNICU kad imate na kupnji nekoliko dionica, bid šupalj…..zato što se ovdje može s malim količinama postaviti…

Osobno, sam izašao iz DLKV ….. odvozio od 20 do 26 kn……

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

I sad me lola demantira sa 20.000 komada….. 🙂

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


I sad me lola demantira sa 20.000 komada….. 🙂

da taj potegne do 30 kn, nema dovoljne količine za pobrati ;-))

Ignore: KressoM, delux

Čini se da preuzimanje ili veći paketi idu oko 27 kn, dakle discont 30 % na onu cijenu od 2,5 eura po dionici…..!!!!!!!
Samo promišljanje!

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

sad tek imamo pravi market,malo bikovi pa malo medvjedi

Samo je pitanje nakon što po toj cijeni se realizira kupnja, hoće li dionicu pustiti na 20 ili dignut na 30 kn!!!
To je velika dvojba!!

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Ovo mi sve “smrdi” na dogovorene transakcije. Mirovinci prodaju – tko bi drugi mogao imati takve količine, a pojedinci trpaju. To mi je samo znak da ćemo do kraja godine biti na razinama o kojima se danas uopće ne usudimo razmišljati jer nam djeluju nadrealne…

ex. maratonac (05.10.2007.)... :-)))

meni se čini da su počela ozbiljna preslagivanja

DLKV drži preko 50% dosadašnjeg prometa na ZSE! 😉

Ignore: KressoM, delux

New Report

Close