DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 09.10.2024. u 02:30
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,39
56.516
16,695
3,40
3,46
0,59%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

dužna firma, i ?
i ja sam dužan. Imam tri kredita, vraćam ga uredno, jeb.. redovno, kupujem dionice, bavim se sportom i još stignem pisati po forumu.
Meni se čini da ti nemaš kredita…znaš onu poznatu priču s akvarijem ?!?

a isplanirana igra da se izbace trejderi


a koji su oni drugi? 🙂


Ne treba se previše pouzdati i uzimati u obzir ove velike prekrcaje.
Rasprodavalo se (prekrcavalo) naveliko i po 13, pa nije bilo neko mjerilo.

samo što je nakon toga cijena otišla na duplo, to jest 26 kn….tko kaže da sad nakon ovih prekrcavanja cijena neće opet otići duplo tj. na 50 kn ? ne misliš valjda da je Konsolidator ušao u DLKV jer su dobri ljudi koji dijele okolo novac? oni će izaći iz DLKV sa zaradom od bar 4x na ulaznu cijenu, a možda i daleko više

Ignore: KressoM, delux

Gledajte to vam ide ovako;rođo od brokera želi uči u dionicu ali povoljnije nego je trenutna cijena,broker rasprodaje dionice normalno koje nisu njegove i kad dovoljno spusti cijenu rođo dade nalog za kupnju veče količine i brokerčič ga poklopi i možemo opet ponovo gore i sad sa novcem od prijašnje prodaje opet kupuje te dionice i rođo u par dana zaradi nekoliko posto i tako u krug

Erste mirovinac -4000 kom

@bilokapic
dođe li do preuzimanja, naravno da može na 50 kn jer će kupac za stjecanje većinskog udjela platiti premiju

Ignore: KressoM, delux

bilokapicu, umjesto što se gubiš u trolanju obrati malo pažnju na činjenice: jučer i dalje visok promet od oko 64.000 dionica i oko 1,66 milijuna kuna!
u zadnjih tjedan dana promet dionicama DLKV oko 10 milijuna kuna.
ovi podaci pametnima puno govore što se odigrava u pozadini…a onima drugima, nema pomoći

Ignore: KressoM, delux


@bilokapic
dođe li do preuzimanja, naravno da može na 50 kn jer će kupac za stjecanje većinskog udjela platiti premiju

jučer sam do kraja dana preuzeo prilično dionica od prodavača, kažem vam da je ovo novi Đuro, tako da tih 50 i nije neostvarivo, još ako se pojave kakvi strani ulagači, npr. Francuzi

U tri tjedna je ova razlika:
HPB -30 000
Erste -4 000
OTP ispao iz top 10 min prodo je minimalno -6 000

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.


a gle ekipu kako panično druka na dolje sad kad su prodali dionice DLKV jer se boje naglog rasta preko 30 kn, hahaha

p.s. uzalud vam trud svirači… 😉

Znas kako kazu samo mala kolicina ljudi zaradjuje zapravo na burzi kada svi misle da su u pravu ustvari je suprotno….
Do 30 ima svega 20 000 dionica!

Nemojte slusati zorangutana zbog njega su neki ljudi izgubili novaca na Agrokoru provjerite sta je tamo pisao


@bilokapic
dođe li do preuzimanja, naravno da može na 50 kn jer će kupac za stjecanje većinskog udjela platiti premiju

bila bi to dobra “premija” za Konsolidator u odnosu na plaćeno….samo 600.000.000,00 kn ili 80.000.000,00 €. zarade.

Naravno da mora biti oscilacija to je sastavni dio burze pa ako se vrati DLKV na stare slave ma nemora niti na stare slave od 1700 kuna neka dodje do 100 kuna onaj koji ovdje to kupuje zna dobro sta radi…

Nemojte slusati zorangutana zbog njega su neki ljudi izgubili novaca na Agrokoru provjerite sta je tamo pisao

New Report

Close