DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 09.10.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,39
56.516
16,695
3,40
3,46
0,59%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


to nisu novci koje imaju forumaši koji ovdje piskaraju (bez uvrede)

Čovječe, pa ti si sam sebi paradoks.

ex. maratonac (05.10.2007.)... :-)))


forum ima određen utjecaj, ali u zadnjih 5 trgovinskih dana promet dionicama DLKV-om je bio skoro 9 milijuna kuna…to nisu novci koje imaju forumaši koji ovdje piskaraju (bez uvrede)

Kolega,
nikada ne podcjenjujte male ulagaće, jer sam se uvjerio u njihovu razornu moć.


Ma kakvo pitanje Upravi DLKV od strane HANFE…zbog ovog mizernog rasta?
Pa čovječe, ovo je tek počelo rasta….kaj bi onda svaki tjedan trebalo pitat Upravu DLKV zakaj dionica raste.

pa bilo je pravilo na ZSE (koje je dobro funkcioniralo) da se kod svake blokade tražilo očitovanje uprave i to je bilo u redu jer onda uprave nisu mogle muljati…a ovako: možda je zaključen neki novi posao za koji se ni ne zna, možda su na nekom natječaju ušli u uži krug za izbor pa se to ne zna, možda je došao upit za dubinsko snimanje firme pa se ni za to javno ne zna…a da se uprava mora očitovati, onda bi mnogo toga bitnog za donošenje investicijskih odluka izašlo u javnost

Ignore: KressoM, delux

Kolege sa vecom dubinom pregleda, gdje se skrivaju ovih 50 kila komada na kupnji a gdje ovih 66 kila na prodaji?

Hvala i Lp

Ponavljam, radim u Belju i što novinari pišu je laž. Belje je odlična firma i proizvodi toliko dobrih proizvoda kakve ni Podravka nema.

Nema nekih vecih naloga ni na prodaji ni na kupnji. Najveci koji se vide su 6-7 tisuca na obje strane

kolega crobiz16, je li ti sad lijepše izgleda k/p ???

forumašu “jbilokapic”, jel vama nešto u redu forumaš “bisakovi” koji nije ovdje aktivan već neko vrijeme? jer stil pisanja je kao da ste braća rođena

Ignore: KressoM, delux


Tipičan primjer špekulacije na dionici je ovaj DLKV.
Digni do neba (bez ikakvog razloga )pa keširaj.
A tko će u toj igri nastradati ?
Nevjerojatno je da institucije,(HANFA ,DORH,USKOK )nakon toliko godina iskustva ne vide ili ne žele vidjeti da je riječ o organiziranom kriminalu u kojem se pljačka mali čovjek.Krajnje je vrijeme da nadležne institucije na takve stvari reagiraju.

kako pljačka mali čovjek? jasam mali čovjek i da sad prodam bio bi 100% u plusu.. doduše, za koju godnu kad budem bio 200% u plusu mogao bih se osjećati opljačkano da sam prodao.. jeste na to mislili?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

počeli smo malo ozbiljnije -17000 kom u komadu

sory 18000


Jbt ga za izračunati postotak?
Ipak lapsuz pretpostavljam (nadam se)
je moj lapsus. sorry, ljepse mi je zvucalu nego x3 🙂

vratio se veliki bijeli i pobrao 18.000 komada!
vlakić je upalio motore i uskoro kreće, -sljedeća stanica na 30 kn…a kolega jbilokapic će i dalje pričati sam sa sobom i čuditi se rastu ;-))

Ignore: KressoM, delux

New Report

Close