DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 09.10.2024. u 10:17
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,46
1.972
570
3,38
3,46
1,76%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



Evo vam exkluziva.
Interes je iskazala francuska tvrtka SPIE ali navodno ponuda nije tako dobra da bi Konsolidator bio zainteresiran za prodaju.

1. Na koju foru ti imaš tu ekskluzivu i koliko je ona provjerena?
2. Naslušao sam se na raznim stranama o tome kako je Dalekovod ovakvo i onakvo poduzeće s ovakvom i onakvom bilancom te s ovakvom i onakvom (ne)perspektivnom. Dakle, negativno, neperspektivno, namuljano, riskantno i sl. Kako se sada pojavljuje neka druga tvrtka koja želi ući u rizik kupnje takvog (navodno pretežito "negativnog" i "riskantnog") poduzeća kao što je Dalekovod? Meni je to čudno.
[/quote]
nekakva šema postoji s Francuzima, jer DLKV ima u vlasništvu s Uniorom, Unidal d.o.o. , što proizvodi otkivke za autoindustriju, rade za neku francusku tvrtku

vidm da vas je solidan broj forumaša online.
Baš bi bilo zanimljivo kad bi se usuglasili da svi s foruma otkažu svoje naloge na prodaju na DLKV da vidimo koliko će ostati.

Može akcija povlačenja točno u 9:55h do 10:00h ???
Sada je na prodaji 54.300 dionica.

Ajmo, 9:55. A onda se vratite u 10:00h.

Dalekovod d.d. – Izvješće o provedbi financijskog restrukturiranja_4Q2016
Vaš link …

A koja dionica nakon jakog rasta u kratkom vremenu nije odradila korekciju? Ovo je sastavni dio trgovanja.
Nemam dalekovod, niti cu imati.

nije valjda to sve od rušenja cijene?? ekipa se oblizivala kako će se nakrcati na 24 kn, ali ćorak, hehe

Ignore: KressoM, delux

Zanimljive su mi ove transkacije koje su prošle u 11:19:18 i onda ova jedna dionica od 25,94… kao da je došao netko među klince lupio im šamar i sada svi zbunjeno gledaju što se događa.. već pola sata bonaca 🙂

obzirom da je netko napisao kako se učestalo priča da je stigla nekakva ponuda za preuzimanje te obzirom na velik promet ovom dionicom zadnjih dana i više blokada trgovanja zbog rasta cijene, ne bi li bilo normalno da je ZSE zatražila od uprave DLKV očitovanje je li točno da je bila zaprimljena ponuda za preuzimanje ili nije?? ili treba najprije neki novinar o tome objaviti članak pa će se tek onda burza sjetiti pitati upravu o tome!?

Ignore: KressoM, delux



100000…. bas da je target nebi reko al da je mini stanica to da svakako, al mišljenja sam da je usputna…nije nagovor na ništa
moze 9kn do 27kn ..300% ,kako je tko ulovio :-),dugorocni ,druga percepcija cijene ,jbg@
[/quote]najbolje da se sam isčlaniš sa foruma uz pitanje : ako je na 27 300%, na koliko je 100%…


nije valjda to sve od rušenja cijene?? ekipa se oblizivala kako će se nakrcati na 24 kn, ali ćorak, hehe

još će oni dugo razmišljati, dok ne shvate da ih jedan te isti gura i dolje i gore, očito se namjerio nakupiti od 25-27 još koju 100tisućicu, jednako tako se RIVP prodaje, kako se ovo puni




100000…. bas da je target nebi reko al da je mini stanica to da svakako, al mišljenja sam da je usputna…nije nagovor na ništa
moze 9kn do 27kn ..300% ,kako je tko ulovio :-),dugorocni ,druga percepcija cijene ,jbg@
[/quote]najbolje da se sam isčlaniš sa foruma uz pitanje : ako je na 27 300%, na koliko je 100%…
[/quote]

a mene zanima na koliko je 200% :)))

pepe7



nije valjda to sve od rušenja cijene?? ekipa se oblizivala kako će se nakrcati na 24 kn, ali ćorak, hehe

još će oni dugo razmišljati, dok ne shvate da ih jedan te isti gura i dolje i gore, očito se namjerio nakupiti od 25-27 još koju 100tisućicu, jednako tako se RIVP prodaje, kako se ovo puni
[/quote]

kako sam gore stavio screenshot, očito je ekipica bila pola sata na pauzi, čim su se vratitli nastavljene su transkacije..
ah ta ZSE..





100000…. bas da je target nebi reko al da je mini stanica to da svakako, al mišljenja sam da je usputna…nije nagovor na ništa
moze 9kn do 27kn ..300% ,kako je tko ulovio :-),dugorocni ,druga percepcija cijene ,jbg@
[/quote]najbolje da se sam isčlaniš sa foruma uz pitanje : ako je na 27 300%, na koliko je 100%…
[/quote]

a mene zanima na koliko je 200% :)))
[/quote]

prosvijetlite me što je smiješno ?

New Report

Close