DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 09.10.2024. u 12:24
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,44
3.130
910
3,38
3,46
1,76%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Ja sam vani. sretno ostatku ekipe.

Thanks

I nema neke količine na asku do 28 kn. Ako netko želi to sve pojesti u jednom zalogaju i nije baš nešto…

ex. maratonac (05.10.2007.)... :-)))

normalno je da dode do malog hladenja i korekcije

Ako pratite kretanje cijene danas je oko 27 kuna opet odlicno odradjeno trgovanje trejderi nemogu nikako zaraditi

Nemojte slusati zorangutana zbog njega su neki ljudi izgubili novaca na Agrokoru provjerite sta je tamo pisao

evo vam exkluziva
interes je iskazala francuska tvrtka SPIE ali navodno ponuda nije tako dobra da bi Konsolidator bio zainteresiran za prodaju, navodno se radi o iznosu bitno manjem od trenutne tržišne kapitalizacije tj. nekih 2,5eur po dionici uključujući premiju

odma da se operem, interes SPIE je vrlo vjerojatan jer su krajem 2016 preuzeli njemačku SAG Group ali ovih 2,5eur bi ipak uzeo sa velikom rezervom

također, zašto Hanfa i ZSE ne poduzimaju ništa, pa niti ne traže očitovanje Uprave DLKV kada je po prometima, volumenu i porastu vrijednosti evidentno da se nešto netipično događa???

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


evo vam exkluziva
interes je iskazala francuska tvrtka SPIE ali navodno ponuda nije tako dobra da bi Konsolidator bio zainteresiran za prodaju, navodno se radi o iznosu bitno manjem od trenutne tržišne kapitalizacije tj. nekih 2,5eur po dionici uključujući premiju

odma da se operem, interes SPIE je vrlo vjerojatan jer su krajem 2016 preuzeli njemačku SAG Group ali ovih 2,5eur bi ipak uzeo sa velikom rezervom

također, zašto Hanfa i ZSE ne poduzimaju ništa, pa niti ne traže očitovanje Uprave DLKV kada je po prometima, volumenu i porastu vrijednosti evidentno da se nešto netipično događa???

ja bih dao pola dionica Dalekovoda po cijeni od 2,5 €, bez obzira na sadašnju cijenu, samo da to kupi pravi vlasnik. A onda bi druga polovica vrlo brzo nadoknadila početni “gubitak”.

jedva čekam petak vidjeti promjene dioničara. Sve mi se više čini s obzirom da se uvijek kupi par sto dionica po prodaji da što više završi cijena da je ovo bila jedna dobra taktika trejdera koji je par puta ušao i izašao. Čudno da nakon pola milijuna otrgovanih dionica nakon kupovine dotičnog nema nikakve promjene u top 10. pretpostavljam da su neki i par puta izvrtili jednu te istu dionicu. A pretpostavljam da je kao i uvijek ušlo stotinjak sitnih koji su kupili po par tisuća komada i ostat će duže nego su planirali. to je moje mišljenje i disklejmer da se zna; imam samo 100 komada dionica da se zna. prodao ostatak na 23-24. Kupovat ću ako se desi teen ako ne zaradit ću na ovih 100 za kavu kakvu.; ne navlačim nikog ni na prodaju ni na kupnju ovo je moje mišljenje vrijeme će pokazati…. jedino… ako je kao i uvijek kod nas netko imao informaciju koju investicijska javnost nije znala. i to će vrijeme pokazati


Evo vam exkluziva.
Interes je iskazala francuska tvrtka SPIE ali navodno ponuda nije tako dobra da bi Konsolidator bio zainteresiran za prodaju.

1. Na koju foru ti imaš tu ekskluzivu i koliko je ona provjerena?
2. Naslušao sam se na raznim stranama o tome kako je Dalekovod ovakvo i onakvo poduzeće s ovakvom i onakvom bilancom te s ovakvom i onakvom (ne)perspektivnom. Dakle, negativno, neperspektivno, namuljano, riskantno i sl. Kako se sada pojavljuje neka druga tvrtka koja želi ući u rizik kupnje takvog (navodno pretežito “negativnog” i “riskantnog”) poduzeća kao što je Dalekovod? Meni je to čudno.


100000…. bas da je target nebi reko al da je mini stanica to da svakako, al mišljenja sam da je usputna…nije nagovor na ništa
moze 9kn do 27kn ..300% ,kako je tko ulovio :-),dugorocni ,druga percepcija cijene ,jbg@



Evo vam exkluziva.
Interes je iskazala francuska tvrtka SPIE ali navodno ponuda nije tako dobra da bi Konsolidator bio zainteresiran za prodaju.

1. Na koju foru ti imaš tu ekskluzivu i koliko je ona provjerena?
2. Naslušao sam se na raznim stranama o tome kako je Dalekovod ovakvo i onakvo poduzeće s ovakvom i onakvom bilancom te s ovakvom i onakvom (ne)perspektivnom. Dakle, negativno, neperspektivno, namuljano, riskantno i sl. Kako se sada pojavljuje neka druga tvrtka koja želi ući u rizik kupnje takvog (navodno pretežito "negativnog" i "riskantnog") poduzeća kao što je Dalekovod? Meni je to čudno.
[/quote]

zašto ne? samo je pitanje cijene!

Unatoč velikom prometu nema promjena u top 10


Unatoč velikom prometu nema promjena u top 10

Pa da ti silno zelis kupiti sto vise dionica dali bi se izlagao topu 10 da svi vide da kupujes…

Nemojte slusati zorangutana zbog njega su neki ljudi izgubili novaca na Agrokoru provjerite sta je tamo pisao

New Report

Close