DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 09.10.2024. u 14:23
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,44
6.123
1,780
3,40
3,46
1,18%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

najviše vjerujem u dobivanje novog velikog posla, i to u Norveškoj, u kombinaciji s ulaskom stranog fonda i to, pogoditi ćete , norveškog. To mi ovaj promet naslućuje. A kad to skuže i naši fondovi…polijećemo

nije nagovor na ništa, samo moje (skromno, navijačko) razmišljanje.
Kako god, pola sam prodao, pola ostavljam za gornji scenario.



@vikend

Tko kaže da bi tražio 30, mislim da bi se moglo raditi o višoj ponudi, mnogo mnogo višoj… meni ovo ne izgleda kao špekulacija već kao nešto mnogo opipljivije. Promet i način kupnje sve govori. Sutra je novi dan. Ugodnu večer.

Kolega slazem se u potpunosti sa Vama ove kupnje zadnjih dana sto gledamo predvodi neki jaki igraci sa jakim skidanjima i velikim volumenima s ciljem sto veceg prikupljanja DLKV.

Nemojte slusati zorangutana zbog njega su neki ljudi izgubili novaca na Agrokoru provjerite sta je tamo pisao

sprema se proboj 28 kn…a nakon toga ne bi trebalo dugo dok se krene na 30 kn

Ignore: KressoM, delux

Ja sam vani. sretno ostatku ekipe.

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.

Zarada je odlična, bilo je po 16 kn vrlo nedavno, tako da…
Iako sam dugoročan tip nije loše frknut na tu razliku.

Nemam ove dionice, pa mi je “lako pričat” i neka nitko ne shvati kao preporuku.
Samo vidim da je skočilo iznad svih mojih očekivanja,


Ja sam vani. sretno ostatku ekipe.

Hvala 🙂 Vidim da je vecina izasla van meni je ipak to sve presumnjivo ako preskoci 30 moze biti svega

Nemojte slusati zorangutana zbog njega su neki ljudi izgubili novaca na Agrokoru provjerite sta je tamo pisao

target odradjen ,,svidjalo se to nekom ili ne 🙂
sto vele bookeri? jel vrijedi toliko?:-)

100000…. bas da je target nebi reko al da je mini stanica to da svakako, al mišljenja sam da je usputna…nije nagovor na ništa

pepe7

po postovima se vidi da je masa malih prodala DLKV što je uvijek dobro za rast dionice jer su dionice tako prešle u čvrste ruke jakih igrača 😉

Ignore: KressoM, delux

neki se nadaju opet kupovati po 20 ili niže, mislim da nada umire zadnja, ali ta nada je izgleda caput, ovo je novi Đuro, kao što sam napisao, Netko je odlučio uBaciti veću sumu i tome nema zapreke, kao što netko reče, Bakić vlakić, ne stoji dugo na stanicama radi krcanja sitnih putnika,
mislim da je ovaj mali pad uzrokovan ukrcavanjem na brod ATPL, ali evo ih nazad


Ja sam vani. sretno ostatku ekipe.

nadam se da ćeš uspijeti pobijediti market kad odbiješ proviziju i porez. ja sve što kupujem ide na prodaju tek za 2 godine. osim ako ne bude nekih vanrednih situacija. provjerena taktika.

who dares, wins



Ja sam vani. sretno ostatku ekipe.

nadam se da ćeš uspijeti pobijediti market kad odbiješ proviziju i porez. ja sve što kupujem ide na prodaju tek za 2 godine. osim ako ne bude nekih vanrednih situacija. provjerena taktika.
[/quote]
I ja se nadam.
Mislim da je ovo odradilo za sada, i treba nanjušiti što je slijedeće.
A možda sam i fulao!

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.

New Report

Close