DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 09.10.2024. u 22:13
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,44
6.123
1,780
3,40
3,46
1,18%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



@crobiz16

ne govorim o stjecanju većinskog paketa skupljanjem dionica na burzi, nego o mogućem preuzimanju udjela od Konsolidatora na nekoj dogovorenoj cijeni (van burze)…ali obzirom da bi tada morala ići javna ponuda i za ostale dionice, moguće da je to već procurilo van pa zato nitko od većih više ne prodaje jer FI DLKV nije ništa posebno da bi opravdalo ovakav rast.
i još nešto: kako to da DLKV već mjesecima ne objavljuje nikakve nove poslove??

I onda je po vama logicnije prvo podici tromjesecni prosjek za 120%, onda otkupiti dionice od Konsolidatora i na kraju objaviti javnu ponudu za ostatak po 26 kn umjeso po 13 kn koliko je bilo pred 2 mjeseca?

Ponavljam, radim u Belju i što novinari pišu je laž. Belje je odlična firma i proizvodi toliko dobrih proizvoda kakve ni Podravka nema.

@crobiz16
ako je cijena preuzimanja firme npr. 30 kn po dionici za većinski paket, onda i javna ponuda za ostale dionice mora također biti po 30 kn, ne može biti 13 kn niti ponderirani prosjek ako je manji od cijene u ugovoru o preuzimanju

Ignore: KressoM, delux

Zar već 100 % ?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

@crobiz
1. pa ne tvrdim da to kupac sada kupuje i diže cijenu, lako moguće je i da su drugi saznali da ide preuzimanje pa kupuju do određene cijene jer znaju da će ići uskoro javna ponuda po npr. 30-40 kn
2. moguće je čak i da sam kupac diže cijenu ako je cijena dogovorena npr. na 30 kn pa da ga ne bi netko kasnije prozivao da je preplatio kupnju, sada digne cijenu na burzi npr. na 30 kn i po toj cijeni odradi prijenos

to su naravno samo teoretska razmatranja, ali lako moguće da se pravo odigrava nešto takvo

Ignore: KressoM, delux

Onaj pad na 24 kn pa minutu poslije kad je sve pocugano do 25 to nešto govori… netko je strašno nesptrpljiv i ne pita za cijenu jer možda ima neki info veći od života. Tko kaže da netko već ne pregovara sa Konsolidatorom o ponudi za preuzimanje.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

a vi se čudite šta raste malo,, (ok 100% i nije malo,, al neki su rasli i puno više u kratkom razdoblju),, al tako je bilo i čuđenje kad su je ubili sa 240, pa cca 100,, pa onda sa 60 do dokapitalizacije koja je bila vrhunska prilika za iskoristiti 🙂

a sad šta će bit za godinu, dve… vidjet će strpljivi 🙂 kao i oni koji su bili strpljivi i čekali mrcvarenje na 10-15 mrcvarenje zadnje cca 2 godine

Došao sam malo na ovu temu da vidim ima li koji post od kolege Belupa da nam objasni kako je ovo precijenjeno.

Hvala na pitanju, imam dionice DLKV (drugi po veličini udio u portfelju!) i osjećam se baš HAJ!
Baby by, by……

Vaš link …

Živili!

P.S.
Još kada mi BLJE odradi svoje, odoh ja u penziju! 🙂

La vita e bella!

aha pocele su (preuzimanje itd …..)
to je dobro..vrh je blizu 🙂

dere se po asku kao da je džabe, nevjerojatno…ne bi me čudilo da do do kraja tjedna probije 30 kn

Ignore: KressoM, delux

Do cijene 20-22kn sam razumio rast, ali pri ovim cijenama ne vidim nikakvih opravdanja po fundamentima ili netko zna sta mi ne znamo ili se iskoristava trend za dizanje cijene skloniji sam misljenju ovoga drugoga. S obzirom na visoki promet danas ocekuje korekciju danas ili sutra.

Ignore : renči

bogtemazo, kako su krenuli ovo izgleda da neće stati dok ne probije 30 kn!??

Ignore: KressoM, delux



ja i dalje mislim da je u pozadini preuzimanje jer inače ne bi ovako pravocrtno raslo…osim toga, i fondovi koji su masovno prodavali na 15 kn, odjednom su prestali s prodajom i stoje po strani i ne prodaju sad na 25 kn.
znači, nešto se čeka, a dionice se kupuju gotovo isključivo s aska

pa i nekolicina forumaša je tu i prije cca mjesec vec govorila da se šuška
[/quote]

Hehe lijepo gledati profit preko 100% i još ima ogroman potencijal za rast. Sitni trejderi su izuveni iz cipela i čekaju korekciju koja će možda biti na 30+ i onda opet gore. Neki čekaju vječno i ne znaju prepoznati priliku ni kad im dođe.

Nema više down trenda na ZSE – to kome nije jasno nikad ni neće biti. kako je prije padalo tako sada raste.

New Report

Close