DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 09.10.2024. u 20:22
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,44
6.123
1,780
3,40
3,46
1,18%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

ako netko do sada ne vidi, ovo je novi Đuro

Fino raste, još bi bilo bolje da nije bilo onog propada na 19 ali i ovako je dobro.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

……sad je cijena već vrlo , vrlo solidna…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

dionica raste na ne tako malim prometu

u ovom ludilu mora biti neki skriveni smisao….da nije preuzimanje u pozadini priče pa se cijena diže do određenog targeta gdje će se to odigrati??

Ignore: KressoM, delux

Jel mi može netko pojasniti na koji način su doprinosi na plaće, porezi i troškovi iz plaća čak pali u odnosu na prošlu godinu (i kod d.d. i kod grupe), a neto plaće i nadnice porasle skoro 30 milijuna kuna?


u ovom ludilu mora biti neki skriveni smisao….da nije preuzimanje u pozadini priče pa se cijena diže do određenog targeta gdje će se to odigrati??

mene ovaj “sitni vez” podsjeća na varteksov let do 28, ali može biti i nešto u vezi preuzimanja, što god je, netko zna više od onih, koji znaju manje

ja i dalje mislim da je u pozadini preuzimanje jer inače ne bi ovako pravocrtno raslo…osim toga, i fondovi koji su masovno prodavali na 15 kn, odjednom su prestali s prodajom i stoje po strani i ne prodaju sad na 25 kn.
znači, nešto se čeka, a dionice se kupuju gotovo isključivo s aska

Ignore: KressoM, delux

DLKV ima 25 milijuna dionica a Konsolidator ima 60,68% dionica. O kakvom vi preuzimanje govorite? Pa cijena bi dosla do 500 kn prije nego bi “preuzimatelj” dosao do 20%. Ako netko istinski kupuje ove dionice kao investiciju, taj jako mrzi svoj novac.

Ponavljam, radim u Belju i što novinari pišu je laž. Belje je odlična firma i proizvodi toliko dobrih proizvoda kakve ni Podravka nema.

što god da je treba ostati hladne glave ,ovo na scenu nisu došli mali igrači


ja i dalje mislim da je u pozadini preuzimanje jer inače ne bi ovako pravocrtno raslo…osim toga, i fondovi koji su masovno prodavali na 15 kn, odjednom su prestali s prodajom i stoje po strani i ne prodaju sad na 25 kn.
znači, nešto se čeka, a dionice se kupuju gotovo isključivo s aska

pa i nekolicina forumaša je tu i prije cca mjesec vec govorila da se šuška

pepe7

@crobiz16
ne govorim o stjecanju većinskog paketa skupljanjem dionica na burzi, nego o mogućem preuzimanju udjela od Konsolidatora na nekoj dogovorenoj cijeni (van burze)…ali obzirom da bi tada morala ići javna ponuda i za ostale dionice, moguće da je to već procurilo van pa zato nitko od većih više ne prodaje jer FI DLKV nije ništa posebno da bi opravdalo ovakav rast.
i još nešto: kako to da DLKV već mjesecima ne objavljuje nikakve nove poslove (a na vjerujem da nisu ništa ugovorili)??

Ignore: KressoM, delux

New Report

Close