DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 09.10.2024. u 12:29
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,44
3.130
910
3,38
3,46
1,76%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Nisam upoznat ali sam siguran da je sve po PS-u…vec sam vidao takvih izmjena, ne nuzno kod izlistanih kompanija, ali bit ce sve jasno u revizorskom.

S obzirom da ovdje bez jednokratnih stavki nije doslo do poboljsanja poslovanja, ne bih se cudio da dode do nove dokapitalizacije drustva. Srede se financije, nade se jaki partner koji moze donijet nove poslove itd…ne znam sta bi to znacilo za cijenu dionice, ali ne bi me cudila jedna dokapitalizacija – ovo je samo moj dojam s obzirom na moje iscitavanje financijskog izvjestaja, nista vise

Izneseni tekstovi nisu nagovor na prodaju ili kupnju dionica




Šta je ovo brate mili, ja kupio malo ove dionice i u 20 dana 14℅, Jel se ko zabunio?

Kolega, u 44 trgovinska dana (od 31.12.2016.) DLKV je + 68,78 %.
[/quote]
Od 31.12.2015. do 31.12.2016.isparilo 88.741.623 kn,po dionici 3,59
P/E je -6,26/minus/..na moje dionice,10,xx
BVPS pada na 8,67 na mojedionice,ispod nominale od 10 kn.
To je totalna katastrofa.Zar je moguće da na spomen blogera gubite razum.
Ne razumijem kako se gubitak može pretvoriti u dobitak.
Ne razumijem da je kapitalni prestao prodavati.
Ne razumijem zašto je mirovinac prestao prodavati
Koristite olovku,ako niste u dogovornoj ekonomiji.
Pitanje:Koliko će skoćiti dionica ako uskoro BV bude ispod nule,recimo kao kod stećajuše IGH..
Ne razumijem zašto dionica raste.Ništa ne razumijem.
[/quote]

Pa ocigledno veliki igraci ovdje nesto razumiju tako da se nesekiraj udji u vlak i idemo.

Nemojte slusati zorangutana zbog njega su neki ljudi izgubili novaca na Agrokoru provjerite sta je tamo pisao




Šta je ovo brate mili, ja kupio malo ove dionice i u 20 dana 14℅, Jel se ko zabunio?

Kolega, u 44 trgovinska dana (od 31.12.2016.) DLKV je + 68,78 %.
[/quote]
Od 31.12.2015. do 31.12.2016.isparilo 88.741.623 kn,po dionici 3,59
P/E je -6,26/minus/..na moje dionice,10,xx
BVPS pada na 8,67 na mojedionice,ispod nominale od 10 kn.
To je totalna katastrofa.Zar je moguće da na spomen blogera gubite razum.
Ne razumijem kako se gubitak može pretvoriti u dobitak.
Ne razumijem da je kapitalni prestao prodavati.
Ne razumijem zašto je mirovinac prestao prodavati
Koristite olovku,ako niste u dogovornoj ekonomiji.
Pitanje:Koliko će skoćiti dionica ako uskoro BV bude ispod nule,recimo kao kod stećajuše IGH..
Ne razumijem zašto dionica raste.Ništa ne razumijem.
[/quote]

Samo ti računaj i računaj kolega Lopina . Usput možeš li izračunati zašto Grčka još nije propala ili možda zašto tako silno žele Srbiju u EU čak i nakon onog još jednog u nizu nebuloznog i fašističkog ponašanja ovaj puta u srpskom parlamentu neki dan , evo da ti pomognem nema računice ili si u vlaku ili nisi …
Lijep pozdrav kolega .

jbilokapic , onda je mirovinac kupovao ovolike količine na 20-22 ?! Neko je morao pokupiti ovolike količine , nije mi jasno ko ? I opet ponavljam , kad se netko istresa pritišće se cijena , a ovdje obrnuto !

zm1, kako to da si uvijek na temema dionica koje kupuje jedan veliki investitor? kako opravdavaš ovo ulaganje u posrnulu dionicu firme čiji je opstanak i dalje neizvjestan jer firma je u predstečajnoj nagodbi. kako znaš da neki vjerovnik neće pokrenuti stečajni postupak? gdje je tu value investiranje koje proklamiraš na rivieri i ostlaim dionicama? zašto više ne pišeš na rivieri? prodao si? nije mi jasno. osim što je jasno da ti netko plaća za ovakvo drukanje.

Zm1

Mirovinac je prodavao po 12-13, a netko je se tada trpao.

Mirovinac sada miruje, a netko prodaje po 20-22 kupljeno po 12-13 kada je mirovinac prodavao.

Uključi maštu zašto mirovinac miruje ne prodaje po 20-22.

Ponasanje mirovinca je za prodavače po 20-22 odlično da im ne “prepane” kupce, e sada zašto je mirovinac tako “dobar” uključi malo maštu možda zaključiš.

Lp

Ma pusti ih tigrus nek samo pricaju. Ovo sam vidio stotinu puta do sada, i ovo ide up i tocka. Sto god vi pricali i pisali o tome.
Graf sve govori samo treba znati citati. Hvala Bogu vecina ne zna.

Decko…lijen si za nauciti. Steta

BVPS RIVP-a je 17 kn. I?
Pa da nema dugova, bili bismo na 100 kn i više. Netko je devastirao tvrtku, netko drugi ju je kupio za male novce, to je sve iza nas….budućnost je itekako perspektivna, potencijal neupitan….
Prilika koliko želiš čak i u vlastitom dvorištu (čitaj: RH) u idućem razdoblju….doista nema smisla više o tome..

ex. maratonac (05.10.2007.)... :-)))


Citam ovo sta @lopina pise, pa gledam MD, pa gledam izvjesca i polako se gubim. Sta se ovdje dogadja?

Pogledajte revidirano konsolidirano za 2015-tu:
http://zse.hr/userdocsimages/financ/DLKV-fin2015-1Y-REV-K-HR.pdf
Kapital i rezerve za 2015-tu: 302.299 tisuca kuna (str 17) – ovo je ujedno i podatak sa MD

A sada pogledajte nerevidirano konsolidirano za 2016-tu:
http://zse.hr/userdocsimages/financ/DLKV-fin2016-1Y-NotREV-K-HR_2.pdf
Kapital i rezerve za 2015-tu (prethodna godina): 160.472 tisuca kuna (str 7)

Naknadno su makli revalorizacijske rezerve i umanjili preneseni gubita?!?


Da, kada se utvrde velike pogreške iz prethodnog izvještajnog razdoblja, ispravke se vrše na teret zadržane dobiti, ispravlja se prethodna godina (zaboravio sam koji je to MRS, a ne da mi se tražiti). Oni su stoga prepravili 2015. godinu. Mislim da je razlog u rev. izvještaju za 2015., u točkama 1.1.-4 (osnova za mišljenje s rezervom).

Xman

I meni mirovinac odgovara (zato i čekam da završi pauzu ali tek ako dođe oko cijene bpvsa a ne kao sada malo manje nego oko 3 bpvs neke se puni).

Lp

‘Efikasniji i profitabilniji čak i s padom prihoda’

… na kraju 2016. ukupan neto dug iznosio je oko 414 mil. kuna. Sve obveze iz predstečajne nagodbe uredno ispunjavaju, u 2016. isplaćeno je 75,6 mil. kn, a kumulativno dosad 238,2 mil. kn, te s tim u vezi Premužak još poručuje: “Nastavljamo graditi čvrste odnose sa svim partnerima.”

New Report

Close