DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Danas se prilično lipari na ovoj dionici. 🙂

solidan promet i rast 🙂

http://www.mojedionice.com/dionica/DLKV-R-A

Nakon FI 2016, pri ovoj današnjoj cijeni, P/E=10,03

(netko je ovdje od kolega rekao da će tako nešto i biti, čestitam na procjni)

Također, još jedan mali osvrt na izvješće koje mislim nitko nije prokomentirao:

IV. NOVAC U BANCI I BLAGAJNI ZA GRUPU: 105.447.576 kn

Uostalom, što je 105 mil, pa to nije ni 110

@ sasha
To sam i rekao da se sad mirno spava jer imaju novaca za pokriti sve dugove koji im odspijevaju ove godine a najveći su baš u ovoj godini oko 100 milijuna. i da su konačno prestali pržiti lovu. No iz navedenog vidiš da ima još ohoho ljudi koji su jedva dočekali neku koliko toliku zaradu i osobno mislim da ne treba žuriti jer mi se čini par dana malo crvenog po vani i da će se navaliti bez pitanja na prodaju. Tu vidim šansu za dokup. A ako ode eto ide bez mene. no u svakom slučajuveć mongo puta se pokazalo da na ZSE ne vrijede pravila fundamenata nego sentimenata, tko kupuje, tko prodaje, itd itd ja sam bio prošli petak i moram reći da se po prvi puta desilo da ima manje dioničara što znači da maleni izlaze a to se i vidi po prometima da su ručice drhtave i da čim skoči cijena krene val prodaje


http://www.mojedionice.com/dionica/DLKV-R-A

Nakon FI 2016, pri ovoj današnjoj cijeni, P/E=10,03

(netko je ovdje od kolega rekao da će tako nešto i biti, čestitam na procjni)

Također, još jedan mali osvrt na izvješće koje mislim nitko nije prokomentirao:

IV. NOVAC U BANCI I BLAGAJNI ZA GRUPU: 105.447.576 kn

Uostalom, što je 105 mil, pa to nije ni 110

Stoji…ali treba provjeriti pokazatelje nakon prvog kvartala kad se brise efekt jednokratnih 50mil kn

Izneseni tekstovi nisu nagovor na prodaju ili kupnju dionica


To sam i rekao da se sad mirno spava jer imaju novaca za pokriti sve dugove koji im dospijevaju ove godine, a najveći su baš u ovoj godini oko 100 milijuna.
………………………………………………………………………….

PersJesus, 02.03.2017. u 23:44
Sve obveze iz predstečajne nagodbe uredno ispunjavaju, u 2016. isplaćeno je 75,6 mil. kn, a kumulativno dosad 238,2 mil. kn.

Koliko još trebaju otplatiti?

@ per jeus
stoji mi negdje oko 400 milijuna ali znam da je ova 2017 najgora jer im se spajaju dobavljači i banke pa je duplo otplate, odnosno oko 100 milijuna
kasnije je po 45- 60 milijuna kuna pa je lakše do 2022 ako se ne varam ili 2021
uglavno sve piše u planu predstečajne ne da mi se sad ulaziti ponovo i analizirati točno kad kome i što

zanimljivo,tko će prvi popustiti kupnja ili prodaja ?

ipak se počelo prije kupovati a za trejdere za sada i nema baš puno prostora za manevriranje

htjeli mi to priznati ili ne ali brojke govore sve,nije nikakav nagovor za kupnju ili prodaju

Šta je ovo brate mili, ja kupio malo ove dionice i u 20 dana 14℅, Jel se ko zabunio?


Šta je ovo brate mili, ja kupio malo ove dionice i u 20 dana 14℅, Jel se ko zabunio?

Kolega, u 44 trgovinska dana (od 31.12.2016.) DLKV je + 68,78 %.

ex. maratonac (05.10.2007.)... :-)))

New Report

Close