DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 09.10.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,39
56.516
16,695
3,40
3,46
0,59%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

ma čudo jedno kako mrcvare ovu dionicu, čim malo skoči odmah ide fondovski kiper za kiperom i iskrcava…sreća za IGH i THNK da nemaju fondove unutra jer bi još bili na 80 kn, odnosno 200 kn

Ignore: KressoM, delux

lijepo se netko krca na račun fondova

samo strpljivo, na ovim razinama moglo bi se izvrtjeti još 200.000-300.000 komada

Ignore: KressoM, delux


samo strpljivo, na ovim razinama moglo bi se izvrtjeti još 200.000-300.000 komada

Samo strpljivo do čega?



samo strpljivo, na ovim razinama moglo bi se izvrtjeti još 200.000-300.000 komada

Samo strpljivo do čega?
[/quote]
Haha. 😀
Uopće nam ne treba gledalica kad imamo direktni prijenos događanja. Kao kada slušate radio prijenos nogometne utakmice.☺

na kupnji su bili sami lažni H nalozi što se vidjelo kad su ih poklopili:
100H = 100+1 dionica
200H = 200+1 dionica
300H = 300+1 dionica

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

belupo, ima li ijedna dionica na zse na kojoj si optimističan ?

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


na kupnji su bili sami lažni H nalozi što se vidjelo kad su ih poklopili:
100H = 100+1 dionica
200H = 200+1 dionica
300H = 300+1 dionica

I , šta sad ?


Realno gledajući Dalekovod nije ispunio prošlogodišnji plan ni približno. Kada pročitate prospekt od prije godinu dana uočit će te da većinu toga nisu ispunili, a o planiranim poslovima da i ne govorim. Natječaji redom završili na na ZSE-u ništa od obavijesti. To više nitko i ne spominje.

Potpuno se slažem. U svezi izvještaja kojeg svi željno iščekuju, mislim da će biti vrlo razoaravajući. Da li to znači da će cijena pasti? Ne nužno. Na ZSE i tako nema pravila… No poslovanje dalekovoda sigurno nije bajno.
Rijetko pišem, no, ovi euforični ispadi koji mogu neiskusne navući na kupnju sigurno nisu utemeljeni na poslovanju firme, stoga mislim da nije loše upozoriti na drugu stranu medalje.

U izvještaju me zanima isključivo koliki će biti prihodi od prodaje, troškovi djelatnika i obveze prema dobavljačima. Ostalo mogu pisati kako hoće.
Još malo pa ćemo vidjeti.


U svezi izvještaja kojeg svi željno iščekuju, mislim da će biti vrlo razočaravajući.

1. Kako znaš?
2. Zašto je Bakić ušao u tu dionicu? Čista igra na sreću ili nešto naslućuje u budućnosti?


dok se dug ne smanji na neku normalnu razinu od 1:1 naspram kapitala.

Može li me netko podučiti o tome koja je “normalna” razina duga naspram kapitala? Barem okvirno.



Realno gledajući Dalekovod nije ispunio prošlogodišnji plan ni približno. Kada pročitate prospekt od prije godinu dana uočit će te da većinu toga nisu ispunili, a o planiranim poslovima da i ne govorim. Natječaji redom završili na na ZSE-u ništa od obavijesti. To više nitko i ne spominje.

Potpuno se slažem. U svezi izvještaja kojeg svi željno iščekuju, mislim da će biti vrlo razoaravajući. Da li to znači da će cijena pasti? Ne nužno. Na ZSE i tako nema pravila… No poslovanje dalekovoda sigurno nije bajno.
Rijetko pišem, no, ovi euforični ispadi koji mogu neiskusne navući na kupnju sigurno nisu utemeljeni na poslovanju firme, stoga mislim da nije loše upozoriti na drugu stranu medalje.

U izvještaju me zanima isključivo koliki će biti prihodi od prodaje, troškovi djelatnika i obveze prema dobavljačima. Ostalo mogu pisati kako hoće.
Još malo pa ćemo vidjeti.

[/quote]

Gdje vi vidite euforične ispade!? Jedino se primjeti kad cijena svaki dan ode gore , pisanje razno raznih ” upozorenja ” i “dobrohotnih savjeta “.

New Report

Close