DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 09.10.2024. u 12:25
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,44
3.130
910
3,38
3,46
1,76%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Pa to je ispod 100.000 kn…pa ne mora bit nitko velik…pa ima zasirurno dosta malih koji posjeduju tu količinu sredstava…i sam spadam u tu kategoriju….
slažem se ,da je više takvih ovaj kapitalni nestat će u jednom danu

lipo se skuplja na DLKV..mic po mic ide to..kapitalni fond se topi..još malo..

sudeci po kvartalima 2016. god, god izvješće bi moglo biti jako dobro : )

Samo nek amateri iz kapitalnog kapitaliziraju svoje pa možemo polako gore.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

“Neto dobit Dalekovoda u prvih je šest mjeseci ove godine iznosila 40,9 milijuna kuna, što je rast u odnosu na isto razdoblje lani, kada je iznosila 6,9 milijuna kuna, i ukazuje na oporavak tvrtke nakon izlaska iz predstečajne nagodbe”.

a šta ako bude na razini citave godine oko 50% više u odnosu na prethodnu godinu ;)..
kapitalni ce opet kupovat haha

Na dan zaljubljenih kad se sve prašilo, pa i naš ask, Bakić nije kupio niti jednu dionicu. Očekivano, nije lud da kupuje kad i svi ostali koji su kupovali jer je on kupovao dosta jeftinije :-).
Kapitalni fond ih ima još dosta za prodati i odgovara mu i ispod 17, to smo vidjeli na 16.40, a našem dragom kupcu izgleda da ne odgovara preko 17 ili 18. Očekujem idućih dana i dalje pritisak Kapitalnog fonda na prodaji, a kupnju malo niže od trenutne. Jedino ako ostali kupci i ako imaju više para, ne pojedu Kapitalni fond na ovim razinama.
Imam DLKV.

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


Na dan zaljubljenih kad se sve prašilo, pa i naš ask, Bakić nije kupio niti jednu dionicu. Očekivano, nije lud da kupuje kad i svi ostali koji su kupovali jer je on kupovao dosta jeftinije :-).
Kapitalni fond ih ima još dosta za prodati i odgovara mu i ispod 17, to smo vidjeli na 16.40, a našem dragom kupcu izgleda da ne odgovara preko 17 ili 18. Očekujem idućih dana i dalje pritisak Kapitalnog fonda na prodaji, a kupnju malo niže od trenutne. Jedino ako ostali kupci i ako imaju više para, ne pojedu Kapitalni fond na ovim razinama.
Imam DLKV.

Slažem se u potpunosti i da..i ja ga imam.
No, i taj pritisak na prodaji već dugo traje a vječno nije ništa- ali iskreno sumnjam da će više ikada ispod 15-16…barem do neke nove velike i duge recesije.Ovdje se vlak tek zahuktava!


Na dan zaljubljenih kad se sve prašilo, pa i naš ask, Bakić nije kupio niti jednu dionicu.

možda i je…umjesto s ovog u top10, nastavi kupovati preko nekog drugog računa i ne vidiš ga u top 10, a on i dalje sakuplja…

Ignore: KressoM, delux

ovo je idealan tempo rasta, laganini, gotovo neprimjetno…pa drugi tjedan laganini probijamo 20 kn 😉

Ignore: KressoM, delux

Ja mislim da je moguć proboj već danas, uostalom gdje piše da Kapitalni prodaje do kraja,a ako i prodaje to se da rješiti.

@fedor19
naravno, moguće je da već danas probije 20 kn, ali bolje je polako i bez stresa pa tko proda – nema više nazad ;-))

p.s. mogla bi i jedna jača metla pa pobrati sve do 20 kn u komadu

Ignore: KressoM, delux

Danas “gospoda” iz kapitalnog na godišnjem?

New Report

Close