DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 09.10.2024. u 14:16
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,44
6.123
1,780
3,40
3,46
1,18%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Nevjerojatno ali od ukupnog prometa u ponedjeljak praktički imamo jednog prodavaoca


HPB D.D. (87939104217)/KAPITALNI FOND D.D – 71931 kom


Zanimljivo… samo oni prodali skoro svih 74 tisuće dionica prometa taj dan, a Bakić je kupio samo 10 tisuća. Moje je sitno, ja sam mali 😂, a čije su još one kupnje po 10 tisuća komada?

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!



HPB D.D. (87939104217)/KAPITALNI FOND D.D – 71931 kom


Zanimljivo… samo oni prodali skoro svih 74 tisuće dionica prometa taj dan, a Bakić je kupio samo 10 tisuća.
[/quote]
Dobro je što ne postoji interes za prodaju, osim interesa Kapitalnog fonda HPB-a. Izgleda kao da su se trudili srušiti cijenu, a nije im nešto polazilo za rukom. Koliko uzalud potrošenog streljiva. 🙂

Vidjet ćemo za utorak kada je bila protrgovana velika količina.

Baš su seljački derali po bidu ko da je bio sudnji dan


Baš su seljački derali po bidu ko da je bio sudnji dan

pa zapravo i nisu, prolazilo je po 16,40 kn i to dogovorno-kad bi došao kupovni nalog od 5.000 ili 10.000 komada na tu (očito dogovorenu) cijenu, brzo bi ga poklopili, ali ispod toga nisu išli nego bi čekali novi veći nalog na istoj cijeni. sve vuče na to da su prebacivali nekom “svom” (što me ne bi uopće čudilo)

Ignore: KressoM, delux

Pa nije valjda da je interes za stjecanjem ove dionice splasnuo?
Čini se da nema interesa za prodaju ispod 18.50-19.00 kn…doduše, zasad nema interesa ni za “lupanje” po asku, ali se to začas može promijeniti…

ex. maratonac (05.10.2007.)... :-)))




htio bih samo sumirati događanja na ovoj dionici u zadnjih par dana. S obzirom da vas velika većina navija da cijena odleti u nebo rekao bih da vlada nervoza prodati pa ispasti iz igre ili ostati pa možda i izgubiti. sukus ovoga gore je da imamo jednog ozbiljnog kupca konačno, koji za razliku od ostalih igrača zna da nešto vrijedi, ali isto tako zna da postoji još mnogo dionica koje se žele prodati, 2 milijuna fondovskih plus rekao bih par sto tisuća vaših. Jel vi stvarno smatrate dotičnog gospodina malomnim, da on to ne zna. i zašto bi sad on nabijao cijenu gore kad vidi da vas ima i više nego dovoljno da skupi pristojnu količino za recimo 10-13 posto firme. On će to polako skupljati a svi koji očekujete instant zaradu mislim da vam je lakse na MGMA, OPTE, INGR HAludovo i ostale dionice takvog tipa. Čekamo financijske izvještaje i onda ćemo svi biti pametniji, ali ja sam i dalje uvjerenja da se ovdje ima vremena za ući, pošto i nema previše jagme za ovom dionicom bez obzira na ove skokove zadnjih par dana. ono što je pozitivno da sad ne bi smjelo biti više straha da će dionica puno ispod 16 jer imamo ozbiljnog kupca po prvi puta od završetka PSN. Ja ću isto tako skupljati polako ali samo stavljanjem kupnje na bid nikako skidanjem po ekranu.

Hvala za odličnu "analizu" , svaka čast ! Eto sad svi znamo što nam je činiti !
[/quote]

zanimljivo ce biti vidjeti kako cete skupljati po BIDu ako se ostvari continuation gap.
[/quote]

Kolega, kolike su šanse da se to ostvari i kaj tada možemo očekivati? Hvala.

ex. maratonac (05.10.2007.)... :-)))

Zanimljivo je da se HPB iskrcava iz građevinara, iskrcao se kompletno iz Viadukta prošli tjedan.
To je isto kao kad su se iskrcavali iz turista????

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.

https://vlada.gov.hr/sjednice/21-sjednica-vlade-republike-hrvatske-20160/20160
Točka 2. je zanimljiva svima iz sektora i šire

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

netko odvalio 5000 kom po asku.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

opet neki mali progutao 5000 kom

Pa to je ispod 100.000 kn…pa ne mora bit nitko velik…pa ima zasirurno dosta malih koji posjeduju tu količinu sredstava…i sam spadam u tu kategoriju….

ex. maratonac (05.10.2007.)... :-)))

New Report

Close