DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 09.10.2024. u 16:24
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,44
6.123
1,780
3,40
3,46
1,18%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Meni nije jasno zašto VDKT stoji?

ovdje nije tema VDKT, ali – kako on “stoji”? dno mu je bilo na oko 100 kn, narastao je na 400 kn što je odličan rast

Ignore: KressoM, delux


Ne bih htio kvariti svima veselje, ali BVPS=14, dobiti ima ali dosta slaba. Zašto se to trži po 19 kn? Neka mi netko lijepo objasni i rado ću kupiti od njega na asku.

tak je, dobit je slaba za razliku od tvoje tehnike. tamo je dobit “briljantna” i jos kazes da je povoljno jer je na pola booka, book investitoru.

rutinski se kupnja diže po desetak lipa i polako čisti prodaju, to se gotovo i ne primijeti na prvi pogled, ali 30.000 komada to jasno pokazuju

Ignore: KressoM, delux

htio bih samo sumirati događanja na ovoj dionici u zadnjih par dana. S obzirom da vas velika većina navija da cijena odleti u nebo rekao bih da vlada nervoza prodati pa ispasti iz igre ili ostati pa možda i izgubiti. sukus ovoga gore je da imamo jednog ozbiljnog kupca konačno, koji za razliku od ostalih igrača zna da nešto vrijedi, ali isto tako zna da postoji još mnogo dionica koje se žele prodati, 2 milijuna fondovskih plus rekao bih par sto tisuća vaših. Jel vi stvarno smatrate dotičnog gospodina malomnim, da on to ne zna. i zašto bi sad on nabijao cijenu gore kad vidi da vas ima i više nego dovoljno da skupi pristojnu količino za recimo 10-13 posto firme. On će to polako skupljati a svi koji očekujete instant zaradu mislim da vam je lakse na MGMA, OPTE, INGR HAludovo i ostale dionice takvog tipa. Čekamo financijske izvještaje i onda ćemo svi biti pametniji, ali ja sam i dalje uvjerenja da se ovdje ima vremena za ući, pošto i nema previše jagme za ovom dionicom bez obzira na ove skokove zadnjih par dana. ono što je pozitivno da sad ne bi smjelo biti više straha da će dionica puno ispod 16 jer imamo ozbiljnog kupca po prvi puta od završetka PSN. Ja ću isto tako skupljati polako ali samo stavljanjem kupnje na bid nikako skidanjem po ekranu.


htio bih samo sumirati događanja na ovoj dionici u zadnjih par dana. S obzirom da vas velika većina navija da cijena odleti u nebo rekao bih da vlada nervoza prodati pa ispasti iz igre ili ostati pa možda i izgubiti. sukus ovoga gore je da imamo jednog ozbiljnog kupca konačno, koji za razliku od ostalih igrača zna da nešto vrijedi, ali isto tako zna da postoji još mnogo dionica koje se žele prodati, 2 milijuna fondovskih plus rekao bih par sto tisuća vaših. Jel vi stvarno smatrate dotičnog gospodina malomnim, da on to ne zna. i zašto bi sad on nabijao cijenu gore kad vidi da vas ima i više nego dovoljno da skupi pristojnu količino za recimo 10-13 posto firme. On će to polako skupljati a svi koji očekujete instant zaradu mislim da vam je lakse na MGMA, OPTE, INGR HAludovo i ostale dionice takvog tipa. Čekamo financijske izvještaje i onda ćemo svi biti pametniji, ali ja sam i dalje uvjerenja da se ovdje ima vremena za ući, pošto i nema previše jagme za ovom dionicom bez obzira na ove skokove zadnjih par dana. ono što je pozitivno da sad ne bi smjelo biti više straha da će dionica puno ispod 16 jer imamo ozbiljnog kupca po prvi puta od završetka PSN. Ja ću isto tako skupljati polako ali samo stavljanjem kupnje na bid nikako skidanjem po ekranu.

Hvala za odličnu “analizu” , svaka čast ! Eto sad svi znamo što nam je činiti !

Zack4u
analiza je solidna ali nikad neznaš dali je samo dotični u igri može se pojaviti još netko pa digne tu ljestvicu malo više pa onda ti skupljaj


Zack4u
analiza je solidna ali nikad neznaš dali je samo dotični u igri može se pojaviti još netko pa digne tu ljestvicu malo više pa onda ti skupljaj

ljestvica je dugo bila i na 12, tko je tada sakupljao, trebalo mu je 50% manje sredstava, tako da ne bih čekao 27-28



htio bih samo sumirati događanja na ovoj dionici u zadnjih par dana. S obzirom da vas velika većina navija da cijena odleti u nebo rekao bih da vlada nervoza prodati pa ispasti iz igre ili ostati pa možda i izgubiti. sukus ovoga gore je da imamo jednog ozbiljnog kupca konačno, koji za razliku od ostalih igrača zna da nešto vrijedi, ali isto tako zna da postoji još mnogo dionica koje se žele prodati, 2 milijuna fondovskih plus rekao bih par sto tisuća vaših. Jel vi stvarno smatrate dotičnog gospodina malomnim, da on to ne zna. i zašto bi sad on nabijao cijenu gore kad vidi da vas ima i više nego dovoljno da skupi pristojnu količino za recimo 10-13 posto firme. On će to polako skupljati a svi koji očekujete instant zaradu mislim da vam je lakse na MGMA, OPTE, INGR HAludovo i ostale dionice takvog tipa. Čekamo financijske izvještaje i onda ćemo svi biti pametniji, ali ja sam i dalje uvjerenja da se ovdje ima vremena za ući, pošto i nema previše jagme za ovom dionicom bez obzira na ove skokove zadnjih par dana. ono što je pozitivno da sad ne bi smjelo biti više straha da će dionica puno ispod 16 jer imamo ozbiljnog kupca po prvi puta od završetka PSN. Ja ću isto tako skupljati polako ali samo stavljanjem kupnje na bid nikako skidanjem po ekranu.

Hvala za odličnu "analizu" , svaka čast ! Eto sad svi znamo što nam je činiti !
[/quote]

zanimljivo ce biti vidjeti kako cete skupljati po BIDu ako se ostvari continuation gap.

Ovaj rast i likvidnost dobro došli za prodati. Ako Bakić ima vremena da čeka ja više ovdje nemam. Ima i daleko boljih prilika na nižim cijenama. Sutra i ovo odavde sve u Ingru putuje. Adio mili moji!

2. ADDIKO BANK D.D./PBZ CO OMF – KATEGORIJA B 1.002.432 4,06% -2683kom

4. Erste Plavi OMF kat. B 803.779 3,25% -20.000kom

nitko vise o ovome a ni oposlovima..a sto vam bi ? 🙂

HPB D.D. (87939104217)/KAPITALNI FOND D.D – 71931 kom


8. BAKIĆ NENAD (13987237540)
132.712 0,54 Osnovni račun

+10.000
8.BAKIĆ NENAD (13987237540)
142.712 0,58 Osnovni račun

Ignore: KressoM, delux

New Report

Close