DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 10.10.2024. u 00:19
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,44
6.123
1,780
3,40
3,46
1,18%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

u dogledno vrijeme slijedi neka veća transakcija samo je pitanje na kojim razinama će se naći.Nije nagovor za kupnju ni za prodaju

sačekajmo FI pa će biti jasnije idemo li gore ili dolje

Ignore: KressoM, delux

Mrzim čekanje.

A možda se i ovi iz fondova raduju ulasku novog investitora. Oni vjerovatno sada razmišljaju: Eto sad imamo kome prodavati, super!

Dobro je za stabilnost cijene da napokon uđe i ovdje netko tko želi oploditi svoj kapital a ne razvaliti kao mirovinci do sada. Kolega Avax dobro kaže da ipak treba sačekati izvješće jer poslovanje će odrediti smjer cijene. I sama stagnacija cijene dionice je gubitak ukoliko druge dionice rastu. A ako bude loše FI onda barem očekujem da će stagnirati a ne padati kao uvijek do sada. Eventualni novi poslovi bi mogli biti dobar pokretač za masovniju kupnju potpomognutu jačim investitotrima.

Eno vam doticnog i na ddjh, vpik, ptkm, sta cekate kupite i tamo jer on je dokazan znalac zagarantirana vam je dobit, a cijena niska lol

Ignore : renči



@t3Do
kakvih 20-30 milijuna je uložio u DLKV?
125.000×17 kuna je jedva preko 2 mil.kuna….a možda je već danas nešto i prodao sa zaradom

A možda je još i kupio, činjenica je da je DLKV nije skup i da nije puno rastao u odnosu na ostale građevince
[/quote]…dobro je da nisi napisao da je skup…tada te nebi čitali…uff…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Danas bi trebali platiti kamate na obveznice Dlkv-0-302a i dlkv-o-302e, još mi ništa nije sjelo


Danas bi trebali platiti kamate na obveznice Dlkv-0-302a i dlkv-o-302e, još mi ništa nije sjelo

ove prve su danas prodavane sa padom od cca 13%. količina 50 000kom.

who dares, wins


Danas bi trebali platiti kamate na obveznice Dlkv-0-302a i dlkv-o-302e, još mi ništa nije sjelo

Javi kada ti stigne.
Može i na PM.

Hvala.

La vita e bella!



Danas bi trebali platiti kamate na obveznice Dlkv-0-302a i dlkv-o-302e, još mi ništa nije sjelo

ove prve su danas prodavane sa padom od cca 13%. količina 50 000kom.
[/quote]

Očito ih ne mogu isplatiti…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

e moj ivane..znam da ti je pobjeglo..
a i mnogima…a tek kad budemo na 25-30 kn..sto ces tada pisati?
ingra odavno ne isplacuje obveznice..a gle cijenu 🙂

New Report

Close