DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 10.10.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,44
6.123
1,780
3,40
3,46
1,18%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



opet su iskrcali preko 10.000 komada na 16,40 kn- kao da su ih besplatno dobili

Ako su ih dobili po 10, već pri ovoj cijeni imaju zaradu od 64 %
[/quote]a nisu li morali imati neke dionice od prije da bi uopće mogli nabaviti ove od 10 kn?



opet su iskrcali preko 10.000 komada na 16,40 kn- kao da su ih besplatno dobili

Ako su ih dobili po 10, već pri ovoj cijeni imaju zaradu od 64 %
[/quote]

Znaci ako imaju dobiti 64 posto onda prodaju a sta je sa gubitcima gdje su izubilii parstoposto da mi je upoznati ljude koji donose takve odluke…

Nemojte slusati zorangutana zbog njega su neki ljudi izgubili novaca na Agrokoru provjerite sta je tamo pisao

sta je sa gubitcima gdje su izubilii par sto posto?

Gubitak ne može biti “par stotina posto”.

He, kad pročitam da netko napiše da je gubitak par stotina % ????!?!?!?! Vidim da mu je matematika bila jača strana u osnovnoj školi,

kolega, ajde fino se vratite u 6. ili 7. pa obnovite gradivo da se ne sramotite ovako javno 🙂


Kapitalni fond

Kapitalni je i TEHNIKU rasprodavao na 500_400_300 KN

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE



opet su iskrcali preko 10.000 komada na 16,40 kn- kao da su ih besplatno dobili

Ako su ih dobili po 10, već pri ovoj cijeni imaju zaradu od 64 %
[/quote]
Nisu ih dobili prosječno po 10.Prije dokapitalizacije su imali 44.071 koje su imal od prije i nisu ih platili ispod 175 po koliko je bila predhodna dokapitalizacija,a možda su ih plaćali i preko 1000.
Sa dokapitalizacijom 308.810 komada po 10 prosječan ulaz im je veći od 50 tako da su sa dokapitalizacijom smanjili gubitak u toj poziciji.Razlog prodaje DLKV je izlazak iz dionica Kaptalnog fonda.Kapitalni fond izlazi,a ulazi Bakić.Već je osmi dioničar sa 125.712.
Danas su prolazili nalozi od 10.000 kom.Sa ovakvim tempom prodaje Kapitalni fond je vani već ove sedmice.Već je bilo vrijeme da se na ovoj dionici pojavi veliki kupac.

Nakon potoka meda i mlijeka u zadnjem rastu,moglo bi ponovno teći barem na kapi!!!!!

Novi igrac na broju 8. Sutra ce biti veselo.

Eto vam gospodina Bakica na broju 8.

Cestitam …

Kako ce sutra biti prijelaza iz ostalih dionica u dlkv, pojest ce kapitalni fond ko od sale

Kapitalni fond i dalje prodaje, Bakić kupuje.

Čuj ovo: “novi igrač u top 10” hahahahah

Nenad Bakić je ušao u top 10 Dalekovoda, čovječeee, još uvijek mislim da sanjam, prije bih rekao da će uložiti u badel ili viktor lenac ili jadran d.d. nego u Dalekovod, ali zbilja me ugodno iznenadio! Svaka mu čast! Ako ovo neće biti dodatni vjetar u leđa onda neznam što će biti!

Već sam se bio pomirio da neću izaći ni s nulom ovdje prije koji tjedan i ozbiljno sam razmišljao da prodam, ali sad se karte opet dijele, bit će veselo!

Sad selimo na blog 😀 Sretno svima! Lp

Nije nagovor na ništa!


ako netko ciljano kupuje dionice na ovim razinama , cca 60000 komada , i utuče cca 1 mil kn , onda vjeruj mi , bilo to 15 ili 16 kn mu ne znači neku veliku razliku.taj kupac ne kupuje ovoliku količinu bez veze.

Ma sta se cudis pa vec neko vrijeme iz fondova prebacuju na privatne racune…. i to one koje su kupovali sa fondovskim novcem po 240,, samo strpljenja treba, vrag odnia i prešu

New Report

Close