DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 10.10.2024. u 08:14
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,46
5.962
1,723
3,40
3,46
0,58%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

danas se netko lijepo tovario na 16,40 , cca 1 mil kn .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

danas se netko lijepo IStovario na 16,40 , cca 1 mil kn .
ali nije tu kraj, stotine tisuća komada samo čekaju da se stave novi veći nalozi na kupnju

ha, ha , čekao sam te s komentarom punim optimizma 🙂

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Kapitalni fond

ako netko ciljano kupuje dionice na ovim razinama , cca 60000 komada , i utuče cca 1 mil kn , onda vjeruj mi , bilo to 15 ili 16 kn mu ne znači neku veliku razliku.taj kupac ne kupuje ovoliku količinu bez veze.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


ako netko ciljano kupuje dionice na ovim razinama , cca 60000 komada , i utuče cca 1 mil kn , onda vjeruj mi , bilo to 15 ili 16 kn mu ne znači neku veliku razliku.taj kupac ne kupuje ovoliku količinu bez veze.
nadam se da će mo ga vidjeti uskoro u top 10



ako netko ciljano kupuje dionice na ovim razinama , cca 60000 komada , i utuče cca 1 mil kn , onda vjeruj mi , bilo to 15 ili 16 kn mu ne znači neku veliku razliku.taj kupac ne kupuje ovoliku količinu bez veze.
nadam se da će mo ga vidjeti uskoro u top 10
[/quote]

Ne nužno kolega,
tako rade maheri….nešto slično se dešava i na IGH.

ovo danas vjerojatno opet fondovi prodaju, za sad oko 60.000 komada.
da nemaju keša na računu ili da je DLKV porastao +300% kao neki građevinari, čovjek bi još shvatio kipanje po kupnji, ali ovako…

Ignore: KressoM, delux

To su dogovorene transakcije da netko još pokupi dok je jeftino…

ex. maratonac (05.10.2007.)... :-)))


ovo danas vjerojatno opet fondovi prodaju, za sad oko 60.000 komada.
da nemaju keša na računu ili da je DLKV porastao +300% kao neki građevinari, čovjek bi još shvatio kipanje po kupnji, ali ovako…

Bitno da su kupovali MGMA , jadne nase mirovine…

Nemojte slusati zorangutana zbog njega su neki ljudi izgubili novaca na Agrokoru provjerite sta je tamo pisao


ako netko ciljano kupuje dionice na ovim razinama , cca 60000 komada , i utuče cca 1 mil kn , onda vjeruj mi , bilo to 15 ili 16 kn mu ne znači neku veliku razliku.taj kupac ne kupuje ovoliku količinu bez veze.
nista posebno, radi se sa vecim nalozima ,likvidnost.nema nis lose u tome. 🙂

opet su iskrcali preko 10.000 komada na 16,40 kn- kao da su ih besplatno dobili

Ignore: KressoM, delux


opet su iskrcali preko 10.000 komada na 16,40 kn- kao da su ih besplatno dobili

Ako su ih dobili po 10, već pri ovoj cijeni imaju zaradu od 64 %

La vita e bella!

New Report

Close