DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 10.10.2024. u 14:22
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,46
9.878
2,855
3,40
3,46
0,58%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Jel se to naše buduće mirovine sada kapitaliziraju sa prodajom DLKV po 16 – 17 kn da bi se kupio HEP ili HŽ?

Da ne vjeruješ.

La vita e bella!

Mi na žalost nećemo ni imati mirovine.


Jel se to naše buduće mirovine sada kapitaliziraju sa prodajom DLKV po 16 – 17 kn da bi se kupio HEP ili HŽ?

Da ne vjeruješ.

Zato možeš birati koji češ fond uzeti bdw pbz co jedan od lošijih po pronosima


Jel se to naše buduće mirovine sada kapitaliziraju sa prodajom DLKV po 16 – 17 kn da bi se kupio HEP ili HŽ?

Da ne vjeruješ.

shortaju tudjim novcem. jbg, plivaj uz velikog bijelog ili goris 🙂

@pilapila
zašto misliš da alabama ruši?

Ignore: KressoM, delux

24.719.305 kom -15 m kons.
dakle cca 5-10 milja komada cca aktivno se izmjenjuje na tk .
ne zvuci lose 🙂

kad dođe prva objava o novom poslu, znamo što će se dogoditi s cijenom dionice… 😉

Ignore: KressoM, delux


kad dođe prva objava o novom poslu, znamo što će se dogoditi s cijenom dionice… 😉
ti pratis naloge k/p koliko je bilo max na ask? ovih dana,thx
da okvirno vidim koliko je float aktivan

Neka mi netko objasni na temelju ovoga :

„Desetogodišnji plan razvoja hrvatske prijenosne mreže 2017.-2026. s detaljnom razradom za početno trogodišnje i jednogodišnje razdoblje“

Zašto se prodaje portfelj? Ako se već prodaje zašto se svjesno spušta cijena iako za to nema potrebe i zašto se ne proda u komadu? Je li sve po propisima burze?
Po meni logike nema jer je iz plana razvidno koliko tu potencionalno ima posla za ” Dalekovod” i to dugoročno

Nisam vidio ovu dionicu 5 godina i opet se dao navući na nju, taman kad je ostatak portfelja procvjetao

ajde još malo po bidu, nije valjda gotovo?

p.s. ma tako je, daj još, nisi ih platio svojim novcem! :-))

Ignore: KressoM, delux


ajde još malo po bidu, nije valjda gotovo?
još malo dok imate kome prodati

New Report

Close