DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 10.10.2024. u 16:26
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,46
9.878
2,855
3,40
3,46
0,58%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

@bananarama
imaš pravo da je velika razlika između DLKV i INGR, dalekovod npr. svake godine ugovori par velikih poslova, a ingra ništa nego godinama ponavljaju jednu te istu priču o bolnici u alžiru (gdje im je na kraju uletila tehnika kad je opasno zaštekalo) ili o rekonstrukciji one jedne brane u iraku…i tako godinama ista priča

p.s. i dalje netko uredno skuplja ispod 18 kn

Ignore: KressoM, delux

s obzirom na količine koje su prošle uskoro bi mogli vidjeti nekog novog u top 10



Uvijek je tu isto, sjećam se dobro kad smo kupovali prateći tadašnjeg predsjednika uprave po 18-ak kn prije godinu-dvije, nakon čega je odmah otišla ispod 13.
Više joj zato ne vjerujem, jer se uvijek stvori nekakav pritisak za izlazak i sruši cijenu.

ADDIKO BANK D.D./PBZ CO OMF – KATEGORIJA B -16.034 još 966.871 komada.Oni prodaju i na 10 i na 20.A da ne spominjemo novog predsjednika uprave.Stari je bio faca za ovog "pingvina".Ovaj nije kupio 1 dionicu.
[/quote]upravo taj fond prodao i atlansku na 100 i kusur pa vidi sad(nije nagovor za kupnju niti za prodaju)

Hmm ali imaju količinu koju su spremni dati u bescijenje.Tipa po 9.80 najniže.Taj fond je uteg dok ga netko ne počisti do nule.A takvog nema na vidiku.Mali ulagači toliko Dalekovoda neće kupiti za xy godina ovim tempom.

mislim da taj ADI(kk)O fond i njegova matična kuća imaju takvih problema u poslovanju, da im je ovo rekreacija prodavati pošto bilo


Hmm ali imaju količinu koju su spremni dati u bescijenje.Tipa po 9.80 najniže.Taj fond je uteg dok ga netko ne počisti do nule.A takvog nema na vidiku.Mali ulagači toliko Dalekovoda neće kupiti za xy godina ovim tempom.
ne treba se zamarati sa time tko prodaje samo znam da netko i kupuje(veći ili manji ulagači svejedno) i to ne male količine,što se tiče da koče rast istina je -to si uzmi kao neki regulator (da ne obogatiš preko noći).Sad je bitno je da je dionica postala likvidna,a što se tiče prodaje tipa 9.80 taj film nečeš gledati jer investicijska klima se promjenila htjeli mi to priznati ili ne

Regulator?Ti diktiraju cijenu bez obzira na vijesti i fin. izvještaje od dokapitalizacije.Ostani malo duže tu čučat budeš vidio na gledalici kad objave potpis ugovora a ono ode u crveno.

uspkros svemu ja sam u ovoj dionici od ljeta 2016.i ne mislim ju prodavati tako brzo i lako bez obzira što mi je trenutni prinos 35 % a tko će diktirati- tržište će odraditi svoje


mislim da taj ADI(kk)O fond i njegova matična kuća imaju takvih problema u poslovanju, da im je ovo rekreacija prodavati pošto bilo

Kad vidim tko trguje ovdje i kakvo im je znanje, jasne su mi reakcije tipa jedan dan +blokada a drugi dan -blokada. Kakav Adikko fond, pobogu???

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!



mislim da taj ADI(kk)O fond i njegova matična kuća imaju takvih problema u poslovanju, da im je ovo rekreacija prodavati pošto bilo

Kad vidim tko trguje ovdje i kakvo im je znanje, jasne su mi reakcije tipa jedan dan +blokada a drugi dan -blokada. Kakav Adikko fond, pobogu???
[/quote]
Malo humora u vezi depozitara ne šteti.Iako ADIkkO i je taj koji prodaje jer vrijednost ostale imovine fonda PBZ CO raste pa imaju mogućnost izaći odavde mic po mic.Ali bude to trajalo i trajalo.Od svibnja nisu objavili ništa od natječaja i ugovora osim onog sporazumnog prekida u Poljskoj.

Ima li netko ovdje od burzovnih mešetara informaciju koliko je DLKV dužan novaca vezano za predstečajnu nagodbu te izdane obveznice? Ja sam sebi pred izvjesno vrijeme zapisao podatak od 540 mil. Kuna, ali da sad popijem red bull i ušmrčem se ne bih se sjetio odakle mi ta informacija. Osim toga, čini mi se suludo firmu koja grca u dugovima, i spada u građevinski sektor, kupovati iznad vrijednosti booka(17.40 Kn = 1.24 book). lp


…Osim toga, čini mi se suludo firmu koja grca u dugovima, i spada u građevinski sektor, kupovati iznad vrijednosti booka(17.40 Kn = 1.24 book). lp

Nije toliko bitno što grca sad. Bitno je što mislite, hoće li za 5 godina i dalje grcati, ili će biti bolje? Cijena o tome ovisi.

New Report

Close